CTN debel 40+

2019/12/01

DEBEL +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna (eliminacje)
1 1/4 finału Klimkiewicz Bogusław
Broniek Andrzej
Cięszczyk Sławomir
Szulc Jerzy
6/2 6/4 Klimkiewicz Bogusław
Broniek Andrzej 6/2 6/4
2 1/4 finału Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew
Komarzeniec Jakub
Zaborowski Tomasz
6/2 6/3 Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew 6/2 6/3
3 1/4 finału Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Socha Grzegorz
Kamiński Jarosław
6/2 6/2 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/2 6/2
4 1/4 finału Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy
Górecki Andrzej
Górecki Tomasz
6/4 6/3 Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy 6/4 6/3
Grupa A
5 Kolejka 1 Czubara Marek
Duszyński Marek
Klimkiewicz Bogusław
Broniek Andrzej
7/5 6/3 Czubara Marek
Duszyński Marek 7/5 6/3
6 Kolejka 2 Fronc Mariusz
Michałowski Andrzej
Klimkiewicz Bogusław
Broniek Andrzej
6/7(8) 6/3 2:10 Klimkiewicz Bogusław
Broniek Andrzej 7/6(8) 3/6 10:2
7 Kolejka 3 Czubara Marek
Duszyński Marek
Fronc Mariusz
Michałowski Andrzej
6/3 6/3 Czubara Marek
Duszyński Marek 6/3 6/3
Grupa B
8 Kolejka 1 Borzęcki Mirosław
Śmigielski Krzysztof
Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew
5/7 4/6 Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew 7/5 6/4
9 Kolejka 2 Bury Jacek
Kulczyński Radosław
Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew
4/6 4/6 Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew 6/4 6/4
10 Kolejka 3 Borzęcki Mirosław
Śmigielski Krzysztof
Bury Jacek
Kulczyński Radosław
7/5 5/7 10:7 Borzęcki Mirosław
Śmigielski Krzysztof 7/5 5/7 10:7
Grupa C
11 Kolejka 1 Bicki Robert
Rutkowski Krzysztof
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
3/6 6/4 5:10 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/3 4/6 10:5
12 Kolejka 2 Maj Marek
Wiśniewski Marek
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
2/6 7/6 2:10 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/2 6/7 10:2
13 Kolejka 3 Bicki Robert
Rutkowski Krzysztof
Maj Marek
Wiśniewski Marek
2/6 6/2 14:12 Bicki Robert
Rutkowski Krzysztof 2/6 6/2 14:12
Grupa D
14 Kolejka 1 Barański Miłosz
Słania Artur
Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy
6/4 4/6 5:10 Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy 4/6 6/4 10:5
15 Kolejka 2 Lech Jarosław
Sowiński Tomasz
Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy
2/6 2/6 Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy 6/2 6/2
16 Kolejka 3 Barański Miłosz
Słania Artur
Lech Jarosław
Sowiński Tomasz
6/3 6/3 Barański Miłosz
Słania Artur 6/3 6/3
Drabinka finałowa
17 1/2 finału Czubara Marek
Duszyński Marek
Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy
6/7 7/5 18:20 Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy 7/6 5/7 20:18
18 1/2 finału Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew
7/5 5/7 7:10 Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew 5/7 7/5 10:7
19 finał Basiewicz Piotr
Winiarski Jerzy
Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew
3/6 3/6 Adamkiewicz Jacek
Celiński Zbigniew 6/3 6/3
 
 
 

Wyróżnione oferty