III Grand Prix Włocławka na kortach OSiR

2019/08/25

DEBELDEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Malinowski Piotr
Wojciechowski Grzegorz
6/2 6/2 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 6/2 6/2
2 Kolejka 1 Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz
Drozdowski Marek
Rybacki Marcin
6/3 6/3 Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz 6/3 6/3
3 Kolejka 2 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Drozdowski Marek
Rybacki Marcin
6/2 6/3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 6/2 6/3
4 Kolejka 2 Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz
Waszkiewicz Krzysztof
Trzciński Jarosław
6/2 7/5 Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz 6/2 7/5
5 Kolejka 3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Waszkiewicz Krzysztof
Trzciński Jarosław
6/3 6/2 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 6/3 6/2
6 Kolejka 3 Drozdowski Marek
Rybacki Marcin
Malinowski Piotr
Wojciechowski Grzegorz
6/2 6/4 Drozdowski Marek
Rybacki Marcin 6/2 6/4
7 Kolejka 4 Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz
Malinowski Piotr
Wojciechowski Grzegorz
6/3 6/3 Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz 6/3 6/3
8 Kolejka 4 Waszkiewicz Krzysztof
Trzciński Jarosław
Drozdowski Marek
Rybacki Marcin
2/6 3/6 Drozdowski Marek
Rybacki Marcin 6/2 6/3
9 Kolejka 5 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz
7/5 6/3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 7/5 6/3
10 Kolejka 5 Waszkiewicz Krzysztof
Trzciński Jarosław
Malinowski Piotr
Wojciechowski Grzegorz
6/4 6/3 Waszkiewicz Krzysztof
Trzciński Jarosław 6/4 6/3
Grupa B
11 Kolejka 1 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł
Kotlewski Jacek
Przybylski Piotr
6/2 6/3 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł 6/2 6/3
12 Kolejka 1 Pakulski Andrzej
Witczak Krzysztof
Lasoń Tomasz
Siatecki Patryk
4/6 7/6(4) 4:10 Lasoń Tomasz
Siatecki Patryk 6/4 6/7(4) 10:4
13 Kolejka 2 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł
Lasoń Tomasz
Siatecki Patryk
6/7(5) 6/4 10:5 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł 6/7(5) 6/4 10:5
14 Kolejka 2 Pakulski Andrzej
Witczak Krzysztof
Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz
2/6 2/6 Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz 6/2 6/2
15 Kolejka 3 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł
Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz
6/4 3/6 13:11 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł 6/4 3/6 13:11
16 Kolejka 3 Lasoń Tomasz
Siatecki Patryk
Kotlewski Jacek
Przybylski Piotr
7/5 6/4 Lasoń Tomasz
Siatecki Patryk 7/5 6/4
17 Kolejka 4 Pakulski Andrzej
Witczak Krzysztof
Kotlewski Jacek
Przybylski Piotr
2/6 3/6 Kotlewski Jacek
Przybylski Piotr 6/2 6/3
18 Kolejka 4 Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz
Lasoń Tomasz
Siatecki Patryk
6/3 6/3 Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz 6/3 6/3
19 Kolejka 5 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł
Pakulski Andrzej
Witczak Krzysztof
6/2 6/2 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł 6/2 6/2
20 Kolejka 5 Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz
Kotlewski Jacek
Przybylski Piotr
7/5 6/4 Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz 7/5 6/4
Drabinka finałowa
21 1/2 finału Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Gołębiewski Tomasz
Lipigórski Tomasz
6/2 5/7 15:13 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 6/2 5/7 15:13
22 1/2 finału Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł
Strzębkowski Zbigniew
Adamczewski Arkadiusz
6/4 6/2 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł 6/4 6/2
23 Finał Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł
5/7 5/7 Wojtowicz Michał
Ostrówka Paweł 7/5 7/5