Michałufka YONEX DAY

2019/09/29

OPENDEBELDEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Stosio Michał Kowalczyk Jan 6/4 Stosio Michał 6/4
2 Kolejka 1 Zalewski Tomasz Górski Marcin 3/6 Górski Marcin 6/3
3 Kolejka 2 Stosio Michał Górski Marcin 6/1 Stosio Michał 6/1
4 Kolejka 2 Zalewski Tomasz Kowalczyk Jan 0/6 Kowalczyk Jan 6/0
5 Kolejka 3 Stosio Michał Zalewski Tomasz 6/0 Stosio Michał 6/0
6 Kolejka 3 Górski Marcin Kowalczyk Jan 4/6 Kowalczyk Jan 6/4
Grupa B
7 Kolejka 1 Sikora Maciej Nowak Jarosław 6/1 Sikora Maciej 6/1
8 Kolejka 1 Iwanicki Piotr Dobrzycki Krystian 2/6 Dobrzycki Krystian 6/2
9 Kolejka 2 Sikora Maciej Dobrzycki Krystian 6/0 Sikora Maciej 6/0
10 Kolejka 2 Iwanicki Piotr Nowak Jarosław 7/6 Iwanicki Piotr 7/6
11 Kolejka 3 Sikora Maciej Iwanicki Piotr 6/1 Sikora Maciej 6/1
12 Kolejka 3 Dobrzycki Krystian Nowak Jarosław 6/1 Dobrzycki Krystian 6/1
Grupa C
13 Kolejka 1 Górski Michał Tomasz Wybieralski Krzysztof 6/0 Górski Michał Tomasz 6/0
14 Kolejka 1 Leleniewska Marta Stosio Mariusz 1/6 Stosio Mariusz 6/1
15 Kolejka 2 Górski Michał Tomasz Stosio Mariusz 6/1 Górski Michał Tomasz 6/1
16 Kolejka 2 Leleniewska Marta Wybieralski Krzysztof 2/6 Wybieralski Krzysztof 6/2
17 Kolejka 3 Górski Michał Tomasz Leleniewska Marta 6/1 Górski Michał Tomasz 6/1
18 Kolejka 3 Stosio Mariusz Wybieralski Krzysztof 6/1 Stosio Mariusz 6/1
Grupa D
19 Kolejka 1 Dec Michał Dębiec Paweł 6/0 Dec Michał 6/0
20 Kolejka 1 Wysocki Eugeniusz Musiał Kamil 6/3 Wysocki Eugeniusz 6/3
21 Kolejka 2 Dec Michał Musiał Kamil 6/0 Dec Michał 6/0
22 Kolejka 2 Wysocki Eugeniusz Dębiec Paweł 6/1 Wysocki Eugeniusz 6/1
23 Kolejka 3 Dec Michał Wysocki Eugeniusz 6/0 Dec Michał 6/0
24 Kolejka 3 Musiał Kamil Dębiec Paweł 4/6 Dębiec Paweł 6/4
Grupa E
25 Kolejka 1 Wysocki Robert Stosio Mateusz 6/0 Wysocki Robert 6/0
26 Kolejka 1 Kizler Tomasz Kowalczyk Katarzyna 6/7 Kowalczyk Katarzyna 7/6
27 Kolejka 2 Wysocki Robert Kowalczyk Katarzyna 6/2 Wysocki Robert 6/2
28 Kolejka 2 Kizler Tomasz Stosio Mateusz 6/1 Kizler Tomasz 6/1
29 Kolejka 3 Wysocki Robert Kizler Tomasz 5/7 Kizler Tomasz 7/5
30 Kolejka 3 Kowalczyk Katarzyna Stosio Mateusz 6/1 Kowalczyk Katarzyna 6/1
Drabinka finałowa
31 1/4 finału Dec Michał Kizler Tomasz 1/6 Kizler Tomasz 6/1
32 1/4 finału Stosio Mariusz Sikora Maciej 3/6 Sikora Maciej 6/3
33 1/4 finału Stosio Michał Wysocki Robert 2/6 Wysocki Robert 6/2
34 1/4 finału Kowalczyk Jan Górski Michał Tomasz 6/3 Kowalczyk Jan 6/3
35 1/2 finału Kizler Tomasz Sikora Maciej 2/6 Sikora Maciej 6/2
36 1/2 finału Wysocki Robert Kowalczyk Jan 6/4 Wysocki Robert 6/4
37 Finał Sikora Maciej Wysocki Robert 5/7 Wysocki Robert 7/5