Turniej Deblowy - Tedy Cup

2020/02/01 - 2020/02/02

DEBEL

Grupa A (DEBEL)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASZEWSKI Konrad
WASILUK Andrzej
4 4 4:0 25:10
2. WASZKIEWICZ Jarosław
KLIMASZEWSKI Jacek
4 3 3:1 20:11
3. LEMAŃSKI Waldemar
TARASEWICZ Krzysztof
4 2 2:2 21:16
4. IGNACIUK Hanna
IGNACIUK Paweł
4 1 1:3 13:24
5. KRASZEWSKI Jakub
WDZIĘKOŃSKI Karol
4 0 0:4 7:25
1.2.3.4.5.
1. LEMAŃSKI Waldemar
TARASEWICZ Krzysztof
x 6/7  3/6  6/3  6/0 
2. KRASZEWSKI Konrad
WASILUK Andrzej
7/6 x 6/2  6/1  6/1 
3. WASZKIEWICZ Jarosław
KLIMASZEWSKI Jacek
6/3 2/6 x 6/2  6/0 
4. IGNACIUK Hanna
IGNACIUK Paweł
3/6 1/6 2/6 x 7/6 
5. KRASZEWSKI Jakub
WDZIĘKOŃSKI Karol
0/6 1/6 0/6 6/7 x

Grupa B (DEBEL)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr
NIESTEROWICZ Tadeusz
4 4 4:0 24:6
2. BORKOWSKI Mateusz
CZEPIEL Paweł
4 3 3:1 20:10
3. KRASOWSKI Artur
KARALUS Ryszard
4 2 2:2 15:20
4. PTAK Krzysztof
RUTKOWSKI Leszek
4 1 1:3 13:19
5. LECH Emanuel
BIELSKI Rafał
4 0 0:4 7:24
1.2.3.4.5.
1. BORKOWSKI Mateusz
CZEPIEL Paweł
x 2/6  6/2  6/1  6/1 
2. DZIKIEWICZ Piotr
NIESTEROWICZ Tadeusz
6/2 x 6/1  6/1  6/2 
3. PTAK Krzysztof
RUTKOWSKI Leszek
2/6 1/6 x 6/1  4/6 
4. LECH Emanuel
BIELSKI Rafał
1/6 1/6 1/6 x 4/6 
5. KRASOWSKI Artur
KARALUS Ryszard
1/6 2/6 6/4 6/4 x

Grupa C (DEBEL)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STYŁA Adam
BUŁKOWSKI Krzysztof
4 4 4:0 24:14
2. KAZBERUK Łukasz
SIENKIEWICZ Andrzej
4 3 3:1 22:9
3. MOZOLEWSKI Zdzisław
RUSIŁOWICZ Piotr
4 2 2:2 17:16
4. IGNACIUK Aleksandra
DOPIERAŁA Michał
4 1 1:3 13:18
5. LEWCZUK Natalia
NOS Dawid
4 0 0:4 5:24
1.2.3.4.5.
1. KAZBERUK Łukasz
SIENKIEWICZ Andrzej
x 6/1  6/1  6/1  4/6 
2. MOZOLEWSKI Zdzisław
RUSIŁOWICZ Piotr
1/6 x 6/1  6/3  4/6 
3. LEWCZUK Natalia
NOS Dawid
1/6 1/6 x 0/6  3/6 
4. IGNACIUK Aleksandra
DOPIERAŁA Michał
1/6 3/6 6/0 x 3/6 
5. STYŁA Adam
BUŁKOWSKI Krzysztof
6/4 6/4 6/3 6/3 x

Grupa D (DEBEL)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BUTRUK Jacek
LISEK Wojciech
4 4 4:0 25:12
2. MISZTALEWSKI Mirosław
WYSZYŃSKI Marek
4 3 3:1 19:14
3. MILAN
RENE
4 2 2:2 20:17
4. ŚLIŻEWSKI Piotr
BOŁTUĆ Piotr
4 1 1:3 15:23
5. ZABOROWSKA Marta
MATYCZAK Mateusz
4 0 0:4 12:25
1.2.3.4.5.
1. BUTRUK Jacek
LISEK Wojciech
x 6/1  7/5  6/4  6/2 
2. MISZTALEWSKI Mirosław
WYSZYŃSKI Marek
1/6 x 6/3  6/3  6/2 
3. MILAN
RENE
5/7 3/6 x 6/1  6/3 
4. ŚLIŻEWSKI Piotr
BOŁTUĆ Piotr
4/6 3/6 1/6 x 7/5 
5. ZABOROWSKA Marta
MATYCZAK Mateusz
2/6 2/6 3/6 5/7 x

Grupa E (DEBEL)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł
GRYC Bartłomiej
4 4 4:0 24:3
2. MYKA Stanisław
PAWŁUSZEWICZ Bogdan
4
(1)
2
(1)
2:2
(1:0)
18:22
(6:4)
3. SOKOŁOWSKI Szymon
TOPCZEWSKI Jan
4
(1)
2
(0)
2:2
(0:1)
18:19
(4:6)
4. JABŁONOWSKI Kamil
TUREK Mirosław
4
(1)
1
(1)
1:3
(1:0)
16:25
(7:6)
5. MAKAL Marek
DOKTÓR Ryszard
4
(1)
1
(0)
1:3
(0:1)
16:23
(6:7)
1.2.3.4.5.
1. SOKOŁOWSKI Szymon
TOPCZEWSKI Jan
x 2/6  6/4  4/6  6/3 
2. DZIKIEWICZ Paweł
GRYC Bartłomiej
6/2 x 6/0  6/1  6/0 
3. MAKAL Marek
DOKTÓR Ryszard
4/6 0/6 x 6/4  6/7 
4. MYKA Stanisław
PAWŁUSZEWICZ Bogdan
6/4 1/6 4/6 x 7/6 
5. JABŁONOWSKI Kamil
TUREK Mirosław
3/6 0/6 7/6 6/7 x