Zimowe Mistrzostwa Warszawy

2019/02/28

Zapisy ONLINE

Organizator udostępnił możliwość zapisywania się ONLINE. Wybierz kategorię, do której chciałbyś się zapisać:

OPEN KOBIETY OPEN KOBIETY +40 KOBIETY +50 SENIORZY +35 SENIORZY +40 SENIORZY +45 SENIORZY +50 SENIORZY +55 SENIORZY +60 SENIORZY +65 SENIORZY +70 SENIORZY +75 SENIORZY +80

Lista uczestników OPEN 106

1.

Jankowski Karol

Warszawa
2.

Laskowski Piotr

Warszawa
3.

Juncewicz Przemysław

Warszawa
4.

Mroczek Andrzej

Warszawa
5.

Górski Michał Tomasz

6.

Gajek Maciej

Mogielnica
7.

Laskowski Robert

Warszawa
8.

Zawadka Karol

Warszawa
9.

Olszewski Bartosz

10.

Ancewicz Kamil

11.

Poroszewski Marcin

12.

Wójcik Tomasz

Sanok
13.

Jędrzejczak Bartłomiej

14.

Hys Bartek

Warszawa
15.

Grabiński Adam

Warszawa
16.

Trębicki Jerzy

17.

Waraksa Piotr

18.

Wysocki Maciej Daniel

Warszawa
19.

Żelazek Krzysztof

20.

Osadca Filip

Michałowice
21.

Gluskin Jack

Warszawa
22.

Terreno Simone

23.

Sołowiński Maciej

Warszawa
24.

Kokczyński Tymoteusz

25.

Markowski Jakub

26.

Rydygier Jan

Warszawa
27.

Madej Kacper

28.

Ciepłucha Marcin

Piaseczno
29.

Gąsior Oskar

30.

Lewandowski Dariusz

Warszawa
31.

Grela Sebastian

32.

Kłos Kacper

Warszawa
33.

Zarzycki Krzysztof Jr

34.

Długozima Jakub

35.

Malendowicz Paweł

36.

Farid Pawel

37.

Bąkowski Wojciech

Warszawa
38.

Galik Łukasz

39.

Ferenc Piotr

40.

Partyga Aleksander

41.

Kaczmarek Tymoteusz

42.

Sokół Tomasz

43.

Liszkiewicz Marek

44.

Kaczmarczyk Łukasz

45.

Barwikowski Marcin

46.

Sadowski Patryk

47.

Głuchowski Zbigniew

48.

Wojciechowski Jakub

49.

Jonczyk Radosław

50.

Dzikiewicz Paweł

51.

Zgliński Krzysztof

52.

Zdeb Adam

Warszawa
53.

Gosik Mariusz

54.

Witczak Mariusz

55.

Majda Hubert

56.

Staśkowiak Filip

57.

Caruk Paweł

58.

Gosik Mateusz

59.

Stańczuk Jakub

60.

Duniec Mateusz

61.

Kanczew Marek

Warszawa
62.

Pajewski Paweł

63.

Węglarz Jacek

64.

Tauzowski Tomasz

Warszawa
65.

Klukowski Bartosz

Warszawa
66.

Waldoch Michał

Warszawa
67.

Chmieliński Mariusz

68.

Sochaczewski Marcin

Warszawa
69.

Dębiec Roman

70.

Niedziela Artur

71.

Brzusek Włodzimierz

72.

Kowalski Rafał

73.

Cieciera Rafał

74.

Oszczyk Marcin

Warszawa
75.

Sochoń Jan

Warszawa
76.

Sikora Maciej

77.

Słodownik Rafał

78.

Paliński Rafał

Łomża
79.

Dzikiewicz Piotr

80.

Szajko Cezary

Warszawa
81.

Piotrowski Aleksander

Wałbrzych
82.

Praszałek Jacek

83.

Popławski Piotr

84.

Raciborski Piotr

85.

Dec Michał

Ząbki
86.

Galas Daniel

87.

Górka Ireneusz

88.

Stosio Michał

89.

Jędrych Leszek

Warszawa
90.

Szajna Janusz

Warszawa
91.

Naumowicz Piotr

92.

Kitliński Maciej

Warszawa
93.

Jasieński Maciej

Warszawa
94.

Sitarz Rafał

95.

Adrjanowski Jan

Warszawa
96.

Tyniec Paweł

Ożarów Maz.
97.

Zakrzewski Mateusz

98.

Duchnowski Jan

Warszawa
99.

Kurek Michał

100.

Kłos Franciszek

Jabłonna
101.

Jaraszek Robert

102.

Kwiecień Michał

103.

Mizerski Eli

104.

Łowkis Marek

105.

Lipiński Marek

106.

Buze Michał

Warszawa

Lista uczestników KOBIETY OPEN 24

Lista uczestników KOBIETY +40 9

Lista uczestników KOBIETY +50 3

Lista uczestników SENIORZY +35 20

Lista uczestników SENIORZY +40 24

Lista uczestników SENIORZY +45 18

Lista uczestników SENIORZY +50 10

Lista uczestników SENIORZY +55 10

Lista uczestników SENIORZY +60 13

1.

Świerzbiński Waldemar

Józefosław
2.

Kalbarczyk Stanisław

3.

Lis Andrzej

4.

Samojłowicz Krzysztof

5.

Sobolewski Piotr

Izabelin
6.

Krakowiak Jan

Stary Mokotow, Warszawa .
7.

Sarnowski Ludwik

8.

Ryński Krzysztof

9.

Kawiecki Jacek

10.

Łukaszyk Wiesław

11.

Grunwald Witold

12.

Wojton Piotr

Kwirynów
13.

Farbiszewski Jacek

Bialystok
14.

Kawiecki Jacek

Lista uczestników SENIORZY +65 9

Lista uczestników SENIORZY +70 9

Lista uczestników SENIORZY +75 7

Lista uczestników SENIORZY +80 4