III Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości

2018/11/09

Klub: WKT Mera

# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Bratosiewicz Jerzy
Peszke Robert
Naskręcki Leszek
Ziorkiewicz Ireneusz
6/3 Bratosiewicz Jerzy
Peszke Robert 6/3
2 Kolejka 1 Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej
Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał
6/1 Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej 6/1
3 Kolejka 2 Bratosiewicz Jerzy
Peszke Robert
Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał
0/6 Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał 6/0
4 Kolejka 2 Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej
Naskręcki Leszek
Ziorkiewicz Ireneusz
6/2 Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej 6/2
5 Kolejka 3 Bratosiewicz Jerzy
Peszke Robert
Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej
0/6 Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej 6/0
6 Kolejka 3 Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał
Naskręcki Leszek
Ziorkiewicz Ireneusz
6/7 Naskręcki Leszek
Ziorkiewicz Ireneusz 7/6
Grupa B
7 Kolejka 1 Konarski Adam
Bujak Paweł
Skorupski Andrzej
Herman Marcin
6/0 Konarski Adam
Bujak Paweł 6/0
8 Kolejka 1 Maya Oscar
Pawłowski Jerzy
Kulpa Radosław
Jendroszczyk Piotr
6/0 Maya Oscar
Pawłowski Jerzy 6/0
9 Kolejka 2 Konarski Adam
Bujak Paweł
Kulpa Radosław
Jendroszczyk Piotr
6/0 Konarski Adam
Bujak Paweł 6/0
10 Kolejka 2 Maya Oscar
Pawłowski Jerzy
Skorupski Andrzej
Herman Marcin
6/2 Maya Oscar
Pawłowski Jerzy 6/2
11 Kolejka 3 Konarski Adam
Bujak Paweł
Maya Oscar
Pawłowski Jerzy
2/6 Maya Oscar
Pawłowski Jerzy 6/2
12 Kolejka 3 Kulpa Radosław
Jendroszczyk Piotr
Skorupski Andrzej
Herman Marcin
1/6 Skorupski Andrzej
Herman Marcin 6/1
Grupa C
13 Kolejka 1 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej
Banaś Jerzy
Banaś Mikołaj
6/1 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej 6/1
14 Kolejka 1 Żołna Janusz
Wiśniewski Łukasz
Iżycki Maciej
Brunzlow January
6/0 Żołna Janusz
Wiśniewski Łukasz 6/0
15 Kolejka 2 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej
Iżycki Maciej
Brunzlow January
6/0 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej 6/0
16 Kolejka 2 Żołna Janusz
Wiśniewski Łukasz
Banaś Jerzy
Banaś Mikołaj
6/3 Żołna Janusz
Wiśniewski Łukasz 6/3
17 Kolejka 3 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej
Żołna Janusz
Wiśniewski Łukasz
6/3 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej 6/3
18 Kolejka 3 Iżycki Maciej
Brunzlow January
Banaś Jerzy
Banaś Mikołaj
0/6 Banaś Jerzy
Banaś Mikołaj 6/0
Grupa D
19 Kolejka 1 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław
Kościkiewicz Marek
Kaczmarski Grzegorz
6/0 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław 6/0
20 Kolejka 1 Markiewicz Karol
Kucharski Piotr
Ansion Janusz
Korczyc Witold
6/3 Markiewicz Karol
Kucharski Piotr 6/3
21 Kolejka 2 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław
Ansion Janusz
Korczyc Witold
6/1 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław 6/1
22 Kolejka 2 Markiewicz Karol
Kucharski Piotr
Kościkiewicz Marek
Kaczmarski Grzegorz
6/1 Markiewicz Karol
Kucharski Piotr 6/1
23 Kolejka 3 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław
Markiewicz Karol
Kucharski Piotr
7/5 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław 7/5
24 Kolejka 3 Ansion Janusz
Korczyc Witold
Kościkiewicz Marek
Kaczmarski Grzegorz
6/3 Ansion Janusz
Korczyc Witold 6/3
Grupa E
25 Kolejka 1 Piorun Mariusz
Batorski Stanisław
Sołdan Maciej
Beszczyński Wiesław
6/4 Piorun Mariusz
Batorski Stanisław 6/4
26 Kolejka 1 Soszka Grzegorz
Wenham John
Sójka Piotr
Bednarz Bogusław
6/0 Soszka Grzegorz
Wenham John 6/0
27 Kolejka 2 Piorun Mariusz
Batorski Stanisław
Sójka Piotr
Bednarz Bogusław
6/4 Piorun Mariusz
Batorski Stanisław 6/4
28 Kolejka 2 Soszka Grzegorz
Wenham John
Sołdan Maciej
Beszczyński Wiesław
0/6 Sołdan Maciej
Beszczyński Wiesław 6/0
29 Kolejka 3 Piorun Mariusz
Batorski Stanisław
Soszka Grzegorz
Wenham John
4/6 Soszka Grzegorz
Wenham John 6/4
30 Kolejka 3 Sójka Piotr
Bednarz Bogusław
Sołdan Maciej
Beszczyński Wiesław
2/6 Sołdan Maciej
Beszczyński Wiesław 6/2
Grupa F
31 Kolejka 1 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
Chmielewski Paweł
Morawski Dariusz
6/0 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej 6/0
32 Kolejka 1 Mądry Artur
Sarnowski Ludwik
Urbański Piotr
Borissevitch Alexandre
6/1 Mądry Artur
Sarnowski Ludwik 6/1
33 Kolejka 2 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
Urbański Piotr
Borissevitch Alexandre
6/1 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej 6/1
34 Kolejka 2 Mądry Artur
Sarnowski Ludwik
Chmielewski Paweł
Morawski Dariusz
6/1 Mądry Artur
Sarnowski Ludwik 6/1
35 Kolejka 3 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
Mądry Artur
Sarnowski Ludwik
6/0 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej 6/0
36 Kolejka 3 Urbański Piotr
Borissevitch Alexandre
Chmielewski Paweł
Morawski Dariusz
6/4 Urbański Piotr
Borissevitch Alexandre 6/4
Drabinka finałowa
37 1/8 finału Masiak Piotr
Koczerski Stanisław
Mądry Artur
Sarnowski Ludwik
6/0 Masiak Piotr
Koczerski Stanisław 6/0
38 1/8 finału Żołna Janusz
Wiśniewski Łukasz
Soszka Grzegorz
Wenham John
3/6 Soszka Grzegorz
Wenham John 6/3
39 1/8 finału Markiewicz Karol
Kucharski Piotr
Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał
3/6 Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał 6/3
40 1/8 finału Konarski Adam
Bujak Paweł
Sołdan Maciej
Beszczyński Wiesław
6/3 Konarski Adam
Bujak Paweł 6/3
41 1/4 finału Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej
Masiak Piotr
Koczerski Stanisław
6/3 Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej 6/3
42 1/4 finału Maya Oscar
Pawłowski Jerzy
Soszka Grzegorz
Wenham John
1/6 Soszka Grzegorz
Wenham John 6/1
43 1/4 finału Chwast Zygmunt
Sitarz Rafał
Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej
2/6 Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej 6/2
44 1/4 finału Konarski Adam
Bujak Paweł
Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
4/6 Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej 6/4
45 1/2 finału Jesionek Mariusz
Zabłotniak Andrzej
Soszka Grzegorz
Wenham John
3/6 3/6 Soszka Grzegorz
Wenham John 6/3 6/3
46 1/2 finału Kalisz Maciej
Borczyk Andrzej
Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
47 Finał Soszka Grzegorz
Wenham John
Brzusek Włodzimierz
Merski Andrzej
7/6 6/4 Soszka Grzegorz
Wenham John 7/6 6/4