Michałufka YONEX DAY

2019/09/29

    Sędzia Naczelny:                  
NAZWA TURNIEJU   Kategoria:                  
    Miasto:                  
data.....................................   Data:                  
                         
Plan Gier          
                         
  Kort nr 1 Kort nr 2 Kort nr 3 Kort nr 4              
  Początek: 10:00 Początek: 10:00 Początek: 10:00   Początek: 10:00              
                       
  Stosio Michał Sikora Maciek Górski Michał Dec Michał              
  vs. vs. vs. vs.              
  Górski Marcin Iwanicki Piotr Leleniewska Marta Wysocki Eugeniusz              
                       
                       
  Następnie: 10 30 Następnie: 10 30 Następnie: 10 30   Następnie: 10 30              
                       
  Wysocki Robert Zalewski Tomasz Dobrzycki Krystian Stosio Mariusz              
  vs. vs. vs. vs.              
  Kizler Tomasz Janek Kowalczyk Nowak Jarek Wybieralski Krzysztof              
                       
                       
  Następnie: 11:00 Następnie: 11:00 Następnie: 11:00   Następnie: 11:00              
                         
  Musiał Kamil Kowalczyk Kasia Górski Marcin   Iwanicki Piotr              
  vs. vs. vs. vs.              
  Dębiec Paweł Stosio Mateusz Zalewski Tomasz   Dobrzycki Krystian              
                         
                         
  Następnie: 11:30 Następnie: 11:30 Następnie: 11:30   Następnie: 11:30              
                       
  Leleniewska Marta Wysocki Eugeniusz Kizler Tomasz Stosio Michał              
  vs. vs. vs. vs.              
  Stosio Mariusz Musiał Kamil Kowalczyk Kasia Janek Kowalczyk              
                       
                       
  Następnie: 12:00 Następnie: 12:00 Następnie: 12:00   Następnie: 12:00              
                       
  Sikora Maciek Górski Michał Dec Michał Wysocki Robert              
  vs. vs. vs. vs.              
  Nowak Jarek Wybieralski Krzysztof Dębiec Paweł Stosio Mateusz              
                       
                       
  Następnie: Następnie: Następnie: Następnie:              
                       
  Stosio Michał Sikora Maciej Górski Michał Dec Michał              
  vs. vs. vs. vs.              
                       
  Zalewski Tomasz Dobrzycki Krystian Stosio Mariusz Musiał Kamil              
                       
  Następnie: Następnie: Następnie: Następnie:              
                       
  Wysocki Robert Górski Marcin Iwanicki Piotr Leleniewski Marta              
  vs. vs. vs. vs.              
                       
  Kowalczyk Kasia Janek Kowalczyk Dobrzycki Krystian Wybieralski Krzysztof              
                 
29/09 (Niedz.)

10:00





10:30





11:00





11:30





12:00





12:30





13:00




 
 
 
Rozwiązania informatyczne dla klubów sportowych.
Powered by Tenis.NETwork (0.039s.)