Szczegóły wydarzenia #651

ZIMOWE PÓŁKOLONIE ATZ TENISPOINT 2020

Trwają zapisy na półkolonie dla dzieci i młodzieży (od 6. do 16. roku życia), które odbędą się w czasie ferii zimowych 2020 w Akademii Tenisa Ziemnego TENISPOINT na Ursynowie.
 
Jako  alternatywę wyjazdu na ferie zimowe, przygotowaliśmy dla Państwa dzieci ofertę półkolonii (obozów stacjonarnych), odbywających się na warszawskim Ursynowie, na terenie naszych kortów ATZ TENISPOINT przy ul. Hirszfelda 1a.

Proponujemy dwa turnusy pięciodniowe w następujących terminach:

I   TURNUS:  od 10.02.2020 roku do 14.02.2020 roku,

II  TURNUS:  od 17.02.2020 roku do 21.02.2020 roku.

Uczestnicy takich półkolonii będą z nami od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 do 18:00, a program, który dla nich przygotowaliśmy zapewni im pełną rozrywkę i sportowy rozwój. Państwa pociechy, będą mogły poznawać i udoskonalać umiejętności w takich dyscyplinach sportu jak:

  • TENIS ZIEMNY (min. 2 x 1,5 h dziennie)
  • PŁYWANIE
  • BADMINTON,
  • SIATKÓWKA
  • KRĘGLE
  • TENIS STOŁOWY
  • ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE
  • WYJŚCIA DO KINA – MULTIKINO przy ul. K.E.N.
  • HANGAR 646!

Nasz obiekt składa się z pięciu kortów o nawierzchni ceglanej, przystosowanych do gry przez cały rok. Do dyspozycji korzystających jest w pełni odnowiony budynek klubowy, składający się z oddzielnych szatni dla kobiet i mężczyzn, każda z pełnym węzłem sanitarnym (natryski, toalety). W budynku znajduje się duże pomieszczenie recepcyjne, w którym po zajęciach można odpocząć, napić się dobrej herbaty, bądź kawy i gdzie w miłej atmosferze będziemy prowadzić zajęcia z rysunku, gry planszowe, kalambury itp.

Poza wyjściem do kina i ścianką wspinaczkową,  pozostałe zajęcia będą odbywać się na naszych kortach i super nowoczesnej hali ARENA URSYNÓW  oraz basenie UCSiR. Wszystkie obiekty bezpośrednio ze sobą sąsiadują.

Dziećmi będą opiekować się doświadczeni i prowadzący na co dzień treningi w naszej Akademii instruktorzy, którzy pierwszego dnia dokonają podziału uczestników pod względem wieku i poziomu zaawansowania gry tak, aby treningi były jak najbardziej efektywne. Dla najmłodszych zajęcia będą prowadzone w formie ciekawych ćwiczeń a także gier i zabaw. Głównym mottem naszych obozów jest dostarczanie uczestnikom naszych półkolonii jak najwięcej radości  i zadowolenia, oraz przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia na temat sportu, zasad fair-play, oraz współpracy w zespole. Instruktorzy będą starali się zarazić Państwa pociechy swoją pasją do sportu. Ostatniego dnia każdego turnusu odbędzie się turniej tenisowy, a także innego rodzaju zawody i konkursy, wszystkie zwieńczone rozdaniem dyplomów, nagród i upominków.

Więcej informacji pod linkiem: http://www.tenispoint.pl/obozy-tenisowe-i-polkolonie/77-zimowe-polkolonie-2020-z-atz-tenispoint

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Wyślij swoje zgłoszenie
Aby zapisać się na wydarzenie należy się zalogować.