III PPT 2022 - Super Seria

2022/04/01 - 2022/04/03

OPENKOBIETYMIKSTSENIORZY +45
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Żebrowski Bartosz
Bytniewski Kacper
6/0 6/0 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/0 6/0
2 1/16 finału Bara Michał
Bartusek Michał
Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
6/3 6/2 Bara Michał
Bartusek Michał 6/3 6/2
3 1/16 finału Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan
Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
6/1 6/1 Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan 6/1 6/1
4 1/16 finału Drożdżał Jakub
Sioch Mateusz
Sielanko Łukasz
Kowalski Adam
4/6 1/6 Sielanko Łukasz
Kowalski Adam 6/4 6/1
5 1/16 finału Olech Filip
Maszczyk Marcin
Brzostek Piotr
Wiśniewski Piotr
6/0 6/1 Olech Filip
Maszczyk Marcin 6/0 6/1
6 1/16 finału Słomka Tomasz
Wroński Ireneusz
Salman Dawid
Grabiński Adam
0/6 1/6 Salman Dawid
Grabiński Adam 6/0 6/1
7 1/16 finału Piecha Maciej
Kania Jan
Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian
0/6 1/6 Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian 6/0 6/1
8 1/16 finału Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech
Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian
1/6 3/6 Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian 6/1 6/3
9 1/16 finału Chacia Rafał
Średniawa Władysław
Szurmiak Karol
Olton Łukasz
6/1 6/1 Chacia Rafał
Średniawa Władysław 6/1 6/1
10 1/16 finału Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
Rubio Angel
Degiorgi Nico
6/0 6/0 Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper 6/0 6/0
11 1/16 finału Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz
Bogucki Tomasz
Stenzel Krzysztof
6/0 6/1 Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz 6/0 6/1
12 1/16 finału Senderski Karol
Vu Piotr
Rosolska Aleksandra
Reda Michał
2/6 3/6 Rosolska Aleksandra
Reda Michał 6/2 6/3
13 1/16 finału Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz
Babiarz Piotr
Borowiecki Bartosz
6/1 6/1 Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz 6/1 6/1
14 1/16 finału Krajowski Maciej
Chu Tien
Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz
0/6 1/6 Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz 6/0 6/1
15 1/16 finału Cłapa Mateusz
Holwek Piotr
Kilijańczyk Bartosz
Sypniewski Jakub
6/0 6/0 Cłapa Mateusz
Holwek Piotr 6/0 6/0
16 1/16 finału Martin Carlos Javier
Czerw Jakub
Słowiński Jakub
Miroński Mateusz
0/6 1/6 Słowiński Jakub
Miroński Mateusz 6/0 6/1
17 1/8 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Bara Michał
Bartusek Michał
6/1 6/3 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/1 6/3
18 1/8 finału Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan
Sielanko Łukasz
Kowalski Adam
6/3 6/2 Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan 6/3 6/2
19 1/8 finału Olech Filip
Maszczyk Marcin
Salman Dawid
Grabiński Adam
6/3 6/3 Olech Filip
Maszczyk Marcin 6/3 6/3
20 1/8 finału Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian
Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian
4/6 3/6 Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian 6/4 6/3
21 1/8 finału Chacia Rafał
Średniawa Władysław
Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
6/4 6/1 Chacia Rafał
Średniawa Władysław 6/4 6/1
22 1/8 finału Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz
Rosolska Aleksandra
Reda Michał
4/6 2/6 Rosolska Aleksandra
Reda Michał 6/4 6/2
23 1/8 finału Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz
Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz
6/4 3/6 7:10 Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz 4/6 6/3 10:7
24 1/8 finału Cłapa Mateusz
Holwek Piotr
Słowiński Jakub
Miroński Mateusz
3/6 5/7 Słowiński Jakub
Miroński Mateusz 6/3 7/5
25 1/4 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan
6/0 6/1 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/0 6/1
26 1/4 finału Olech Filip
Maszczyk Marcin
Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian
7/5 7/5 Olech Filip
Maszczyk Marcin 7/5 7/5
27 1/4 finału Chacia Rafał
Średniawa Władysław
Rosolska Aleksandra
Reda Michał
6/4 6/1 Chacia Rafał
Średniawa Władysław 6/4 6/1
28 1/4 finału Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz
Słowiński Jakub
Miroński Mateusz
4/6 4/6 Słowiński Jakub
Miroński Mateusz 6/4 6/4
29 1/2 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Olech Filip
Maszczyk Marcin
6/2 6/4 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/2 6/4
30 1/2 finału Chacia Rafał
Średniawa Władysław
Słowiński Jakub
Miroński Mateusz
4/6 Słowiński Jakub
Miroński Mateusz 6/4
31 finał Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Słowiński Jakub
Miroński Mateusz
6/1 6/1 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/1 6/1
O miejsce 3
32 finał Olech Filip
Maszczyk Marcin
Chacia Rafał
Średniawa Władysław
6/2 6/4 Olech Filip
Maszczyk Marcin 6/2 6/4
O miejsce 5
33 1/2 finału Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan
Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz
3/6 4/6 Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz 6/3 6/4
34 1/2 finału Rosolska Aleksandra
Reda Michał
Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian
4/6 6/0 11:0 Rosolska Aleksandra
Reda Michał 4/6 6/0 11:0
35 finał Kitliński Maciej
Jędrzejewski Tomasz
Rosolska Aleksandra
Reda Michał
3/6 5/7 Rosolska Aleksandra
Reda Michał 6/3 7/5
O miejsce 7
36 finał Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan
Kapuściński Mikołaj
Okrutny Damian
6/2 5/7 10:6 Piekarz Przemysław
Mercurio Jonathan 6/2 5/7 10:6
O miejsce 9
37 1/4 finału Bara Michał
Bartusek Michał
Cłapa Mateusz
Holwek Piotr
4/6 4/6 Cłapa Mateusz
Holwek Piotr 6/4 6/4
38 1/4 finału Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian
3/6 6/4 6:10 Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian 6/3 4/6 10:6
39 1/4 finału Salman Dawid
Grabiński Adam
Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz
6/7 3/6 Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz 7/6 6/3
40 1/4 finału Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz
Sielanko Łukasz
Kowalski Adam
6/1 6/3 Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz 6/1 6/3
41 1/2 finału Cłapa Mateusz
Holwek Piotr
Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian
2/6 4/6 Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian 6/2 6/4
42 1/2 finału Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz
Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz
1/6 3/6 Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz 6/1 6/3
43 finał Korolkiewicz Michał
Grela Sebastian
Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz
4/6 3/6 Oraczewski Jakub
Sarnecki Tomasz 6/4 6/3
O miejsce 11
44 finał Cłapa Mateusz
Holwek Piotr
Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz
0/6 0/6 walkower Partyga Aleksander
Jędrzejczak Tomasz walkower
O miejsce 13
45 1/2 finału Bara Michał
Bartusek Michał
Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
0/6 0/6 walkower Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper walkower
46 1/2 finału Salman Dawid
Grabiński Adam
Sielanko Łukasz
Kowalski Adam
0/6 0/6 walkower Sielanko Łukasz
Kowalski Adam walkower
47 finał Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper
Sielanko Łukasz
Kowalski Adam
7/5 6/3 Czerwonka Kamil
Karolczak Kacper 7/5 6/3
O miejsce 17
48 1/8 finału Żebrowski Bartosz
Bytniewski Kacper
Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
6/4 1/6 2:10 Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna 4/6 6/1 10:2
49 1/8 finału Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
Drożdżał Jakub
Sioch Mateusz
7/6(3) 7/6(3) Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon 7/6(3) 7/6(3)
50 1/8 finału Brzostek Piotr
Wiśniewski Piotr
Słomka Tomasz
Wroński Ireneusz
6/7(2) 6/0 10:8 Brzostek Piotr
Wiśniewski Piotr 6/7(2) 6/0 10:8
51 1/8 finału Piecha Maciej
Kania Jan
Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech
1/6 1/6 Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech 6/1 6/1
52 1/8 finału Szurmiak Karol
Olton Łukasz
Rubio Angel
Degiorgi Nico
6/0 6/0 Szurmiak Karol
Olton Łukasz 6/0 6/0
53 1/8 finału Bogucki Tomasz
Stenzel Krzysztof
Senderski Karol
Vu Piotr
4/6 0/6 Senderski Karol
Vu Piotr 6/4 6/0
54 1/8 finału Babiarz Piotr
Borowiecki Bartosz
Krajowski Maciej
Chu Tien
6/0 7/5 Babiarz Piotr
Borowiecki Bartosz 6/0 7/5
55 1/8 finału Kilijańczyk Bartosz
Sypniewski Jakub
Martin Carlos Javier
Czerw Jakub
4/6 1/6 Martin Carlos Javier
Czerw Jakub 6/4 6/1
56 1/4 finału Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
6/3 7/6 Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna 6/3 7/6
57 1/4 finału Brzostek Piotr
Wiśniewski Piotr
Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech
0/6 6/4 3:10 Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech 6/0 4/6 10:3
58 1/4 finału Szurmiak Karol
Olton Łukasz
Senderski Karol
Vu Piotr
2/6 1/6 Senderski Karol
Vu Piotr 6/2 6/1
59 1/4 finału Babiarz Piotr
Borowiecki Bartosz
Martin Carlos Javier
Czerw Jakub
1/6 6/2 6:10 Martin Carlos Javier
Czerw Jakub 6/1 2/6 10:6
60 1/2 finału Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech
3/6 4/6 Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech 6/3 6/4
61 1/2 finału Senderski Karol
Vu Piotr
Martin Carlos Javier
Czerw Jakub
7/5 6/1 Senderski Karol
Vu Piotr 7/5 6/1
62 finał Wąs Paweł
Dworzyński Wojciech
Senderski Karol
Vu Piotr
0/6 0/6 walkower Senderski Karol
Vu Piotr walkower
O miejsce 21
63 1/2 finału Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon
Brzostek Piotr
Wiśniewski Piotr
7/6 6/2 Panek Bartosz
Wójcik-Witanowski Szymon 7/6 6/2
O miejsce 25
64 1/4 finału Drożdżał Jakub
Sioch Mateusz
Słomka Tomasz
Wroński Ireneusz
6/4 6/2 Drożdżał Jakub
Sioch Mateusz 6/4 6/2
65 1/4 finału Bogucki Tomasz
Stenzel Krzysztof
Krajowski Maciej
Chu Tien
0/6 3/6 Krajowski Maciej
Chu Tien 6/0 6/3
66 1/4 finału Piecha Maciej
Kania Jan
Rubio Angel
Degiorgi Nico
6/1 6/2 Piecha Maciej
Kania Jan 6/1 6/2
67 1/4 finału Żebrowski Bartosz
Bytniewski Kacper
Kilijańczyk Bartosz
Sypniewski Jakub
4/6 7/5 6:10 Kilijańczyk Bartosz
Sypniewski Jakub 6/4 5/7 10:6
68 1/2 finału Drożdżał Jakub
Sioch Mateusz
Krajowski Maciej
Chu Tien
2/6 6/4 16:18 Krajowski Maciej
Chu Tien 6/2 4/6 18:16
69 1/2 finału Piecha Maciej
Kania Jan
Kilijańczyk Bartosz
Sypniewski Jakub
4/6 6/4 10:7 Piecha Maciej
Kania Jan 4/6 6/4 10:7
70 finał Krajowski Maciej
Chu Tien
Piecha Maciej
Kania Jan
6/1 6/1 Krajowski Maciej
Chu Tien 6/1 6/1