Zimowe Mistrzostwa Warszawy kat. Open

2016/02/26

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/32 finału Słowiński Jakub Kilijański Rafał 6/1 6/2 Słowiński Jakub 6/1 6/2
2 1/32 finału Żelazek Krzysztof Galik Łukasz 6/4 4/6 10:8 Żelazek Krzysztof 6/4 4/6 10:8
3 1/32 finału Romanowski Konrad Tyniec Paweł v/o Tyniec Paweł walkower
4 1/32 finału Waraksa Piotr Gosik Mariusz 1/6 0/6 Gosik Mariusz 6/1 6/0
5 1/32 finału Brzusek Włodzimierz Gładyszak Piotr 7/6 2/6 7:10 Gładyszak Piotr 6/7 6/2 10:7
6 1/32 finału Shahidipour Mehrdad Lipiński Marek 1/6 3/6 Lipiński Marek 6/1 6/3
7 1/32 finału Paluszewski Artur Popławski Mariusz 2/6 3/6 Popławski Mariusz 6/2 6/3
8 1/32 finału Partyka Tomasz Cyrański Łukasz 0/6 0/6 Cyrański Łukasz 6/0 6/0
9 1/32 finału Pietrasiak Karol Kaczmarek Tymoteusz 6/0 6/3 Pietrasiak Karol 6/0 6/3
10 1/32 finału Tomczak Michał Hlubiński Radosław Hlubiński Radosław
11 1/32 finału Stańczuk Jakub Lewandowski Dariusz 2/6 1/6 Lewandowski Dariusz 6/2 6/1
12 1/32 finału Sikora Maciej Markowski Jakub 0/6 1/6 Markowski Jakub 6/0 6/1
13 1/32 finału Rosiak Marek Płatos Michał 4/6 4/6 Płatos Michał 6/4 6/4
14 1/32 finału Ferenc Piotr Kamiński Łukasz 7/6 6/2 Ferenc Piotr 7/6 6/2
15 1/32 finału Słomski Michał Sokołowski Wojciech 6/2 6/2 Słomski Michał 6/2 6/2
16 1/32 finału Maciocha Marcin Guzek Kamil 1/6 1/6 Guzek Kamil 6/1 6/1
17 1/32 finału Wrzesień Leszek Barwikowski Marcin 4/6 6/4 10:7 Wrzesień Leszek 4/6 6/4 10:7
18 1/32 finału Sokół Tomasz Bojar Piotr 6/1 6/1 Sokół Tomasz 6/1 6/1
19 1/32 finału Skiendzielewski Szymon Dzikiewicz Paweł 1/6 1/6 Dzikiewicz Paweł 6/1 6/1
20 1/32 finału Średniawa Władysław Żebrowski Marcin 6/3 7/5 Średniawa Władysław 6/3 7/5
21 1/32 finału Majda Hubert Chrzanowski Hubert 6/3 6/4 Majda Hubert 6/3 6/4
22 1/32 finału Voigt Andrzej Trnovsky Mario 0/6 0/6 Trnovsky Mario 6/0 6/0
23 1/32 finału Kabulski Rafał Brzeszczak Michał Brzeszczak Michał
24 1/32 finału Sypniewski Maciej Nowak Wojciech 0/6 1/6 Nowak Wojciech 6/0 6/1
25 1/32 finału Szajna Janusz Niedziela Artur 6/1 6/2 Szajna Janusz 6/1 6/2
26 1/32 finału Wójcik Tomasz Michałowski Aleksander 1/6 3/6 Michałowski Aleksander 6/1 6/3
27 1/32 finału Jankowski Karol Jagielski Maciej 6/0 6/0 Jankowski Karol 6/0 6/0
28 1/32 finału Zdeb Adam Czerniszewski Jacek 1/6 3/6 Czerniszewski Jacek 6/1 6/3
29 1/32 finału Latos Dominik Galik Rafał Latos Dominik
30 1/32 finału Półkośnik Piotr Czerwonka Kamil 6/1 6/1 Półkośnik Piotr 6/1 6/1
31 1/32 finału Kaczmarczyk Łukasz Piotrowski Aleksander 5/7 4/6 Piotrowski Aleksander 7/5 6/4
32 1/32 finału Dzikiewicz Piotr Paliński Rafał 6/3 4/6 8:10 Paliński Rafał 3/6 6/4 10:8
33 1/16 finału Słowiński Jakub Żelazek Krzysztof 6/1 6/4 Słowiński Jakub 6/1 6/4
34 1/16 finału Tyniec Paweł Gosik Mariusz 1/6 3/6 Gosik Mariusz 6/1 6/3
35 1/16 finału Gładyszak Piotr Lipiński Marek 6/1 6/0 Gładyszak Piotr 6/1 6/0
36 1/16 finału Popławski Mariusz Cyrański Łukasz Cyrański Łukasz
37 1/16 finału Pietrasiak Karol Hlubiński Radosław 2/6 3/6 Hlubiński Radosław 6/2 6/3
38 1/16 finału Lewandowski Dariusz Markowski Jakub 1/6 1/6 Markowski Jakub 6/1 6/1
39 1/16 finału Płatos Michał Ferenc Piotr Płatos Michał
40 1/16 finału Słomski Michał Guzek Kamil 6/3 6/2 Słomski Michał 6/3 6/2
41 1/16 finału Wrzesień Leszek Sokół Tomasz 6/2 6/4 Wrzesień Leszek 6/2 6/4
42 1/16 finału Dzikiewicz Paweł Średniawa Władysław 6/3 6/3 Dzikiewicz Paweł 6/3 6/3
43 1/16 finału Majda Hubert Trnovsky Mario 0/6 0/6 walkower Trnovsky Mario walkower
44 1/16 finału Brzeszczak Michał Nowak Wojciech 2/6 1/6 Nowak Wojciech 6/2 6/1
45 1/16 finału Szajna Janusz Michałowski Aleksander 6/3 6/0 Szajna Janusz 6/3 6/0
46 1/16 finału Jankowski Karol Czerniszewski Jacek 6/4 1/6 11:13 Czerniszewski Jacek 4/6 6/1 13:11
47 1/16 finału Latos Dominik Półkośnik Piotr 0/6 0/6 Półkośnik Piotr 6/0 6/0
48 1/16 finału Piotrowski Aleksander Paliński Rafał 0/5 krecz Paliński Rafał 5/0 krecz
49 1/8 finału Słowiński Jakub Gosik Mariusz 2/6 6/4 7:10 Gosik Mariusz 6/2 4/6 10:7
50 1/8 finału Gładyszak Piotr Cyrański Łukasz 0/6 4/6 Cyrański Łukasz 6/0 6/4
51 1/8 finału Hlubiński Radosław Markowski Jakub Markowski Jakub
52 1/8 finału Płatos Michał Słomski Michał 3/6 2/6 Słomski Michał 6/3 6/2
53 1/8 finału Wrzesień Leszek Dzikiewicz Paweł 2/6 3/6 Dzikiewicz Paweł 6/2 6/3
54 1/8 finału Trnovsky Mario Nowak Wojciech 4/6 7/6 11:9 Trnovsky Mario 4/6 7/6 11:9
55 1/8 finału Szajna Janusz Czerniszewski Jacek 2/6 4/6 Czerniszewski Jacek 6/2 6/4
56 1/8 finału Półkośnik Piotr Paliński Rafał 4/6 5/7 Paliński Rafał 6/4 7/5
57 1/4 finału Gosik Mariusz Cyrański Łukasz 1/6 2/6 Cyrański Łukasz 6/1 6/2
58 1/4 finału Markowski Jakub Słomski Michał 5/0 krecz Markowski Jakub 5/0 krecz
59 1/4 finału Dzikiewicz Paweł Trnovsky Mario 6/1 6/4 Dzikiewicz Paweł 6/1 6/4
60 1/4 finału Czerniszewski Jacek Paliński Rafał 2/6 2/6 Paliński Rafał 6/2 6/2
61 1/2 finału Cyrański Łukasz Markowski Jakub 6/2 6/2 Cyrański Łukasz 6/2 6/2
62 1/2 finału Dzikiewicz Paweł Paliński Rafał 4/6 4/6 Paliński Rafał 6/4 6/4
63 Finał Cyrański Łukasz Paliński Rafał 3/6 7/6(2) 1/6 Paliński Rafał 6/3 6/7(2) 6/1