Turniej klubowy - kat. B1/B2

2022/01/08

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Dobies Jan
Bartczak Tomasz
Duong Bach
Zawisz Jakub
6/3 Dobies Jan
Bartczak Tomasz 6/3
2 Kolejka 1 Fronczak Jacek
Kęsik Jakub
Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
6/2 Fronczak Jacek
Kęsik Jakub 6/2
3 Kolejka 2 Dobies Jan
Bartczak Tomasz
Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
6/3 Dobies Jan
Bartczak Tomasz 6/3
4 Kolejka 2 Fronczak Jacek
Kęsik Jakub
Duong Bach
Zawisz Jakub
7/6 Fronczak Jacek
Kęsik Jakub 7/6
5 Kolejka 3 Dobies Jan
Bartczak Tomasz
Fronczak Jacek
Kęsik Jakub
4/6 Fronczak Jacek
Kęsik Jakub 6/4
6 Kolejka 3 Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
Duong Bach
Zawisz Jakub
6/7 Duong Bach
Zawisz Jakub 7/6
Grupa B
7 Kolejka 1 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz
6/3 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech 6/3
8 Kolejka 1 Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
Smolarska Aleksandra
Potrzebowski Marcin
6/1 Sioch Mateusz
Krajowski Maciej 6/1
9 Kolejka 2 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Smolarska Aleksandra
Potrzebowski Marcin
6/2 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech 6/2
10 Kolejka 2 Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz
7/6 Sioch Mateusz
Krajowski Maciej 7/6
11 Kolejka 3 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
5/7 Sioch Mateusz
Krajowski Maciej 7/5
12 Kolejka 3 Smolarska Aleksandra
Potrzebowski Marcin
Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz
5/7 Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz 7/5
Grupa C
13 Kolejka 1 Pastor Michał
Wróbel Antoni
Rella Fabio
Giacon Stefano
6/4 Pastor Michał
Wróbel Antoni 6/4
14 Kolejka 1 Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
Bara Michał
Bartusek Michał
1/6 Bara Michał
Bartusek Michał 6/1
15 Kolejka 2 Pastor Michał
Wróbel Antoni
Bara Michał
Bartusek Michał
1/6 Bara Michał
Bartusek Michał 6/1
16 Kolejka 2 Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
Rella Fabio
Giacon Stefano
6/2 Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid 6/2
17 Kolejka 3 Pastor Michał
Wróbel Antoni
Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
2/6 Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid 6/2
18 Kolejka 3 Bara Michał
Bartusek Michał
Rella Fabio
Giacon Stefano
6/0 Bara Michał
Bartusek Michał 6/0
Drabinka finałowa
19 1/4 finału Fronczak Jacek
Kęsik Jakub
Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz
6/3 Fronczak Jacek
Kęsik Jakub 6/3
20 1/4 finału Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
21 1/4 finału Bara Michał
Bartusek Michał
Dobies Jan
Bartczak Tomasz
6/2 Bara Michał
Bartusek Michał 6/2
22 1/4 finału Duong Bach
Zawisz Jakub
Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
6/4 Duong Bach
Zawisz Jakub 6/4
23 1/2 finału Fronczak Jacek
Kęsik Jakub
Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
5/10 Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid 10/5
24 1/2 finału Bara Michał
Bartusek Michał
Duong Bach
Zawisz Jakub
6/4 6/2 Bara Michał
Bartusek Michał 6/4 6/2
25 finał Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
Bara Michał
Bartusek Michał
Jędrzejczak Tomasz
Salman Dawid
Mecz o 3. miejsce
26 finał Fronczak Jacek
Kęsik Jakub
Duong Bach
Zawisz Jakub
4/6 6/7 Duong Bach
Zawisz Jakub 6/4 7/6
Drabinka o 5. miejsce
27 1/2 finału Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz
Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
5/7 Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech 7/5
28 1/2 finału Dobies Jan
Bartczak Tomasz
Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
6/3 Dobies Jan
Bartczak Tomasz 6/3
29 finał Borowiecki Bartosz
Dworzyński Wojciech
Dobies Jan
Bartczak Tomasz
4/6 Dobies Jan
Bartczak Tomasz 6/4
Mecz o 7. miejsce
30 finał Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz
Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
7/5 Stenzel Krzysztof
Bogucki Tomasz 7/5