Mikst 40+ WARS Baloon Cup'18

2017/12/17

DEBEL MIKST +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Karolak Krzysztof
Lutkowska Małgorzata
Mikuła Dorota
Scheibel Marek
4/6 Mikuła Dorota
Scheibel Marek 6/4
2 Kolejka 1 Saczuk Anna
Saczuk Piotr
Biniewicz Agata
Kowalski Rafał
4/6 Biniewicz Agata
Kowalski Rafał 6/4
3 Kolejka 2 Karolak Krzysztof
Lutkowska Małgorzata
Biniewicz Agata
Kowalski Rafał
6/4 Karolak Krzysztof
Lutkowska Małgorzata 6/4
4 Kolejka 2 Saczuk Anna
Saczuk Piotr
Mikuła Dorota
Scheibel Marek
2/6 Mikuła Dorota
Scheibel Marek 6/2
5 Kolejka 3 Karolak Krzysztof
Lutkowska Małgorzata
Saczuk Anna
Saczuk Piotr
4/6 Saczuk Anna
Saczuk Piotr 6/4
6 Kolejka 3 Biniewicz Agata
Kowalski Rafał
Mikuła Dorota
Scheibel Marek
6/3 Biniewicz Agata
Kowalski Rafał 6/3
Grupa B
7 Kolejka 1 Dalewska Ewa
Lainer Christian
Kwiatkowska Alicja
Świergalski Tomasz
6/1 Dalewska Ewa
Lainer Christian 6/1
8 Kolejka 1 Lainer Esther
Boguski Radosław
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
3/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/3
9 Kolejka 2 Dalewska Ewa
Lainer Christian
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
0/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/0
10 Kolejka 2 Lainer Esther
Boguski Radosław
Kwiatkowska Alicja
Świergalski Tomasz
6/1 Lainer Esther
Boguski Radosław 6/1
11 Kolejka 3 Dalewska Ewa
Lainer Christian
Lainer Esther
Boguski Radosław
7/6 Dalewska Ewa
Lainer Christian 7/6
12 Kolejka 3 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Kwiatkowska Alicja
Świergalski Tomasz
6/0 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/0
Grupa C
13 Kolejka 1 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir
6/1 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur 6/1
14 Kolejka 1 Sykulak Lidia
Niewiadomski Marek
Bauć Elżbieta
Bauć Marek
3/6 Bauć Elżbieta
Bauć Marek 6/3
15 Kolejka 2 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Bauć Elżbieta
Bauć Marek
4/6 Bauć Elżbieta
Bauć Marek 6/4
16 Kolejka 2 Sykulak Lidia
Niewiadomski Marek
Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir
3/6 Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir 6/3
17 Kolejka 3 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Sykulak Lidia
Niewiadomski Marek
6/4 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur 6/4
18 Kolejka 3 Bauć Elżbieta
Bauć Marek
Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir
6/3 Bauć Elżbieta
Bauć Marek 6/3
Drabinka główna
19 1/4 finału Bauć Elżbieta
Bauć Marek
Dalewska Ewa
Lainer Christian
3/6 Dalewska Ewa
Lainer Christian 6/3
20 1/4 finału Lainer Esther
Boguski Radosław
Biniewicz Agata
Kowalski Rafał
2/6 Biniewicz Agata
Kowalski Rafał 6/2
21 1/4 finału Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Mikuła Dorota
Scheibel Marek
2/6 Mikuła Dorota
Scheibel Marek 6/2
22 1/4 finału Saczuk Anna
Saczuk Piotr
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
2/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/2
23 1/2 finału Dalewska Ewa
Lainer Christian
Biniewicz Agata
Kowalski Rafał
1/6 Biniewicz Agata
Kowalski Rafał 6/1
24 1/2 finału Mikuła Dorota
Scheibel Marek
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
1/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/1
25 Finał Biniewicz Agata
Kowalski Rafał
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
2/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/2