Zimowe Mistrzostwa Warszawy

2020/02/29 - 2020/03/01

# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/64 finału Osak Adrian Kapica Michał 6/2 6/0 Osak Adrian 6/2 6/0
2 1/64 finału Górski Michał Tomasz Kłos Franciszek 2/6 2/6 Kłos Franciszek 6/2 6/2
3 1/64 finału Lachowicz Piotr Duchnowski Jan 2/6 2/6 Duchnowski Jan 6/2 6/2
4 1/64 finału Antczak Bartłomiej Brzusek Włodzimierz 7/5 3/6 10:3 Antczak Bartłomiej 7/5 3/6 10:3
5 1/64 finału Jednacz Leon Waldoch Michał 6/0 6/0 Jednacz Leon 6/0 6/0
6 1/64 finału Mrówczyński Maurycy Szymczak Jan 4/6 7/5 4:10 Szymczak Jan 6/4 5/7 10:4
7 1/64 finału Sikora Maciej Rudnicki Mariusz 6/2 3/6 10:5 Sikora Maciej 6/2 3/6 10:5
8 1/64 finału Fruń Tomasz Krasowski Artur 0/6 2/6 Krasowski Artur 6/0 6/2
9 1/64 finału Karolczak Kacper Lewandowski Dariusz 6/2 6/7 10:4 Karolczak Kacper 6/2 6/7 10:4
10 1/64 finału Ancewicz Kamil Rydygier Jan 6/3 6/0 Ancewicz Kamil 6/3 6/0
11 1/64 finału Świstelnicki Robert Kłos Kacper 2/6 1/6 Kłos Kacper 6/2 6/1
12 1/64 finału Postek Arkadiusz Iwaszkiewicz Szymon 0/6 0/6 Iwaszkiewicz Szymon 6/0 6/0
13 1/64 finału Kokczyński Tymoteusz Borowski Fabian 6/1 6/1 Kokczyński Tymoteusz 6/1 6/1
14 1/64 finału Olszewski Bartosz Murach Bartosz 4/6 6/4 10:5 Olszewski Bartosz 4/6 6/4 10:5
15 1/64 finału Szymański Karol Miękus Jakub 4/6 3/6 Miękus Jakub 6/4 6/3
16 1/64 finału Sadowski Patryk Malendowicz Paweł 0/6 1/6 Malendowicz Paweł 6/0 6/1
17 1/64 finału Zbyrasz Krzysztof Jednacz Dariusz 6/2 6/4 Zbyrasz Krzysztof 6/2 6/4
18 1/64 finału Stosio Michał Kielczyk Łukasz 2/6 5/7 Kielczyk Łukasz 6/2 7/5
19 1/64 finału Bieńkowski Piotr Sokół Tomasz 3/6 1/6 Sokół Tomasz 6/3 6/1
20 1/64 finału Kabulski Rafał Hys Bartek 6/4 6/2 Kabulski Rafał 6/4 6/2
21 1/64 finału Kowalski Michał Mróz Sławomir 0/6 0/6 walkower Mróz Sławomir walkower
22 1/64 finału Chmieliński Mariusz Jacobi Iwo 6/2 6/3 Chmieliński Mariusz 6/2 6/3
23 1/64 finału Kriese Jacek Trębicki Jerzy 6/1 6/0 Kriese Jacek 6/1 6/0
24 1/64 finału Laskowski Robert Kołodziejski Paweł 6/0 6/1 Laskowski Robert 6/0 6/1
25 1/64 finału Czarnota Jacek Pietrasiak Karol 1/6 3/6 Pietrasiak Karol 6/1 6/3
26 1/64 finału Piasta Mariusz Kociszewski Sławomir 6/4 6/4 Piasta Mariusz 6/4 6/4
27 1/64 finału Maya Oscar Laskowski Piotr 0/6 0/6 walkower Laskowski Piotr walkower
28 1/64 finału Tacconelli Gianluca Petri Maksymilian 0/6 0/6 walkower Petri Maksymilian walkower
29 1/64 finału Cieciera Rafał Kosy Krzysztof 6/2 6/0 Cieciera Rafał 6/2 6/0
30 1/64 finału Rojek Wojciech Mizerski Eli 0/6 0/6 Mizerski Eli 6/0 6/0
31 1/64 finału Tyniec Paweł Chałko Paweł 6/0 2/0 krecz/1 Tyniec Paweł 6/0 2/0 krecz/1
32 1/64 finału Halbach Sebastian Osiński Mariusz 6/3 6/1 Halbach Sebastian 6/3 6/1
33 1/64 finału Caruk Paweł Stańczuk Jakub 6/1 6/0 Caruk Paweł 6/1 6/0
34 1/64 finału Wrzesień Leszek Kośka Piotr 6/2 7/6(5) Wrzesień Leszek 6/2 7/6(5)
35 1/32 finału Stempień Krzysztof Osak Adrian 6/0 6/0 Stempień Krzysztof 6/0 6/0
36 1/32 finału Kaczmarek Tymoteusz Kłos Franciszek 6/1 6/2 Kaczmarek Tymoteusz 6/1 6/2
37 1/32 finału Jędrzejczak Bartłomiej Duchnowski Jan 0/6 0/6 walkower Duchnowski Jan walkower
38 1/32 finału Antczak Bartłomiej Gosik Mariusz 1/6 3/6 Gosik Mariusz 6/1 6/3
39 1/32 finału Klukowski Bartosz Jednacz Leon 6/0 6/0 Klukowski Bartosz 6/0 6/0
40 1/32 finału Szymczak Jan Sikora Maciej 0/6 0/6 walkower Sikora Maciej walkower
41 1/32 finału Krasowski Artur Karolczak Kacper 2/6 6/3 7:10 Karolczak Kacper 6/2 3/6 10:7
42 1/32 finału Ancewicz Kamil Kałużny Adam 6/2 6/4 Ancewicz Kamil 6/2 6/4
43 1/32 finału Wrzyszcz Szymon Kłos Kacper 6/1 6/2 Wrzyszcz Szymon 6/1 6/2
44 1/32 finału Iwaszkiewicz Szymon Kokczyński Tymoteusz 6/0 6/4 Iwaszkiewicz Szymon 6/0 6/4
45 1/32 finału Leśniewski Przemysław Liszkiewicz Marek 6/1 6/0 Leśniewski Przemysław 6/1 6/0
46 1/32 finału Olszewski Bartosz Zychowicz Andrzej walkower Olszewski Bartosz walkower
47 1/32 finału Gąsior Oskar Miękus Jakub 6/1 6/1 Gąsior Oskar 6/1 6/1
48 1/32 finału Malendowicz Paweł Zbyrasz Krzysztof 6/2 6/1 Malendowicz Paweł 6/2 6/1
49 1/32 finału Kielczyk Łukasz Sokół Tomasz 2/6 2/6 Sokół Tomasz 6/2 6/2
50 1/32 finału Skotkowski Hubert Juncewicz Przemysław 4/6 1/6 Juncewicz Przemysław 6/4 6/1
51 1/32 finału Zdeb Adam Kabulski Rafał 3/6 0/6 Kabulski Rafał 6/3 6/0
52 1/32 finału Sochaczewski Marcin Mróz Sławomir 2/6 1/6 Mróz Sławomir 6/2 6/1
53 1/32 finału Chmieliński Mariusz Kriese Jacek 6/2 6/4 Chmieliński Mariusz 6/2 6/4
54 1/32 finału Czerniszewski Jacek Waraksa Piotr 6/3 6/2 Czerniszewski Jacek 6/3 6/2
55 1/32 finału Staśkowiak Filip Laskowski Robert 4/6 6/0 4:10 Laskowski Robert 6/4 0/6 10:4
56 1/32 finału Barwikowski Marcin Kotwica Dawid 6/2 3/6 8:10 Kotwica Dawid 2/6 6/3 10:8
57 1/32 finału Pietrasiak Karol Piasta Mariusz 6/2 6/0 Pietrasiak Karol 6/2 6/0
58 1/32 finału Laskowski Piotr Szajna Janusz 6/3 6/2 Laskowski Piotr 6/3 6/2
59 1/32 finału Dzikiewicz Piotr Wiśniewski Łukasz 6/0 6/1 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/1
60 1/32 finału Petri Maksymilian Cieciera Rafał 0/6 0/6 Cieciera Rafał 6/0 6/0
61 1/32 finału Partyga Aleksander Jasieński Maciej 6/1 6/2 Partyga Aleksander 6/1 6/2
62 1/32 finału Mizerski Eli Kaczmarczyk Łukasz 4/6 6/0 10:5 Mizerski Eli 4/6 6/0 10:5
63 1/32 finału Terreno Simone Tyniec Paweł 6/0 6/7 5:10 Tyniec Paweł 0/6 7/6 10:5
64 1/32 finału Halbach Sebastian Górka Oskar 0/6 0/6 Górka Oskar 6/0 6/0
65 1/32 finału Poroszewski Marcin Caruk Paweł 6/7 4/6 Caruk Paweł 7/6 6/4
66 1/32 finału Wrzesień Leszek Wysocki Maciej Daniel 6/2 6/2 Wrzesień Leszek 6/2 6/2
67 1/16 finału Stempień Krzysztof Kaczmarek Tymoteusz 6/4 6/3 Stempień Krzysztof 6/4 6/3
68 1/16 finału Duchnowski Jan Gosik Mariusz 1/6 6/7 Gosik Mariusz 6/1 7/6
69 1/16 finału Klukowski Bartosz Sikora Maciej 6/2 6/0 Klukowski Bartosz 6/2 6/0
70 1/16 finału Karolczak Kacper Ancewicz Kamil 0/6 0/6 walkower Ancewicz Kamil walkower
71 1/16 finału Wrzyszcz Szymon Iwaszkiewicz Szymon 6/2 5/7 4:10 Iwaszkiewicz Szymon 2/6 7/5 10:4
72 1/16 finału Leśniewski Przemysław Olszewski Bartosz 6/2 6/0 Leśniewski Przemysław 6/2 6/0
73 1/16 finału Gąsior Oskar Malendowicz Paweł 4/6 6/2 9:11 Malendowicz Paweł 6/4 2/6 11:9
74 1/16 finału Sokół Tomasz Juncewicz Przemysław 4/6 6/7 Juncewicz Przemysław 6/4 7/6
75 1/16 finału Kabulski Rafał Mróz Sławomir 6/3 6/4 Kabulski Rafał 6/3 6/4
76 1/16 finału Chmieliński Mariusz Czerniszewski Jacek 2/6 4/6 Czerniszewski Jacek 6/2 6/4
77 1/16 finału Laskowski Robert Kotwica Dawid 5/7 2/6 Kotwica Dawid 7/5 6/2
78 1/16 finału Pietrasiak Karol Laskowski Piotr 3/6 2/6 Laskowski Piotr 6/3 6/2
79 1/16 finału Dzikiewicz Piotr Cieciera Rafał 6/0 6/1 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/1
80 1/16 finału Partyga Aleksander Mizerski Eli 1/6 2/6 Mizerski Eli 6/1 6/2
81 1/16 finału Tyniec Paweł Górka Oskar 1/6 1/6 Górka Oskar 6/1 6/1
82 1/16 finału Caruk Paweł Wrzesień Leszek 1/6 0/6 Wrzesień Leszek 6/1 6/0
83 1/8 finału Stempień Krzysztof Gosik Mariusz 6/3 3/6 4:10 Gosik Mariusz 3/6 6/3 10:4
84 1/8 finału Klukowski Bartosz Ancewicz Kamil 6/1 6/0 Klukowski Bartosz 6/1 6/0
85 1/8 finału Iwaszkiewicz Szymon Leśniewski Przemysław 1/6 1/6 Leśniewski Przemysław 6/1 6/1
86 1/8 finału Malendowicz Paweł Juncewicz Przemysław 6/3 6/3 Malendowicz Paweł 6/3 6/3
87 1/8 finału Kabulski Rafał Czerniszewski Jacek 7/5 6/4 Kabulski Rafał 7/5 6/4
88 1/8 finału Kotwica Dawid Laskowski Piotr 1/6 2/6 Laskowski Piotr 6/1 6/2
89 1/8 finału Dzikiewicz Piotr Mizerski Eli 6/1 krecz/1 Dzikiewicz Piotr 6/1 krecz/1
90 1/8 finału Górka Oskar Wrzesień Leszek 6/4 6/2 Górka Oskar 6/4 6/2
91 1/4 finału Gosik Mariusz Klukowski Bartosz 7/6(6) 2/6 8:10 Klukowski Bartosz 6/7(6) 6/2 10:8
92 1/4 finału Leśniewski Przemysław Malendowicz Paweł 5/2 krecz/1 Leśniewski Przemysław 5/2 krecz/1
93 1/4 finału Kabulski Rafał Laskowski Piotr 2/6 4/6 Laskowski Piotr 6/2 6/4
94 1/4 finału Dzikiewicz Piotr Górka Oskar 6/4 6/7(5) 10:6 Dzikiewicz Piotr 6/4 6/7(5) 10:6
95 1/2 finału Klukowski Bartosz Leśniewski Przemysław 1/6 4/6 Leśniewski Przemysław 6/1 6/4
96 1/2 finału Laskowski Piotr Dzikiewicz Piotr 2/6 2/6 Dzikiewicz Piotr 6/2 6/2