Zimowe Mistrzostwa Warszawy

2020/02/29 - 2020/03/01

Zapisy ONLINE

Organizator udostępnił możliwość zapisywania się ONLINE. Wybierz kategorię, do której chciałbyś się zapisać:

OPEN KOBIETY OPEN KOBIETY +40 KOBIETY +50 SENIORZY +35 SENIORZY +40 SENIORZY +45 SENIORZY +50 SENIORZY +55 SENIORZY +60 SENIORZY +65 SENIORZY +70 SENIORZY +75 SENIORZY +80

Lista uczestników OPEN 104

1.

Pietrasiak Karol

2.

Kłos Kacper

Jabłonna
3.

Juncewicz Przemysław

Warszawa
4.

Sadowski Patryk

5.

Lewandowski Dariusz

Warszawa
6.

Hys Bartek

Warszawa
7.

Kowalski Michał

8.

Laskowski Robert

Warszawa
9.

Gąsior Oskar

10.

Poroszewski Marcin

11.

Caruk Paweł

12.

Wysocki Maciej Daniel

Warszawa
13.

Kaczmarczyk Łukasz

14.

Ancewicz Kamil

15.

Borowski Fabian

Pruszków
16.

Trębicki Jerzy

17.

Górski Michał Tomasz

18.

Chałko Paweł

Suwałki
19.

Jacobi Iwo

20.

Olszewski Bartosz

21.

Partyga Aleksander

22.

Skotkowski Hubert

23.

Waldoch Michał

Warszawa
24.

Górka Oskar

25.

Laskowski Piotr

Warszawa
26.

Duchnowski Jan

Warszawa
27.

Kłos Franciszek

Jabłonna
28.

Rojek Wojciech

Warszawa
29.

Rydygier Jan

Warszawa
30.

Kielczyk Łukasz

Zagórze
31.

Terreno Simone

32.

Waraksa Piotr

33.

Szymański Karol

Suwałki
34.

Rudnicki Mariusz

35.

Malendowicz Paweł

36.

Sikora Maciej

37.

Jasieński Maciej

Warszawa
38.

Piasta Mariusz

Radom
39.

Jednacz Dariusz

40.

Fruń Tomasz

41.

Maya Oscar

Warszawa
42.

Tacconelli Gianluca

43.

Osiński Mariusz

Jabłonna
44.

Stempień Krzysztof

Warszawa / Łódź
45.

Lachowicz Piotr

46.

Kosy Krzysztof

Warszawa
47.

Iwaszkiewicz Szymon

48.

Barwikowski Marcin

49.

Szymczak Jan

50.

Stańczuk Jakub

51.

Staśkowiak Filip

52.

Antczak Bartłomiej

53.

Czerniszewski Jacek

54.

Murach Bartosz

55.

Dzikiewicz Piotr

56.

Gosik Mariusz

57.

Mróz Sławomir

Piaseczno
58.

Tyniec Paweł

Ożarów Maz.
59.

Kołodziejski Paweł

Warszawa
60.

Kaczmarek Tymoteusz

61.

Liszkiewicz Marek

62.

Chmieliński Mariusz

63.

Halbach Sebastian

64.

Szajna Janusz

Warszawa
65.

Mrówczyński Maurycy

66.

Sokół Tomasz

67.

Postek Arkadiusz

68.

Kociszewski Sławomir

Warszawa
69.

Karolczak Kacper

70.

Zdeb Adam

Warszawa
71.

Sochaczewski Marcin

Warszawa
72.

Osak Adrian

Warszawa
73.

Kokczyński Tymoteusz

74.

Zbyrasz Krzysztof

75.

Kośka Piotr

76.

Wrzyszcz Szymon

Warszawa
77.

Kałużny Adam

78.

Leśniewski Przemysław

79.

Stosio Michał

80.

Miękus Jakub

81.

Bieńkowski Piotr

82.

Zychowicz Andrzej

83.

Klukowski Bartosz

Warszawa
84.

Kriese Jacek

Dziekanów Leśny
85.

Krasowski Artur

Białystok
86.

Mizerski Eli

87.

Cieciera Rafał

88.

Kabulski Rafał

89.

Jędrzejczak Bartłomiej

90.

Wiśniewski Łukasz

Warszawa
91.

Petri Maksymilian

92.

Kapica Michał

Warszawa
93.

Jednacz Leon

94.

Czarnota Jacek

95.

Kotwica Dawid

96.

Świstelnicki Robert

97.

Brzusek Włodzimierz

98.

Wrzesień Leszek

Warszawa
99.

Jankowski Karol

Warszawa
100.

Mokrzycki Piotr

Warszawa
101.

Świtalski Łukasz

Warszawa
102.

Gorloff Filip

103.

Grela Sebastian

104.

Iwaszkiewicz Szymon

105.

Sikorski Damian

Warszawa
106.

Samojłowicz Maksymilian

107.

Jednacz Leon

Lista uczestników KOBIETY OPEN 24

Lista uczestników KOBIETY +40 9

Lista uczestników KOBIETY +50 4

Lista uczestników SENIORZY +35 19

Lista uczestników SENIORZY +40 22

Lista uczestników SENIORZY +45 18

Lista uczestników SENIORZY +50 15

1.

Gajek Maciej

Mogielnica
2.

Poroszewski Marcin

3.

Tarapata Zbigniew

4.

Różański Roman

Warszawa
5.

Łukasiewicz Maciej

6.

Być Maciej

7.

Kabat Jacek

8.

Majewski Paweł

9.

Kociszewski Sławomir

Warszawa
10.

Czerniszewski Jacek

11.

Janiak Piotr

12.

Dziurda Waldemar

13.

Sójka Piotr

14.

Rogalewicz Piotr

15.

Czarnota Jacek

16.

Majewski Paweł

17.

Sójka Piotr

18.

Rogalewicz Piotr

Lista uczestników SENIORZY +55 10

Lista uczestników SENIORZY +60 14

Lista uczestników SENIORZY +65 9

1.

Iwiński Piotr

2.

Dąbrowski Mirosław

3.

Mocoń Marian

4.

Krakowiak Jan

Stary Mokotow, Warszawa .
5.

Rataj Marek

Warszawa
6.

Łukaszyk Wiesław

7.

Kaliniak Janusz

8.

Malesa Waldemar

9.

Iwiński Piotr

10.

Ignaczak Jerzy

Lista uczestników SENIORZY +70 8

1.

Dejnakowski Ireneusz

2.

Juffy Tomasz

3.

Urbankowski Jerzy

4.

Maranda Piotr

5.

Kołodziejczyk Andrzej

6.

Sożyński Wojciech

7.

Michałowski Marian

8.

Wasilewski Janusz

9.

Maranda Piotr

10.

Kołodziejczyk Andrzej

11.

Michałowski Marian

Lista uczestników SENIORZY +75 7

Lista uczestników SENIORZY +80 8

1.

Budzicki Janusz

2.

Leszek Stanisław

3.

Podobas Jan

4.

Karczewski Andrzej

5.

Nowak Jędrzej

Ostrołęka
6.

Wróblewski Ksawery

7.

Wieczorek Henryk

8.

Tarnowski Andrzej

9.

Karczewski Andrzej

10.

Wieczorek Henryk

11.

Tarnowski Andrzej