V Grand Prix Włocławka

2019/12/28

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian
Lewandowski Paweł
Jaszczak Adam
6/2 6/3 Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian 6/2 6/3
2 Kolejka 1 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Wichrowski Krzysztof
Szortyka Iwona
6/1 6/3 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/1 6/3
3 Kolejka 2 Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian
Wichrowski Krzysztof
Szortyka Iwona
6/1 6/1 Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian 6/1 6/1
4 Kolejka 2 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Lewandowski Paweł
Jaszczak Adam
6/2 6/1 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/2 6/1
5 Kolejka 3 Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian
Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
6/2 3/6 8:10 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 2/6 6/3 10:8
6 Kolejka 3 Wichrowski Krzysztof
Szortyka Iwona
Lewandowski Paweł
Jaszczak Adam
2/6 2/6 Lewandowski Paweł
Jaszczak Adam 6/2 6/2
Grupa B
7 Kolejka 1 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Biniewicz Agata
Bączyk Zbigniew
6/2 6/3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 6/2 6/3
8 Kolejka 1 Kowalski Rafał
Odon Zajdel
Jędrzejewski Radosław
Wesołowski Dariusz
6/3 6/4 Kowalski Rafał
Odon Zajdel 6/3 6/4
9 Kolejka 2 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Jędrzejewski Radosław
Wesołowski Dariusz
7/5 6/3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 7/5 6/3
10 Kolejka 2 Kowalski Rafał
Odon Zajdel
Wasilewicz Grzegorz
Nastarzewski Filip
6/4 6/3 Kowalski Rafał
Odon Zajdel 6/4 6/3
11 Kolejka 3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Wasilewicz Grzegorz
Nastarzewski Filip
7/6(5) 6/3 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 7/6(5) 6/3
12 Kolejka 3 Jędrzejewski Radosław
Wesołowski Dariusz
Biniewicz Agata
Bączyk Zbigniew
3/6 6/7(3) Biniewicz Agata
Bączyk Zbigniew 6/3 7/6(3)
13 Kolejka 4 Kowalski Rafał
Odon Zajdel
Biniewicz Agata
Bączyk Zbigniew
6/2 6/3 Kowalski Rafał
Odon Zajdel 6/2 6/3
14 Kolejka 4 Wasilewicz Grzegorz
Nastarzewski Filip
Jędrzejewski Radosław
Wesołowski Dariusz
6/2 3/6 10:6 Wasilewicz Grzegorz
Nastarzewski Filip 6/2 3/6 10:6
15 Kolejka 5 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
Kowalski Rafał
Odon Zajdel
6/2 7/5 Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar 6/2 7/5
16 Kolejka 5 Wasilewicz Grzegorz
Nastarzewski Filip
Biniewicz Agata
Bączyk Zbigniew
6/2 6/2 Wasilewicz Grzegorz
Nastarzewski Filip 6/2 6/2
Drabinka finałowa
17 1/2 finału Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian
Szmalc Paweł
Szmalc Waldemar
6/2 6/3 Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian 6/2 6/3
18 1/2 finału Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Kowalski Rafał
Odon Zajdel
6/3 6/3 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/3 6/3
19 Finał Kotlewski Jacek
Pietrzak Damian
Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
4/6 3/6 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/4 6/3