Rezerwuj ONLINE Zadzwoń (22)8690961 Napisz E-MAIL Zobacz w Google Maps

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tego klubu?

Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Prestige Spójnia Dolna
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a
01-531 Warszawa
Telefon: (22)8690961
E-mail: robertszczepaniak@op.pl
Strona internetowa: http://tenis.warszawa.pl/

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela od 06:00

Informacje

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Założycielem Prestige Tenis był Robert Szczepaniak.

Od początku profil naszej działalności skupiał się na tenisie ziemnym, choć od lat organizujemy również zimowe obozy narciarskie. W 2006 roku, z inicjatywy powstało Centrum Tenisowe Prestige, którego współzałożycielem był m.in. Robert Szczepaniak. Centrum Tenisowe Prestige jest właścicielem Klubu Tenisowego na Spójni, na warszawskim Żoliborzu, oraz Klubu Tenisowego w Ursusie, przy ul. Sosnkowskiego 3.

Ponadto od kilku lat w okresie letnich wakacji prowadzimy obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie koło Zielonej Góry. W tym roku organizowane były trzy takie obozy, o łącznej liczbie uczestników około 135 osób. Na zimowe obozy narciarskie w tym roku planujemy zabrać około 120 osób.

Organizujemy również wyjazdy na Zielone Szkoły – w tym roku zorganizowaliśmy wyjazd dla jednego z warszawskich liceów, połączony z wykładami i praktykami na profesjonalnej strzelnicy, co ułatwiło uczniom zaliczenie przedmiotu Przysposobienie Obronne. Przede wszystkim jednak prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o program Tenis 10 i tenis Xpress, przy współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym.

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Dojazd

Niedaleko kortów zatrzymują się autobusy linii 118 i 185 (Cytadela lub Centrum Olimpijskie – oba na żądanie). Poza tym ośrodek znajduje się około 10 minut piechotą od stacji metra Plac Wilsona. Wjazd na korty jest od strony Wisłostrady (przy centrum kajakowym) w kierunku Gdańska lub „od tyłu” – uliczką na tyłach przystanku Centrum Olimpijskie. Pobrano z Warszawski Portal Tenisowy

Oferta

  • Nasz klub tenisowy na Żoliborzu znajduje się na terenie Klubu Sportowego Spójnia przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 (korty dolne).
  • Na terenie klubu jest 8 kortów ziemnych, czynnych cały rok, codziennie od 7 do 23. W okresie zimowym tzn. od 15.09 do 15.05 korty są przykryte siedmiokortową halą pneumatyczną z nadmuchem ciepłego powietrza.
  • Na miejscu istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia rakiet i piłek do gry.
  • Istnieje również możliwość zamówienia gry z trenerem.
  • W Klubie jest szatnia damska i męska z kabinami prysznicowymi.
  • W recepcji klubu znajduje się lodówka z napojami (coca cola, fanta, nestea, soki cappy, gazowana i niegazowana woda). Nieodpłatnie można się napić ciepłych napoi (kawa, herbata).
  • W celu umówienia się na lekcję prosimy o kontakt z Robertem Szczepaniakiem pod numerem telefonu +48 601 301 401.

Ceny

CENNIK
Dzień Godzina Cena
Brak zdefiniowanych przedziałów.