od 90,00
Hubert Parchomiuk
Trener II klasy

Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Dołączył: 4 stycznia 2020

797185956

hparchomiuk@gmail.com

Oferta

Pomagam moim podopiecznym zamieniać ich tenisowe marzenia na wydarzenia. Uczę holistycznego podejścia do tenisa i dogłębnego zrozumienia tego sportu, bo tenis to coś więcej niż samo odbijanie piłki ????


Zapraszam na zajęcia ???? ???? Rusza właśnie nabór na sezon letni ????

Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi i młodzieżą. Zobacz tutaj jak wyglądają

Od 2015 roku jestem licencjonowanym trenerem tenisa ???? oraz byłym zawodnikiem z 13 letnim stażem w latach 2002-2015 z licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.  klikając w moje zdjęcie profilowe oraz w lewej kolumnie w informacjach o mnie  ????

Stale podnoszę swoje kompetencje trenerskie biorąc udział w konferencjach (również czynnie prezentując efekty swojej pracy) jak również kursach i szkoleniach specjalistycznych. Szczegółowe informacje dot. moich kwalifikacji zawodowych znajdziecie tutaj

Jestem również trenerem Mentalnym oraz psychologiem. Tytuł magistra psychologii uzyskałem 23 października 2020 roku z ramienia uczelni Uniwersytet SWPS. Wspominam o tym dlatego, że wykształcenie psychologiczne na poziomie eksperckim w dużym stopniu pomaga mi w pracy i skutecznej pomocy przy osiąganiu wyznaczonych celów razem z moimi klientami. Sprawia również, że treningi są bardziej efektywne i przyjemne :)

 

Preferowane kluby
Tenis Point
Warszawa
O sobie

Uczę holistycznego podejścia do tenisa oraz padla i dogłębnego zrozumienia sportu, bo zarówno tenis jak i padel to coś więcej niż samo odbijanie piłki :) W życiu oraz w sporcie kieruję się maksymą "opanuj zasady jak zawodowiec, żebyś mógł je łamać jak artysta" ~ Pablo Picasso

Hubert Parchomiuk
Informacje ogólne
Płeć mężczyzna
Data urodzenia 28 marca 1996r.
Wzrost 181 cm cm.
Waga 82 kg kg.
Ręka dominująca praworęczny
Miejscowość Warszawa
Obywatelstwo
Ulubione
Sprzęt Yonex VCore PRO 97
Nawierzchnia Ceglana
Zawodnik N.Djokovic, S.Tsitsipas, J. Sinner, H. Hurkacz
Zawodniczka J.Henin, S.Wiliams, N.Osaka, Iga Świątek

Wyróżnione oferty