Dane adresowe

Tie Break Kabaty
ul. Rosoła 19 (wejście od ul. Jeżewskiego)
02-796 Warszawa
Telefon: 533 725 312
E-mail: kabaty@tiebreak.pl
Strona internetowa: https://www.tiebreak.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela 07:00 - 23:00

Oferta

Tie Break działa od 1991 roku i obecnie jest jednym z największych ośrodków treningu tenisowego dzieci w Polsce. W latach 2013 oraz 2014 zajęliśmy drugie miejsce w konkursie Polskiego Związku Tenisowego na najlepszy klub Tenis 10 w kraju. Prowadzimy także zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

W 2010 r. jako pierwsi rozpoczęliśmy wdrażanie nowego systemu nauczania tenisa wg formuły „Play and Stay” propagowanej przez ITF i PZT. Program ten szczególny nacisk kładzie na nauczanie dzieci do lat 10. Koordynatorem wdrażania programu Tenis 10 w Polsce z ramienia PZT od 2009 r. do marca 2014 r. była kierująca Tie Breakiem Magdalena Rejniak-Romer, natomiast współautorami podręcznika Tenis 10 są nasi trenerzy: Krzysztof Walter (Mazzi) i Jacek Multan. Dzieci szkolimy w ramach Akademii Tenis 10, grupy sportowej Tie Break Team i na indywidualnych zajęciach z trenerami. Organizujemy obozy i półkolonie tenisowe oraz wczasy tenisowe dla rodzin. Instruktorzy Tie Breaka biorą czynny udział w szkoleniach Tenis 10 dla nauczycieli szkół i animatorów Orlików w całej Polsce, które organizuje PZT.

Uczniowie Tie Breaka szkoleni są przez doświadczonych trenerów, co roku wielu naszych młodych zawodników osiąga znaczące sukcesy w rozgrywkach tenisowych lokalnych i ogólnopolskich, zajmuje wysokie miejsca w rankingach PZT. Naszym wychowankiem jest m.in. Piotr Gadomski obecnie piąty Polak notowany na liście ATP. Organizujemy turnieje Tenis 10 we wszystkich kategoriach wiekowych oraz turnieje amatorskie dla młodzieży i dorosłych.

Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy nowatorski program nauki gry w tenisa dorosłych Tenis Xpress – dziewięciogodzinny kurs realizowany w formie zajęć grupowych, wdrażany na całym świecie przez ITF. Prowadzimy zajęcia indywidualne dla dorosłych i młodzieży, organizujemy sparingi. W klubie działa amatorska Liga Pań i Panów. 

Tie Break ma też bogatą historię jeśli chodzi o organizację międzynarodowych turniejów tenisowych dla Kobiet z cyklu ITF. Na warszawskich turniejach „Ursynów Cup”, „BGŻ Cup” oraz wyjazdowym„Olecko Cup” swoje pierwsze punkty do światowego rankingu zdobywały późniejsze zawodniczki z pierwszej setki WTA. To właśnie na naszych kortach Agnieszka Radwańska wygrała swój pierwszy zawodowy turniej - Ursynów Cup 2005. Natomiast w turniejach młodzieżowych  chłopców z sukcesami grał  Jurek Janowicz.

Opis

Brak informacji.

Dojazd

Brak informacji.

Ceny

CENNIK
Dzień Godzina Cena
Poniedziałek - Piątek do 10:00 80,00
10:00 - 15:00 60,00
od 15:00 90,00
Sobota - Święta do 15:00 85,00
od 15:00 65,00

Zdjęcia

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Mapa dojazdu

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tego klubu?

Dodaj do ulubionych