4. Debel 40+ Wars Balloon Cup'19/20

2020/01/12

DEBEL +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Lainer Christian
Jurek Wojciech
Wojciechowski Maciej
Okińczyc Edward
9/2 Lainer Christian
Jurek Wojciech 9/2
2 Kolejka 2 Lutkowski Radosław
Jankowski Robert
Wojciechowski Maciej
Okińczyc Edward
9/2 Lutkowski Radosław
Jankowski Robert 9/2
3 Kolejka 3 Lainer Christian
Jurek Wojciech
Lutkowski Radosław
Jankowski Robert
5/9 Lutkowski Radosław
Jankowski Robert 9/5
Grupa B
4 Kolejka 1 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Majchrzak Piotr
Peszke Robert
6/3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 6/3
5 Kolejka 1 Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr
Batorski Stanisław
Maciejewicz Jan
4/6 Batorski Stanisław
Maciejewicz Jan 6/4
6 Kolejka 2 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Batorski Stanisław
Maciejewicz Jan
7/5 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 7/5
7 Kolejka 2 Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr
Majchrzak Piotr
Peszke Robert
7/5 Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr 7/5
8 Kolejka 3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr
6/1 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 6/1
9 Kolejka 3 Batorski Stanisław
Maciejewicz Jan
Majchrzak Piotr
Peszke Robert
5/7 Majchrzak Piotr
Peszke Robert 7/5
Grupa C
10 Kolejka 1 Goć Karol
Piorun Mariusz
Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
6/4 Goć Karol
Piorun Mariusz 6/4
11 Kolejka 1 Bruzge Sarunas
Vaitkus Zygimantas
Beszczyński Wiesław
Jutrzenka Rafał
1/6 Beszczyński Wiesław
Jutrzenka Rafał 6/1
12 Kolejka 2 Goć Karol
Piorun Mariusz
Beszczyński Wiesław
Jutrzenka Rafał
7/6 Goć Karol
Piorun Mariusz 7/6
13 Kolejka 2 Bruzge Sarunas
Vaitkus Zygimantas
Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
6/7 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur 7/6
14 Kolejka 3 Goć Karol
Piorun Mariusz
Bruzge Sarunas
Vaitkus Zygimantas
6/0 Goć Karol
Piorun Mariusz 6/0
15 Kolejka 3 Beszczyński Wiesław
Jutrzenka Rafał
Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
4/6 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur 6/4
Drabinka finałowa
16 1/4 finału Goć Karol
Piorun Mariusz
Majchrzak Piotr
Peszke Robert
0/6 Majchrzak Piotr
Peszke Robert 6/0
17 1/4 finału Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr
Lutkowski Radosław
Jankowski Robert
6/1 Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr 6/1
18 1/4 finału Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
Lainer Christian
Jurek Wojciech
5/7 Lainer Christian
Jurek Wojciech 7/5
19 1/4 finału Beszczyński Wiesław
Jutrzenka Rafał
Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
2/6 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 6/2
20 1/2 finału Majchrzak Piotr
Peszke Robert
Krajewski Zbigniew
Saczuk Piotr
6/4 Majchrzak Piotr
Peszke Robert 6/4
21 1/2 finału Lainer Christian
Jurek Wojciech
Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
7/6 Lainer Christian
Jurek Wojciech 7/6
22 Finał Majchrzak Piotr
Peszke Robert
Lainer Christian
Jurek Wojciech
2/6 Lainer Christian
Jurek Wojciech 6/2