Turniej Tenisowy o Puchar Akademii Tenisa Rakietą Ząbki

2019/06/08

OPENKOBIETY OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Komorowski Marek Srebrny Michał 0/6 Srebrny Michał 6/0
2 Kolejka 1 Kowalczyk Krzysztof Siudek Kamil 1/6 Siudek Kamil 6/1
3 Kolejka 2 Komorowski Marek Siudek Kamil 0/6 Siudek Kamil 6/0
4 Kolejka 2 Kowalczyk Krzysztof Srebrny Michał 3/6 Srebrny Michał 6/3
5 Kolejka 3 Komorowski Marek Kowalczyk Krzysztof 3/6 Kowalczyk Krzysztof 6/3
6 Kolejka 3 Siudek Kamil Srebrny Michał 6/2 Siudek Kamil 6/2
Grupa B
7 Kolejka 1 Wysocki Robert Kowalczyk Tomasz 6/0 Wysocki Robert 6/0
8 Kolejka 1 Gołaszewski Bartosz Brzeziński Dariusz 6/1 Gołaszewski Bartosz 6/1
9 Kolejka 2 Wysocki Robert Brzeziński Dariusz 6/1 Wysocki Robert 6/1
10 Kolejka 2 Gołaszewski Bartosz Kowalczyk Tomasz 5/7 Kowalczyk Tomasz 7/5
11 Kolejka 3 Wysocki Robert Gołaszewski Bartosz 6/1 Wysocki Robert 6/1
12 Kolejka 3 Brzeziński Dariusz Kowalczyk Tomasz 1/6 Kowalczyk Tomasz 6/1
Grupa C
13 Kolejka 1 Raczkowski Jacek Buczyński Olgierd 0/6 Buczyński Olgierd 6/0
14 Kolejka 2 Radochoński Mariusz Buczyński Olgierd 0/6 Buczyński Olgierd 6/0
15 Kolejka 3 Raczkowski Jacek Radochoński Mariusz 2/6 Radochoński Mariusz 6/2
Grupa D
16 Kolejka 1 Stosio Mateusz Korczak Piotr 6/1 Stosio Mateusz 6/1
17 Kolejka 2 Krzysztof Jaszcz Korczak Piotr 2/6 Korczak Piotr 6/2
18 Kolejka 3 Stosio Mateusz Krzysztof Jaszcz 6/4 Stosio Mateusz 6/4
Grupa E
19 Kolejka 1 Lasecki Marcin Stosio Michał 0/6 Stosio Michał 6/0
20 Kolejka 2 Pogłód Franciszek Stosio Michał 2/6 Stosio Michał 6/2
21 Kolejka 3 Lasecki Marcin Pogłód Franciszek 2/6 Pogłód Franciszek 6/2
Drabinka finałowa
22 1/8 finału Stosio Mateusz Srebrny Michał 6/3 Stosio Mateusz 6/3
23 1/8 finału Korczak Piotr Pogłód Franciszek 1/6 Pogłód Franciszek 6/1
24 1/4 finału Wysocki Robert Radochoński Mariusz 6/0 Wysocki Robert 6/0
25 1/4 finału Stosio Mateusz Stosio Michał 1/6 Stosio Michał 6/1
26 1/4 finału Kowalczyk Tomasz Siudek Kamil 1/6 Siudek Kamil 6/1
27 1/4 finału Pogłód Franciszek Buczyński Olgierd 2/6 Buczyński Olgierd 6/2
28 1/2 finału Wysocki Robert Stosio Michał 5/7 Stosio Michał 7/5
29 1/2 finału Siudek Kamil Buczyński Olgierd 1/6 Buczyński Olgierd 6/1
30 Finał Stosio Michał Buczyński Olgierd 6/1 Stosio Michał 6/1