Інформація

Nasza firma powstała z pasji do tenisa i podróży. Naszym celem jest połączenie relaksującego wypoczynku z twoim ulubionym sportem. Chcemy, żeby każdy z uczestników poczuł słońce na twarzy, był wolny od stresu i kłopotów, pograł w tenisa, zrelaksował się na plaży lub przy basenie, wybrał się na spacer lub zakupy na słoneczną promenadę. Tenis Holidays oferuję wspaniały tenisowy wypoczynek w wymarzonych miejscach, organizowany przez specjalistów z uwzględnieniem wszystkich osobistych potrzeb uczestników.

Tenis Holidays specjalizuję się w fantastycznych wyjazdach, w staranie dobranych hotelach w pięknych lokalizacjach z zawsze wspaniałą pogodą. Nie ważne ile masz lat, jaki jest twój pozim zaawansowania, czy chcesz wypoczywać z rodziną, z przyjaciółmi czy samotnie. Jeżeli kochasz tenis, w naszej firmie znajdziesz wymarzone wakacje i poznasz osoby, które tak jak Ty też kochają tenis.

Nasz tygodniowy tenis to czas gdzie wszystko kręci się wokół twojego ulubionego sportu. Ciesz się z innymi uczestnikami wyjazdu, grając intensywnie w tenisa oraz relaksując się w miejscach stworzonych dla tego rodzaju wypoczynku. Oferta skierowana zarówno dla osób chcących wypoczywać samotnie i jak i dla rodzin z dziećmi. Prawie wszystkie oferty są organizowane w formie All-inclusive. Program jest tak skonstruowany, aby wszyscy uczestnicy wyjechali w pełni zadowoleni.

Фотографії

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
 

Контакт

Tennis Holidays
ul. Batorego 25
31-135 Kraków
Телефон: 12 634 07 00
електронна почта: info@tennisholidays.pl
Веб-сайт: http://tennisholidays.pl/