III Ogólnopolski Turniej Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości

2018/11/09

Klub: WKT Mera

Grupa A (+100)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JESIONEK Mariusz
ZABŁOTNIAK Andrzej
3 3 3:0 18:3
2. CHWAST Zygmunt
SITARZ Rafał
3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
13:13
(12:7)
3. NASKRĘCKI Leszek
ZIORKIEWICZ Ireneusz
3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
12:18
(10:12)
4. BRATOSIEWICZ Jerzy
PESZKE Robert
3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
6:15
(6:9)
1.2.3.4.
1. BRATOSIEWICZ Jerzy
PESZKE Robert
x 0/6
5
0/6
3
6/3
1
2. JESIONEK Mariusz
ZABŁOTNIAK Andrzej
6/0 x 6/1
2
6/2
4
3. CHWAST Zygmunt
SITARZ Rafał
6/0 1/6 x 6/7
6
4. NASKRĘCKI Leszek
ZIORKIEWICZ Ireneusz
3/6 2/6 7/6 x

Grupa B (+100)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MAYA Oscar
PAWŁOWSKI Jerzy
3 3 3:0 18:4
2. KONARSKI Adam
BUJAK Paweł
3 2 2:1 14:6
3. SKORUPSKI Andrzej
HERMAN Marcin
3 1 1:2 8:13
4. KULPA Radosław
JENDROSZCZYK Piotr
3 0 0:3 1:18
1.2.3.4.
1. KONARSKI Adam
BUJAK Paweł
x 2/6
11
6/0
9
6/0
7
2. MAYA Oscar
PAWŁOWSKI Jerzy
6/2 x 6/0
8
6/2
10
3. KULPA Radosław
JENDROSZCZYK Piotr
0/6 0/6 x 1/6
12
4. SKORUPSKI Andrzej
HERMAN Marcin
0/6 2/6 6/1 x

Grupa C (+100)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KALISZ Maciej
BORCZYK Andrzej
3 3 3:0 18:4
2. ŻOŁNA Janusz
WIŚNIEWSKI Łukasz
3 2 2:1 15:9
3. BANAŚ Jerzy
BANAŚ Mikołaj
3 1 1:2 10:12
4. IŻYCKI Maciej
BRUNZLOW January
3 0 0:3 0:18
1.2.3.4.
1. KALISZ Maciej
BORCZYK Andrzej
x 6/3
17
6/0
15
6/1
13
2. ŻOŁNA Janusz
WIŚNIEWSKI Łukasz
3/6 x 6/0
14
6/3
16
3. IŻYCKI Maciej
BRUNZLOW January
0/6 0/6 x 0/6
18
4. BANAŚ Jerzy
BANAŚ Mikołaj
1/6 3/6 6/0 x

Grupa D (+100)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MASIAK Piotr
KOCZERSKI Stanisław
3 3 3:0 19:6
2. MARKIEWICZ Karol
KUCHARSKI Piotr
3 2 2:1 17:11
3. ANSION Janusz
KORCZYC Witold
3 1 1:2 10:15
4. KOŚCIKIEWICZ Marek
KACZMARSKI Grzegorz
3 0 0:3 4:18
1.2.3.4.
1. MASIAK Piotr
KOCZERSKI Stanisław
x 7/5
23
6/1
21
6/0
19
2. MARKIEWICZ Karol
KUCHARSKI Piotr
5/7 x 6/3
20
6/1
22
3. ANSION Janusz
KORCZYC Witold
1/6 3/6 x 6/3
24
4. KOŚCIKIEWICZ Marek
KACZMARSKI Grzegorz
0/6 1/6 3/6 x

Grupa E (+100)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOŁDAN Maciej
BESZCZYŃSKI Wiesław
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
16:8
(10:6)
2. PIORUN Mariusz
BATORSKI Stanisław
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
16:14
(10:10)
3. SOSZKA Grzegorz
WENHAM John
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
12:10
(6:10)
4. SÓJKA Piotr
BEDNARZ Bogusław
3 0 0:3 6:18
1.2.3.4.
1. PIORUN Mariusz
BATORSKI Stanisław
x 4/6
29
6/4
27
6/4
25
2. SOSZKA Grzegorz
WENHAM John
6/4 x 6/0
26
0/6
28
3. SÓJKA Piotr
BEDNARZ Bogusław
4/6 0/6 x 2/6
30
4. SOŁDAN Maciej
BESZCZYŃSKI Wiesław
4/6 6/0 6/2 x

Grupa F (+100)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BRZUSEK Włodzimierz
MERSKI Andrzej
3 3 3:0 18:1
2. MĄDRY Artur
SARNOWSKI Ludwik
3 2 2:1 12:8
3. URBAŃSKI Piotr
BORISSEVITCH Alexandre
3 1 1:2 8:16
4. CHMIELEWSKI Paweł
MORAWSKI Dariusz
3 0 0:3 5:18
1.2.3.4.
1. BRZUSEK Włodzimierz
MERSKI Andrzej
x 6/0
35
6/1
33
6/0
31
2. MĄDRY Artur
SARNOWSKI Ludwik
0/6 x 6/1
32
6/1
34
3. URBAŃSKI Piotr
BORISSEVITCH Alexandre
1/6 1/6 x 6/4
36
4. CHMIELEWSKI Paweł
MORAWSKI Dariusz
0/6 1/6 4/6 x