Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Padlu

2022/07/15 - 2022/07/17

OPENKOBIETYMIKSTSENIORZY +45
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/8 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Krajowski Maciej
Dworzyński Wojciech
6/4 6/1 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/4 6/1
2 1/8 finału Raul Artiles
Dominik Myszka
Jakóbik Piotr
Serafin Marcin
0/6 1/6 Jakóbik Piotr
Serafin Marcin 6/0 6/1
3 1/8 finału Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
Ramirez Ignacio
Martinez Sergio
6/2 7/6(5) Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna 6/2 7/6(5)
4 1/8 finału Adamik Paweł
Hamulski Tomasz
Bara Michał
Bartusek Michał
2/6 0/6 Bara Michał
Bartusek Michał 6/2 6/0
5 1/8 finału Korolkiewicz Michał
Oraczewski Jakub
Piecha Maciej
Kania Jan
6/2 6/0 Korolkiewicz Michał
Oraczewski Jakub 6/2 6/0
6 1/8 finału Martinez Pedro
Polowski Marcin
Grabiński Adam
Sobczak Adrian
2/6 0/6 Grabiński Adam
Sobczak Adrian 6/2 6/0
7 1/8 finału Kosiński Tomasz
Chruścicki Robert
Polowski Witold
Marcin Bełzak
6/3 3/6 8:10 Polowski Witold
Marcin Bełzak 3/6 6/3 10:8
8 1/8 finału Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław
Miroński Mateusz
Reda Michał
2/6 1/6 Miroński Mateusz
Reda Michał 6/2 6/1
9 1/4 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Jakóbik Piotr
Serafin Marcin
6/2 6/1 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/2 6/1
10 1/4 finału Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
Bara Michał
Bartusek Michał
6/7(2) 1/6 Bara Michał
Bartusek Michał 7/6(2) 6/1
11 1/4 finału Korolkiewicz Michał
Oraczewski Jakub
Grabiński Adam
Sobczak Adrian
6/1 3/6 8:10 Grabiński Adam
Sobczak Adrian 1/6 6/3 10:8
12 1/4 finału Polowski Witold
Marcin Bełzak
Miroński Mateusz
Reda Michał
0/6 1/6 Miroński Mateusz
Reda Michał 6/0 6/1
13 1/2 finału Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Bara Michał
Bartusek Michał
6/0 6/1 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/0 6/1
14 1/2 finału Grabiński Adam
Sobczak Adrian
Miroński Mateusz
Reda Michał
4/6 2/6 Miroński Mateusz
Reda Michał 6/4 6/2
15 finał Lipiński Mateusz
Naduk Maciej
Miroński Mateusz
Reda Michał
6/0 6/4 Lipiński Mateusz
Naduk Maciej 6/0 6/4
O miejsce 3
16 finał Bara Michał
Bartusek Michał
Grabiński Adam
Sobczak Adrian
4/6 6/2 10:6 Bara Michał
Bartusek Michał 4/6 6/2 10:6
O miejsce 5
17 1/2 finału Jakóbik Piotr
Serafin Marcin
Polowski Witold
Marcin Bełzak
6/0 Jakóbik Piotr
Serafin Marcin 6/0
18 1/2 finału Korolkiewicz Michał
Oraczewski Jakub
Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
6/4 Korolkiewicz Michał
Oraczewski Jakub 6/4
19 finał Jakóbik Piotr
Serafin Marcin
Korolkiewicz Michał
Oraczewski Jakub
7/5 Jakóbik Piotr
Serafin Marcin 7/5
O miejsce 7
20 finał Polowski Witold
Marcin Bełzak
Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna
0/6 Piórkowska Zofia
Nowakowska Joanna 6/0
O miejsce 9
21 1/4 finału Krajowski Maciej
Dworzyński Wojciech
Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław
5/7 Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław 7/5
22 1/4 finału Piecha Maciej
Kania Jan
Adamik Paweł
Hamulski Tomasz
7/6(2) Piecha Maciej
Kania Jan 7/6(2)
23 1/4 finału Ramirez Ignacio
Martinez Sergio
Martinez Pedro
Polowski Marcin
6/4 Ramirez Ignacio
Martinez Sergio 6/4
24 1/4 finału Kosiński Tomasz
Chruścicki Robert
Raul Artiles
Dominik Myszka
6/0 Kosiński Tomasz
Chruścicki Robert 6/0
25 1/2 finału Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław
Piecha Maciej
Kania Jan
6/4 Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław 6/4
26 1/2 finału Ramirez Ignacio
Martinez Sergio
Kosiński Tomasz
Chruścicki Robert
6/1 Ramirez Ignacio
Martinez Sergio 6/1
27 finał Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław
Ramirez Ignacio
Martinez Sergio
6/2 Wiśniewski Piotr
Piekarz Przemysław 6/2
O miejsce 11
28 finał Piecha Maciej
Kania Jan
Kosiński Tomasz
Chruścicki Robert
6/3 Piecha Maciej
Kania Jan 6/3
O miejsce 13
29 1/2 finału Krajowski Maciej
Dworzyński Wojciech
Raul Artiles
Dominik Myszka
6/0 Krajowski Maciej
Dworzyński Wojciech 6/0
30 1/2 finału Martinez Pedro
Polowski Marcin
Adamik Paweł
Hamulski Tomasz
6/0 Martinez Pedro
Polowski Marcin 6/0
31 finał Krajowski Maciej
Dworzyński Wojciech
Martinez Pedro
Polowski Marcin
5/7 Martinez Pedro
Polowski Marcin 7/5
O miejsce 15
32 finał Raul Artiles
Dominik Myszka
Adamik Paweł
Hamulski Tomasz
6/0 Raul Artiles
Dominik Myszka 6/0