Hubert Parchomiuk
Trener II klasy

Lokalizacja: Warszawa Mokotów

Dołączył: 6 czerwca

605582166

hparchomiuk@st.swps.edu.pl

Oferta

   Uczę wszechstronnego podejścia do tenisa i dogłębnego zrozumienia tego sportu, bo tenis to coś więcej niż tylko odbijanie piłki ????

⚈ Chcesz podnieść swoją grę na wyższy poziom?

⚈ Chcesz szybko, skutecznie, a do tego poprawnie nauczyć się grać w tenisa? ????

⚈ Szukasz kogoś kto poprowadzi Cię za rękę w tym procesie?

⚈ Czujesz, że dotarłaś/eś do "ściany", a postępy w grze nie są już tak szybkie jak kiedyś i chcesz to zmienić?

⚈ Nie lubisz marnować ⌛ czasu na popełnianie w kółko tych samych błędów?

Jeśli, na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/aś ✔️ twierdząco, dobrze trafiłeś/aś, jestem tu po to, żeby Ci pomóc ???? 

[UWAGA! W celu zapisania się na zajęcia proszę o kontakt na numer +48 797 185 956 (Na stronie podany jest inny, oczekuję na jego zmianę)]

   Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe. Specjalizuję się w treningach z dorosłymi i młodzieżą powyżej 12 roku życia (co nie znaczy, że młodszych zupełnie nie przyjmuję ;) oraz aspirującymi zawodnikami. Moje zajęcia nastawione są na szybki progres. Niezbędna teoria i maksimum praktyki sprawiają, że już na pierwszych zajęciach będziemy prowadzić wymiany na pełnym korcie :)

   Od 2015 roku jestem licencjonowanym trenerem tenisa ???? oraz byłym zawodnikiem z 13 letnim stażem w latach 2002-2015 z licznymi sukcesami na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

   Jestem również trenerem Mentalnym oraz psychologiem. Tytuł magistra psychologii uzyskałem 23 października 2020 roku z ramienia uczelni Uniwersytet SWPS. Wykształcenie psychologiczne w dużym stopniu pozwala mi skuteczniej pomóc w osiąganiu przez moich zawodników wyznaczonych celów. Sprawia również, że treningi są bardziej efektywne i przyjemne, a komunikacja jest w pełnie profesjonalna :)

Stale podnoszę swoje kompetencje trenerskie biorąc udział w konferencjach (również czynnie prezentując efekty swojej pracy) jak również kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Preferowane kluby
O sobie

Oprócz tenisa lubię również pograć w padla i siatkówkę. Trekking po górach również nie jest mi obcy

Hubert Parchomiuk
Informacje ogólne
Płeć mężczyzna
Data urodzenia 1996r.
Wzrost 181 cm cm.
Waga 82 kg kg.
Ręka dominująca praworęczny
Miejscowość Warszawa
Obywatelstwo
Ulubione
Sprzęt Yonex VCore PRO 97
Nawierzchnia Ceglana
Zawodnik
Zawodniczka

Wyróżnione oferty