Rezerwuj ONLINE Zadzwoń 518 032 054 Napisz E-MAIL Zobacz w Google Maps

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tego klubu?

Dodaj do ulubionych

Dane adresowe

Tenis Point
ul. Hirszfelda 1a
02-776 Warszawa
Telefon: 518 032 054
E-mail: korty@tenispoint.pl
Strona internetowa: http://www.tenispoint.pl/

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela 07:00 - 22:00

Informacje

Akademię Tenisa Ziemnego TENISPOINT przedstawiają jej założyciele - Adam Chiliński i Jarek Wesołowski.

Jesteśmy byłymi zawodnikami tenisa. Przygodę ze sportem rozpoczęliśmy 30 lat temu w Warszawskim Klubie Tenisowym Mera. Podczas naszych karier startowaliśmy w wielu turniejach ogólnopolskich i możemy poszczycić się licznymi trofeami w tym tytułami drużynowych mistrzów Polski.

Obecnie prowadzimy Akademię Tenisa Ziemnego TENISPOINT przy ul. Hirszfelda 1 A na warszawskim Ursynowie. Tutaj jako trenerzy i sparringpartnerzy przekazujemy nasze doświadczenia innym.

 

Serdecznie zapraszamy na korty tenisowe ATZ TenisPoint na warszawskim Ursynowie!

Adam Chiliński & Jarek Wesołowski

Zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Dojazd

  • Dojazd na korty samochodem

Udając się na nasze korty tenisowe autem należy jechać ulicą Pileckiego (jedna z głównych ulic Ursynowa, łączy ulicę Puławską i Płaskowickiej) i na wysokości hali sportowej Arena Ursynów skręcić na parking, znajdujący się między halą a kortami tenisowymi. Warto wjechać na parking jak najdalej, bo tuż za nim znajduje się furtka, prowadząca bezpośrednio na korty Akademii.
Posługując się nawigacją trzeba wpisać adres Pileckiego 122.

  • Dojazd na korty tenisowe komunikacją miejską

Stacją metra położoną najbliżej kortów tenisowych Akademii jest metro Imielin. Spacer na korty wzdłuż ulic I. Gandhi, a potem (w lewo) Pileckiego zajmie nam 7-10 minut.

Ze stacji Imielin można jednak podjechać do nas autobusami linii 179, albo 185.  Wsiadamy na przystanku METRO IMIELIN 02, a wysiadamy na trzecim przystanku - HOSPICJUM ONKOLOGICZNE 01 (uwaga, to jest przystanek na żądanie). Z przystanku przechodzimy na drugą stronę ulicy, idziemy wzdłuż hali Arena Ursynów i za nią skręcamy w lewo, aby przez parking dojść do wejścia na korty tenisowe.
Można także pojechać przystanek dalej (PILECKIEGO 01)  i stamtąd cofnąć się do ronda, przejść na drugą stronę ulicy Pileckiego i idąc wzdłuż  ogrodzenia kortów tenisowych dojść do parkingu z wejściem na korty.

Jeżeli autobusami 185 lub 179 jedziemy w kierunku metra Imielin, to aby dostać się na nasze korty tenisowe, wysiadamy za rondem na przystanku PILECKIEGO 04.
Na korty tenisowe Akademii można też dotrzeć autobusem 195, z którego zależnie od kierunku jazdy wysiadamy na przystanku PILECKIEGO 01 lub PILECKIEGO 02.
Ze wszystkich tych przystanków kierujemy się w stronę hali Arena i tuż przed nią skręcamy w prawo na parking.

  • Rowerem na korty tenisowe

Zarówno wzdłuż ulicy Pileckiego, jak i Płaskowickiej (do ronda) znajdują się ścieżki rowerowe, którymi można wygodnie dotrzeć w bezpośrednie sąsiedztwo kortów Akademii Tenisa Ziemnego.

Dodatkowo, dokładnie naprzeciw naszych kortów tenisowych, znajduje się stacja wypożyczalni miejskich rowerów Veturilo.
Można więc np. wypożyczyć miejski rower przy metrze Imielin i jadąc wzdłuż I. Gandhi (bez ścieżki) i Pileckiego (ścieżką rowerową) po paru minutach dotrzeć na korty.

Oferta

Nasz obiekt składa się z pięciu kortów o nawierzchni ceglanej, przystosowanych do gry przez cały rok. Do Państwa dyspozycji jest w pełni odnowiony budynek klubowy, składający się z oddzielnych szatni dla kobiet i mężczyzn, każda z pełnym węzłem sanitarnym (natryski, toalety).

W budynku znajduje się duże pomieszczenie recepcyjne, w którym po grze można odpocząć, napić się dobrej kawy, jak również w miłej atmosferze obejrzeć relacje ze spotkań tenisowych. Na miejscu w sklepie tenisowym można przetestować (szeroka gama rakiet testowych), a następnie zakupić sprzęt tenisowy (rakiety, owijki, piłki itp.), jak również dobrać odpowiedni naciąg i skorzystać z serwisu rakiet.

Posiadamy własny parking.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Nasze metody szkolenia często wykraczają poza standardy, a inspiracje nierzadko czerpiemy od najlepszych trenerów światowego tenisa.

Już dziś możemy pochwalić się kilkoma zawodnikami, odnoszącymi sukcesy w tenisie zawodowym na poziomie ogólnopolskim.

Nasza Akademia Tenisa Ziemnego na Ursynowie od rana do wieczora tętni życiem, rozgrywane są tu turnieje sezonowe, turnieje z serii Grand Prix Warszawy, a także rozgrywki w systemie chalengerowym.

Ceny

Standardowy

Pon. - Pt. 07:00 - 11:00 60,00
11:00 - 13:00 45,00
13:00 - 16:00 60,00
16:00 - 22:00 85,00
Sob. 07:00 - 18:00 85,00
18:00 - 22:00 60,00
Niedz. 07:00 - 12:00 85,00
12:00 - 18:00 60,00
18:00 - 22:00 85,00

Wyróżnione oferty