od 80,00
Hubert Parchomiuk
Trener II klasy

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Dołączył: 1 maja

512184809

hparchomiuk@st.swps.edu.pl

Strona WWW

Oferta

Zajęcia prowadzone po polsku oraz po angielsku/classes conducted in Polish and in English :)

Pomagam moim podopiecznym zamieniać ich tenisowe marzenia na wydarzenia. Uczę holistycznego podejścia do tenisa i dogłębnego zrozumienia tego sportu, bo tenis to coś więcej niż samo odbijanie piłki ????


Zapraszam na zajęcia ???? tenisa już od 5 maja ???? Rusza właśnie nabór na sezon letni ????

Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi i młodzieżą. Zobacz tutaj jak wyglądają

Od 2015 roku jestem licencjonowanym trenerem tenisa ???? oraz byłym zawodnikiem z 13 letnim stażem gry w latach 2002-2015 z licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.  

Stale podnoszę swoje kompetencje trenerskie biorąc udział w konferencjach (również czynnie prezentując efekty swojej pracy) jak również kursach i szkoleniach specjalistycznych. Szczegółowe informacje dot. moich kwalifikacji zawodowych znajdziecie tutaj klikając w moje zdjęcie profilowe oraz w lewej kolumnie w informacjach o mnie  ????

Jestem również trenerem Mentalnym oraz psychologiem. Tytuł magistra psychologii uzyskałem 23 października 2020 roku z ramienia uczelni Uniwersytet SWPS. Wspominam o tym dlatego, że wykształcenie psychologiczne na poziomie eksperckim w dużym stopniu pomaga mi w pracy i skutecznej pomocy przy osiąganiu wyznaczonych celów razem z moimi klientami. Sprawia również, że treningi są bardziej efektywne i przyjemne :)

 

PS: Proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 797 185 956 (tego na stronie nie udało mi się jeszcze zmienić na poprawny)

Preferowane kluby
O sobie
Informacje ogólne
Płeć mężczyzna
Data urodzenia
Wzrost 181 cm cm.
Waga 82 kg kg.
Ręka dominująca praworęczny
Miejscowość
Obywatelstwo
Ulubione
Sprzęt Head Prestige
Nawierzchnia Ceglana
Zawodnik N.Djokovic, S.Tsitsipas, J. Sinner, H. Hurkacz
Zawodniczka J.Henin, S.Wiliams, N.Osaka, Iga Świątek