Informacje

Tenisowa Liga Amatorska. Umawiamy się na sparingi na dowolnie wybranych kortach na terenie Warszawy. W blisko 30 klubach mamy przyznane zniżki na mecze rozgrywane w ramach TSL.

W Lidze gry pojedynczej / singlowej aktualnie są 3 grupy mieszane (i panie i panowie) z podziałem na poziomy umiejętności: PRO (ntrp 5.0-6.0) A - zaawansowana, ntrp 4.0-4.5, oraz B początkująca i średniozaawansowana: ntrp 2.5-3.5. Punkty są przyznawane za wygrane mecze (7 pkt), oraz symboliczne nawet za przegrane, aby nagrodzić aktywność (2pkt przy przegranej 0:2 i 3 pkt przy przegranej 1:2) :) Każda grupa liczy powyżej 100 osób, jest bardzo aktywnie. Pakiet informacji startowych, organizacyjnych otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia przez www.tennisstars.pl zakładka DOŁĄCZ.

W Lidze gry podwójnej / mikstowo-deblowej mamy jedną, dużą grupę mieszaną (i panie i  panowie) i nie ma konieczności zapisywania się ze stałą partnerką/ stałym partnerem do gry, każdy zbiera punkty indywidualnie więc każdy mecz można zagrać z kimś innym w parze. Pakiet informacji startowych, organizacyjnych otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia przez www.tennisstars.pl zakładka DOŁĄCZ.

Do wygrania: puchary oraz nagrody marki BABOLAT (w ostatnich 2 sezonach były to np. termobagi tenisowe na 12 rakiet i na 6 rakiet, plecaki, akcesoria tenisowe tj. piłki, owijki, ręczniki, są też nagrody z logo TSL) oraz co sezon mamy konkurs z Biurem Podrózy Relaksmisja w ramach którego przynajmniej jedna osoba wygrywa wyjazd na światowej rangi turniej tenisowy, byliśmy już z Relaksmisją w Rzymie na Internazionali BNL Italia oraz na Laver Cup w Genewie w roku 2019. Nagrody na wyjazd na turniej w Monte Carlo zostały przełożone na rok 2021 ze względu na Covid-19. W aktualnym sezonie IX (wrzesień 2020 - luty 2021) również #walczymyomontecarlo :)

Liga ma również charakter towarzyski, spotykamy się na rozpoczęcie, w trakcie i na zakończenie poszczególnych sezonów. Kilka razy w sezonie, w soboty organizowane są turnieje. Aktualny sezon TSL IX jeśli chodzi o Ligę Singlową jak i III jeśli chodzi o Ligę Mikstowo-Deblową trwa od 01.09.2020 do 27.02.2021. Można dołączyć w każdym momencie i nadal mieć szansę na wygranie wspaniałych nagród, wszystko zależy od tego jak bardzo jest się aktywnym. Opłata za udział w lidze wynosi: 170 PLN/os. za sezon - za jedną ligę, niezależnie czy wybierasz singlową czy mikstowo-deblową, lub 250 PLN/os. za sezon - za udział w dwóch ligach, zarówno singlowej jaki i mikstowo-deblowej. Zniżki przy dołączeniu w trakcie sezonu. Gramy! Vamos! :)

Zapraszamy do naszych grup na FB:

Liga singlowa TSL: https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleague/ 

Liga mikstowo-deblowa TSL: https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleaguemixtydeble/ 

 

W razie pytań proszę o kontakt tel. +48 790 004 853

Magdalena Wielec - Tennis Stars League

 

Zdjęcia

Brak zdjęć
 

Kontakt

Tennis Stars League
Warszawa
Telefon: +48 790 004 853
E-mail: magda.wielec@gmail.com
Strona internetowa: www.tennisstars.pl