Zimowe Mistrzostwa Warszawy

2019/02/28

# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/64 finału Witczak Mariusz Bąkowski Wojciech 6/2 6/4 Witczak Mariusz 6/2 6/4
2 1/64 finału Kłos Kacper Galik Łukasz 0/6 6/3 3:10 Galik Łukasz 6/0 3/6 10:3
3 1/64 finału Rydygier Jan Kłos Franciszek 6/7(14) 6/2 5:10 Kłos Franciszek 7/6(14) 2/6 10:5
4 1/64 finału Poroszewski Marcin Galas Daniel 6/2 6/3 Poroszewski Marcin 6/2 6/3
5 1/64 finału Stańczuk Jakub Szajko Cezary 6/1 6/0 Stańczuk Jakub 6/1 6/0
6 1/64 finału Madej Kacper Raciborski Piotr 2/6 0/5 krecz Raciborski Piotr 6/2 5/0 krecz
7 1/64 finału Gluskin Jack Ancewicz Kamil 6/7(4) 2/6 Ancewicz Kamil 7/6(4) 6/2
8 1/64 finału Staśkowiak Filip Kowalski Rafał 3/6 6/4 10:7 Staśkowiak Filip 3/6 6/4 10:7
9 1/64 finału Stosio Michał Duniec Mateusz 3/6 2/6 Duniec Mateusz 6/3 6/2
10 1/64 finału Ferenc Piotr Osadca Filip 6/1 6/0 Ferenc Piotr 6/1 6/0
11 1/64 finału Waldoch Michał Niedziela Artur 1/6 1/6 Niedziela Artur 6/1 6/1
12 1/64 finału Dec Michał Głuchowski Zbigniew 1/6 1/6 Głuchowski Zbigniew 6/1 6/1
13 1/64 finału Lewandowski Dariusz Laskowski Robert 6/4 4/6 10:8 Lewandowski Dariusz 6/4 4/6 10:8
14 1/64 finału Jankowski Karol Waraksa Piotr 3/6 1/6 Waraksa Piotr 6/3 6/1
15 1/64 finału Klukowski Bartosz Farid Pawel 6/0 6/0 Klukowski Bartosz 6/0 6/0
16 1/64 finału Dębiec Roman Barwikowski Marcin 0/6 0/6 Barwikowski Marcin 6/0 6/0
17 1/64 finału Caruk Paweł Słodownik Rafał 0/6 3/6 Słodownik Rafał 6/0 6/3
18 1/64 finału Zakrzewski Mateusz Jonczyk Radosław 6/2 6/1 Zakrzewski Mateusz 6/2 6/1
19 1/64 finału Mroczek Andrzej Grela Sebastian 1/6 0/6 Grela Sebastian 6/1 6/0
20 1/64 finału Jędrzejczak Bartłomiej Szajna Janusz 6/1 krecz Jędrzejczak Bartłomiej 6/1 krecz
21 1/64 finału Mizerski Eli Markowski Jakub 0/6 1/6 Markowski Jakub 6/0 6/1
22 1/64 finału Wysocki Maciej Daniel Sikora Maciej 6/0 6/3 Wysocki Maciej Daniel 6/0 6/3
23 1/64 finału Gosik Mariusz Górka Ireneusz 6/3 6/4 Gosik Mariusz 6/3 6/4
24 1/64 finału Kokczyński Tymoteusz Jaraszek Robert 6/4 7/5 Kokczyński Tymoteusz 6/4 7/5
25 1/64 finału Oszczyk Marcin Hys Bartek 0/6 0/6 Hys Bartek 6/0 6/0
26 1/64 finału Duchnowski Jan Sochoń Jan 6/7 6/2 8:10 Sochoń Jan 7/6 2/6 10:8
27 1/64 finału Żelazek Krzysztof Kaczmarek Tymoteusz 2/6 0/6 Kaczmarek Tymoteusz 6/2 6/0
28 1/64 finału Popławski Piotr Grabiński Adam 0/6 1/6 Grabiński Adam 6/0 6/1
29 1/64 finału Kanczew Marek Ciepłucha Marcin 1/6 0/6 Ciepłucha Marcin 6/1 6/0
30 1/64 finału Sadowski Patryk Pajewski Paweł 6/1 6/0 Sadowski Patryk 6/1 6/0
31 1/64 finału Naumowicz Piotr Laskowski Piotr 0/6 0/6 Laskowski Piotr 6/0 6/0
32 1/64 finału Gajek Maciej Górski Michał Tomasz 2/6 0/6 Górski Michał Tomasz 6/2 6/0
33 1/64 finału Dzikiewicz Piotr Chmieliński Mariusz 6/0 6/0 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/0
34 1/64 finału Cieciera Rafał Adrjanowski Jan 7/6(4) 6/3 Cieciera Rafał 7/6(4) 6/3
35 1/64 finału Zdeb Adam Długozima Jakub 6/7(7) 2/6 Długozima Jakub 7/6(7) 6/2
36 1/64 finału Tyniec Paweł Zarzycki Krzysztof Jr 7/5 2/6 5:10 Zarzycki Krzysztof Jr 5/7 6/2 10:5
37 1/64 finału Kwiecień Michał Jasieński Maciej 6/1 6/0 Kwiecień Michał 6/1 6/0
38 1/64 finału Jędrych Leszek Tauzowski Tomasz 0/6 2/6 Tauzowski Tomasz 6/0 6/2
39 1/64 finału Gosik Mateusz Sokół Tomasz walkower Gosik Mateusz walkower
40 1/32 finału Majda Hubert Witczak Mariusz 6/1 6/1 Majda Hubert 6/1 6/1
41 1/32 finału Galik Łukasz Kłos Franciszek 0/6 0/6 walkower Kłos Franciszek walkower
42 1/32 finału Poroszewski Marcin Stańczuk Jakub 6/3 6/2 Poroszewski Marcin 6/3 6/2
43 1/32 finału Raciborski Piotr Dzikiewicz Paweł 0/6 0/6 Dzikiewicz Paweł 6/0 6/0
44 1/32 finału Kaczmarczyk Łukasz Ancewicz Kamil 6/3 2/6 10:3 Kaczmarczyk Łukasz 6/3 2/6 10:3
45 1/32 finału Gąsior Oskar Kitliński Maciej walkower Gąsior Oskar walkower
46 1/32 finału Trębicki Jerzy Staśkowiak Filip 0/6 0/6 Staśkowiak Filip 6/0 6/0
47 1/32 finału Liszkiewicz Marek Sitarz Rafał 0/6 0/6 Sitarz Rafał 6/0 6/0
48 1/32 finału Paliński Rafał Duniec Mateusz 6/0 6/0 Paliński Rafał 6/0 6/0
49 1/32 finału Ferenc Piotr Niedziela Artur 6/0 6/0 Ferenc Piotr 6/0 6/0
50 1/32 finału Głuchowski Zbigniew Lewandowski Dariusz 2/6 3/6 Lewandowski Dariusz 6/2 6/3
51 1/32 finału Waraksa Piotr Olszewski Bartosz 7/5 6/2 Waraksa Piotr 7/5 6/2
52 1/32 finału Zawadka Karol Klukowski Bartosz 0/6 3/6 Klukowski Bartosz 6/0 6/3
53 1/32 finału Barwikowski Marcin Słodownik Rafał 4/6 0/6 Słodownik Rafał 6/4 6/0
54 1/32 finału Sołowiński Maciej Zakrzewski Mateusz 6/1 6/0 Sołowiński Maciej 6/1 6/0
55 1/32 finału Grela Sebastian Wójcik Tomasz 6/4 6/2 Grela Sebastian 6/4 6/2
56 1/32 finału Zgliński Krzysztof Praszałek Jacek 6/0 6/3 Zgliński Krzysztof 6/0 6/3
57 1/32 finału Jędrzejczak Bartłomiej Markowski Jakub 2/6 4/6 Markowski Jakub 6/2 6/4
58 1/32 finału Wysocki Maciej Daniel Gosik Mariusz 1/6 3/6 Gosik Mariusz 6/1 6/3
59 1/32 finału Kokczyński Tymoteusz Partyga Aleksander 7/6 6/2 Kokczyński Tymoteusz 7/6 6/2
60 1/32 finału Wojciechowski Jakub Hys Bartek 6/7 3/6 Hys Bartek 7/6 6/3
61 1/32 finału Sochoń Jan Kaczmarek Tymoteusz 1/6 krecz Kaczmarek Tymoteusz 6/1 krecz
62 1/32 finału Grabiński Adam Ciepłucha Marcin walkower Grabiński Adam walkower
63 1/32 finału Sadowski Patryk Terreno Simone 6/4 1/6 7:10 Terreno Simone 4/6 6/1 10:7
64 1/32 finału Brzusek Włodzimierz Laskowski Piotr 2/6 0/6 Laskowski Piotr 6/2 6/0
65 1/32 finału Malendowicz Paweł Węglarz Jacek 6/1 6/0 Malendowicz Paweł 6/1 6/0
66 1/32 finału Górski Michał Tomasz Dzikiewicz Piotr 0/6 0/6 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/0
67 1/32 finału Cieciera Rafał Juncewicz Przemysław 5/7 2/6 Juncewicz Przemysław 7/5 6/2
68 1/32 finału Sochaczewski Marcin Długozima Jakub 2/6 3/6 Długozima Jakub 6/2 6/3
69 1/32 finału Piotrowski Aleksander Zarzycki Krzysztof Jr 7/5 4/2 krecz Piotrowski Aleksander 7/5 4/2 krecz
70 1/32 finału Kwiecień Michał Tauzowski Tomasz 6/0 6/2 Kwiecień Michał 6/0 6/2
71 1/32 finału Gosik Mateusz Kurek Michał 4/6 7/5 9:11 Kurek Michał 6/4 5/7 11:9
72 1/16 finału Majda Hubert Kłos Franciszek 6/1 4/6 10:2 Majda Hubert 6/1 4/6 10:2
73 1/16 finału Poroszewski Marcin Dzikiewicz Paweł 0/6 0/6 walkower Dzikiewicz Paweł walkower
74 1/16 finału Kaczmarczyk Łukasz Gąsior Oskar 2/6 0/6 Gąsior Oskar 6/2 6/0
75 1/16 finału Staśkowiak Filip Sitarz Rafał 5/7 6/2 5:10 Sitarz Rafał 7/5 2/6 10:5
76 1/16 finału Paliński Rafał Ferenc Piotr 6/0 6/1 Paliński Rafał 6/0 6/1
77 1/16 finału Lewandowski Dariusz Waraksa Piotr 6/1 4/6 10:6 Lewandowski Dariusz 6/1 4/6 10:6
78 1/16 finału Klukowski Bartosz Słodownik Rafał 6/3 6/0 Klukowski Bartosz 6/3 6/0
79 1/16 finału Sołowiński Maciej Grela Sebastian 7/5 6/4 Sołowiński Maciej 7/5 6/4
80 1/16 finału Zgliński Krzysztof Markowski Jakub 7/5 0/6 6:10 Markowski Jakub 5/7 6/0 10:6
81 1/16 finału Gosik Mariusz Kokczyński Tymoteusz 6/0 6/1 Gosik Mariusz 6/0 6/1
82 1/16 finału Hys Bartek Kaczmarek Tymoteusz 3/6 1/6 Kaczmarek Tymoteusz 6/3 6/1
83 1/16 finału Grabiński Adam Terreno Simone 2/6 1/6 Terreno Simone 6/2 6/1
84 1/16 finału Laskowski Piotr Malendowicz Paweł 6/2 6/4 Laskowski Piotr 6/2 6/4
85 1/16 finału Dzikiewicz Piotr Juncewicz Przemysław 6/1 6/0 Dzikiewicz Piotr 6/1 6/0
86 1/16 finału Długozima Jakub Piotrowski Aleksander 2/6 0/6 Piotrowski Aleksander 6/2 6/0
87 1/16 finału Kwiecień Michał Kurek Michał 6/2 6/0 Kwiecień Michał 6/2 6/0
88 1/8 finału Majda Hubert Dzikiewicz Paweł 0/6 0/6 walkower Dzikiewicz Paweł walkower
89 1/8 finału Gąsior Oskar Sitarz Rafał 7/5 6/2 Gąsior Oskar 7/5 6/2
90 1/8 finału Paliński Rafał Lewandowski Dariusz 6/0 6/1 Paliński Rafał 6/0 6/1
91 1/8 finału Klukowski Bartosz Sołowiński Maciej walkower Klukowski Bartosz walkower
92 1/8 finału Markowski Jakub Gosik Mariusz 7/5 4/6 4:10 Gosik Mariusz 5/7 6/4 10:4
93 1/8 finału Kaczmarek Tymoteusz Terreno Simone 6/0 6/2 Kaczmarek Tymoteusz 6/0 6/2
94 1/8 finału Laskowski Piotr Dzikiewicz Piotr 0/6 0/6 walkower Dzikiewicz Piotr walkower
95 1/8 finału Piotrowski Aleksander Kwiecień Michał 1/6 1/6 Kwiecień Michał 6/1 6/1
96 1/4 finału Dzikiewicz Paweł Gąsior Oskar 6/1 6/0 Dzikiewicz Paweł 6/1 6/0
97 1/4 finału Paliński Rafał Klukowski Bartosz 6/1 2/6 10:8 Paliński Rafał 6/1 2/6 10:8
98 1/4 finału Gosik Mariusz Kaczmarek Tymoteusz 6/2 6/3 Gosik Mariusz 6/2 6/3
99 1/4 finału Dzikiewicz Piotr Kwiecień Michał 6/0 6/1 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/1
100 1/2 finału Dzikiewicz Paweł Paliński Rafał 7/6 6/3 Dzikiewicz Paweł 7/6 6/3
101 1/2 finału Gosik Mariusz Dzikiewicz Piotr 0/6 2/6 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/2
102 Finał Dzikiewicz Paweł Dzikiewicz Piotr 7/6 6/3 Dzikiewicz Paweł 7/6 6/3