Turniej Deblowy - Tedy Cup

2020/02/01 - 2020/02/02

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Lemański Waldemar
Tarasewicz Krzysztof
Kraszewski Jakub
Wdziękoński Karol
6/0 Lemański Waldemar
Tarasewicz Krzysztof 6/0
2 Kolejka 1 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Ignaciuk Hanna
Ignaciuk Paweł
6/1 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej 6/1
3 Kolejka 2 Lemański Waldemar
Tarasewicz Krzysztof
Ignaciuk Hanna
Ignaciuk Paweł
6/3 Lemański Waldemar
Tarasewicz Krzysztof 6/3
4 Kolejka 2 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
6/2 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej 6/2
5 Kolejka 3 Lemański Waldemar
Tarasewicz Krzysztof
Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
3/6 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek 6/3
6 Kolejka 3 Ignaciuk Hanna
Ignaciuk Paweł
Kraszewski Jakub
Wdziękoński Karol
7/6 Ignaciuk Hanna
Ignaciuk Paweł 7/6
7 Kolejka 4 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Kraszewski Jakub
Wdziękoński Karol
6/1 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej 6/1
8 Kolejka 4 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
Ignaciuk Hanna
Ignaciuk Paweł
6/2 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek 6/2
9 Kolejka 5 Lemański Waldemar
Tarasewicz Krzysztof
Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
6/7 Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej 7/6
10 Kolejka 5 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
Kraszewski Jakub
Wdziękoński Karol
6/0 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek 6/0
Grupa B
11 Kolejka 1 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł
Krasowski Artur
Karalus Ryszard
6/1 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł 6/1
12 Kolejka 1 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
Lech Emanuel
Bielski Rafał
6/1 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/1
13 Kolejka 2 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł
Lech Emanuel
Bielski Rafał
6/1 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł 6/1
14 Kolejka 2 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
Ptak Krzysztof
Rutkowski Leszek
6/1 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/1
15 Kolejka 3 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł
Ptak Krzysztof
Rutkowski Leszek
6/2 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł 6/2
16 Kolejka 3 Lech Emanuel
Bielski Rafał
Krasowski Artur
Karalus Ryszard
4/6 Krasowski Artur
Karalus Ryszard 6/4
17 Kolejka 4 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
Krasowski Artur
Karalus Ryszard
6/2 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/2
18 Kolejka 4 Ptak Krzysztof
Rutkowski Leszek
Lech Emanuel
Bielski Rafał
6/1 Ptak Krzysztof
Rutkowski Leszek 6/1
19 Kolejka 5 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł
Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
2/6 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/2
20 Kolejka 5 Ptak Krzysztof
Rutkowski Leszek
Krasowski Artur
Karalus Ryszard
4/6 Krasowski Artur
Karalus Ryszard 6/4
Grupa C
21 Kolejka 1 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej
Styła Adam
Bułkowski Krzysztof
4/6 Styła Adam
Bułkowski Krzysztof 6/4
22 Kolejka 1 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
Ignaciuk Aleksandra
Dopierała Michał
6/3 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr 6/3
23 Kolejka 2 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej
Ignaciuk Aleksandra
Dopierała Michał
6/1 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej 6/1
24 Kolejka 2 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
Lewczuk Natalia
Nos Dawid
6/1 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr 6/1
25 Kolejka 3 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej
Lewczuk Natalia
Nos Dawid
6/1 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej 6/1
26 Kolejka 3 Ignaciuk Aleksandra
Dopierała Michał
Styła Adam
Bułkowski Krzysztof
3/6 Styła Adam
Bułkowski Krzysztof 6/3
27 Kolejka 4 Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
Styła Adam
Bułkowski Krzysztof
4/6 Styła Adam
Bułkowski Krzysztof 6/4
28 Kolejka 4 Lewczuk Natalia
Nos Dawid
Ignaciuk Aleksandra
Dopierała Michał
0/6 Ignaciuk Aleksandra
Dopierała Michał 6/0
29 Kolejka 5 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej
Mozolewski Zdzisław
Rusiłowicz Piotr
6/1 Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej 6/1
30 Kolejka 5 Lewczuk Natalia
Nos Dawid
Styła Adam
Bułkowski Krzysztof
3/6 Styła Adam
Bułkowski Krzysztof 6/3
Grupa D
31 Kolejka 1 Butruk Jacek
Lisek Wojciech
Zaborowska Marta
Matyczak Mateusz
6/2 Butruk Jacek
Lisek Wojciech 6/2
32 Kolejka 1 Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek
Śliżewski Piotr
Bołtuć Piotr
6/3 Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek 6/3
33 Kolejka 2 Butruk Jacek
Lisek Wojciech
Śliżewski Piotr
Bołtuć Piotr
6/4 Butruk Jacek
Lisek Wojciech 6/4
34 Kolejka 2 Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek
Milan
Rene
6/3 Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek 6/3
35 Kolejka 3 Butruk Jacek
Lisek Wojciech
Milan
Rene
7/5 Butruk Jacek
Lisek Wojciech 7/5
36 Kolejka 3 Śliżewski Piotr
Bołtuć Piotr
Zaborowska Marta
Matyczak Mateusz
7/5 Śliżewski Piotr
Bołtuć Piotr 7/5
37 Kolejka 4 Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek
Zaborowska Marta
Matyczak Mateusz
6/2 Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek 6/2
38 Kolejka 4 Milan
Rene
Śliżewski Piotr
Bołtuć Piotr
6/1 Milan
Rene 6/1
39 Kolejka 5 Butruk Jacek
Lisek Wojciech
Misztalewski Mirosław
Wyszyński Marek
6/1 Butruk Jacek
Lisek Wojciech 6/1
40 Kolejka 5 Milan
Rene
Zaborowska Marta
Matyczak Mateusz
6/3 Milan
Rene 6/3
Grupa E
41 Kolejka 1 Sokołowski Szymon
Topczewski Jan
Jabłonowski Kamil
Turek Mirosław
6/3 Sokołowski Szymon
Topczewski Jan 6/3
42 Kolejka 1 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej
Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan
6/1 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej 6/1
43 Kolejka 2 Sokołowski Szymon
Topczewski Jan
Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan
4/6 Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan 6/4
44 Kolejka 2 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej
Makal Marek
Doktór Ryszard
6/0 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej 6/0
45 Kolejka 3 Sokołowski Szymon
Topczewski Jan
Makal Marek
Doktór Ryszard
6/4 Sokołowski Szymon
Topczewski Jan 6/4
46 Kolejka 3 Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan
Jabłonowski Kamil
Turek Mirosław
7/6 Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan 7/6
47 Kolejka 4 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej
Jabłonowski Kamil
Turek Mirosław
6/0 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej 6/0
48 Kolejka 4 Makal Marek
Doktór Ryszard
Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan
6/4 Makal Marek
Doktór Ryszard 6/4
49 Kolejka 5 Sokołowski Szymon
Topczewski Jan
Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej
2/6 Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej 6/2
50 Kolejka 5 Makal Marek
Doktór Ryszard
Jabłonowski Kamil
Turek Mirosław
6/7 Jabłonowski Kamil
Turek Mirosław 7/6
Drabinka finałowa
51 1/8 finału Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
Milan
Rene
6/1 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek 6/1
52 1/8 finału Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł
Myka Stanisław
Pawłuszewicz Bogdan
6/3 Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł 6/3
53 1/4 finału Kraszewski Konrad
Wasiluk Andrzej
Styła Adam
Bułkowski Krzysztof
3/6 Styła Adam
Bułkowski Krzysztof 6/3
54 1/4 finału Butruk Jacek
Lisek Wojciech
Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
4/6 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek 6/4
55 1/4 finału Borkowski Mateusz
Czepiel Paweł
Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
2/6 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/2
56 1/4 finału Kazberuk Łukasz
Sienkiewicz Andrzej
Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej
6/7(3) Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej 7/6(3)
57 1/2 finału Styła Adam
Bułkowski Krzysztof
Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
3/6 Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek 6/3
58 1/2 finału Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
Dzikiewicz Paweł
Gryc Bartłomiej
6/2 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/2
59 Finał Waszkiewicz Jarosław
Klimaszewski Jacek
Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz
1/6 2/6 Dzikiewicz Piotr
Niesterowicz Tadeusz 6/1 6/2