Zimowe Mistrzostwa Warszawy

2020/02/29 - 2020/03/01

# Gracz Etap
2 Dzikiewicz Piotr Finalista
2 Leśniewski Przemysław Finalista
3 Klukowski Bartosz Półfinalista
3 Laskowski Piotr Półfinalista
5 Gosik Mariusz 1/4 finału
5 Kabulski Rafał 1/4 finału
5 Górka Oskar 1/4 finału
5 Malendowicz Paweł 1/4 finału
9 Mizerski Eli 1/8 finału
9 Kotwica Dawid 1/8 finału
9 Wrzesień Leszek 1/8 finału
9 Juncewicz Przemysław 1/8 finału
9 Ancewicz Kamil 1/8 finału
9 Stempień Krzysztof 1/8 finału
9 Iwaszkiewicz Szymon 1/8 finału
9 Czerniszewski Jacek 1/8 finału
17 Mróz Sławomir 1/16 finału
17 Tyniec Paweł 1/16 finału
17 Kaczmarek Tymoteusz 1/16 finału
17 Chmieliński Mariusz 1/16 finału
17 Sokół Tomasz 1/16 finału
17 Karolczak Kacper 1/16 finału
17 Wrzyszcz Szymon 1/16 finału
17 Cieciera Rafał 1/16 finału
17 Pietrasiak Karol 1/16 finału
17 Laskowski Robert 1/16 finału
17 Gąsior Oskar 1/16 finału
17 Caruk Paweł 1/16 finału
17 Olszewski Bartosz 1/16 finału
17 Partyga Aleksander 1/16 finału
17 Duchnowski Jan 1/16 finału
17 Sikora Maciej 1/16 finału
33 Liszkiewicz Marek 1/32 finału
33 Halbach Sebastian 1/32 finału
33 Szajna Janusz 1/32 finału
33 Zdeb Adam 1/32 finału
33 Sochaczewski Marcin 1/32 finału
33 Osak Adrian 1/32 finału
33 Kokczyński Tymoteusz 1/32 finału
33 Zbyrasz Krzysztof 1/32 finału
33 Kałużny Adam 1/32 finału
33 Miękus Jakub 1/32 finału
33 Zychowicz Andrzej 1/32 finału
33 Kriese Jacek 1/32 finału
33 Krasowski Artur 1/32 finału
33 Jędrzejczak Bartłomiej 1/32 finału
33 Wiśniewski Łukasz 1/32 finału
33 Petri Maksymilian 1/32 finału
33 Jednacz Leon 1/32 finału
33 Kłos Kacper 1/32 finału
33 Poroszewski Marcin 1/32 finału
33 Wysocki Maciej Daniel 1/32 finału
33 Kaczmarczyk Łukasz 1/32 finału
33 Skotkowski Hubert 1/32 finału
33 Kłos Franciszek 1/32 finału
33 Kielczyk Łukasz 1/32 finału
33 Terreno Simone 1/32 finału
33 Waraksa Piotr 1/32 finału
33 Jasieński Maciej 1/32 finału
33 Piasta Mariusz 1/32 finału
33 Barwikowski Marcin 1/32 finału
33 Szymczak Jan 1/32 finału
33 Staśkowiak Filip 1/32 finału
33 Antczak Bartłomiej 1/32 finału
65 Kołodziejski Paweł 1/64 finału
65 Mrówczyński Maurycy 1/64 finału
65 Postek Arkadiusz 1/64 finału
65 Kociszewski Sławomir 1/64 finału
65 Kośka Piotr 1/64 finału
65 Stosio Michał 1/64 finału
65 Bieńkowski Piotr 1/64 finału
65 Kapica Michał 1/64 finału
65 Czarnota Jacek 1/64 finału
65 Świstelnicki Robert 1/64 finału
65 Brzusek Włodzimierz 1/64 finału
65 Sadowski Patryk 1/64 finału
65 Lewandowski Dariusz 1/64 finału
65 Hys Bartek 1/64 finału
65 Kowalski Michał 1/64 finału
65 Borowski Fabian 1/64 finału
65 Trębicki Jerzy 1/64 finału
65 Górski Michał Tomasz 1/64 finału
65 Chałko Paweł 1/64 finału
65 Jacobi Iwo 1/64 finału
65 Waldoch Michał 1/64 finału
65 Rojek Wojciech 1/64 finału
65 Rydygier Jan 1/64 finału
65 Szymański Karol 1/64 finału
65 Rudnicki Mariusz 1/64 finału
65 Jednacz Dariusz 1/64 finału
65 Fruń Tomasz 1/64 finału
65 Maya Oscar 1/64 finału
65 Tacconelli Gianluca 1/64 finału
65 Osiński Mariusz 1/64 finału
65 Lachowicz Piotr 1/64 finału
65 Kosy Krzysztof 1/64 finału
65 Stańczuk Jakub 1/64 finału
65 Murach Bartosz 1/64 finału