Amatorskie Grand Prix

2020/03/07

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Procki Kacper Sikorski Damian 6/0 6/0 Procki Kacper 6/0 6/0
2 1/16 finału Franas Tomasz Tarapata Zbigniew 6/1 6/4 Franas Tomasz 6/1 6/4
3 1/16 finału Strutyńska Aneta Piórkowski Marcin 0/6 0/6 Piórkowski Marcin 6/0 6/0
4 1/16 finału Gilewska Katarzyna Robak Jakub 1/6 1/6 Robak Jakub 6/1 6/1
5 1/16 finału Olejniczak Kamil Dziurda Waldemar 4/6 1/6 Dziurda Waldemar 6/4 6/1
6 1/16 finału Dziurda Jakub Dziedzic Adam walkower Dziedzic Adam walkower
7 1/16 finału Dębiec Roman Ancewicz Kamil 2/6 2/6 Ancewicz Kamil 6/2 6/2
8 1/16 finału Barlik Artur Szymański Bernard 6/2 6/1 Barlik Artur 6/2 6/1
9 1/16 finału Prot Grzegorz Niewiadomski Michał 3/6 1/6 Niewiadomski Michał 6/3 6/1
10 1/16 finału Stosio Mariusz Kizler Tomasz 1/6 1/6 Kizler Tomasz 6/1 6/1
11 1/8 finału Dmoch Andrzej Łapiński Wojciech 6/0 6/0 Dmoch Andrzej 6/0 6/0
12 1/8 finału Procki Kacper Franas Tomasz 6/4 3/6 7:10 Franas Tomasz 4/6 6/3 10:7
13 1/8 finału Piórkowski Marcin Robak Jakub 6/4 6/3 Piórkowski Marcin 6/4 6/3
14 1/8 finału Dziurda Waldemar Dziedzic Adam 7/6(4) 6/7(4) 10:5 Dziurda Waldemar 7/6(4) 6/7(4) 10:5
15 1/8 finału Ancewicz Kamil Barlik Artur 6/3 6/3 Ancewicz Kamil 6/3 6/3
16 1/8 finału Niewiadomski Michał Kizler Tomasz 6/0 6/2 Niewiadomski Michał 6/0 6/2
17 1/8 finału Pogłód Franciszek Stosio Mateusz 6/1 6/0 Pogłód Franciszek 6/1 6/0
18 1/8 finału Klimkiewicz Szymon Olszewski Bartosz 3/6 1/6 Olszewski Bartosz 6/3 6/1
19 1/4 finału Dmoch Andrzej Franas Tomasz 6/3 6/2 Dmoch Andrzej 6/3 6/2
20 1/4 finału Piórkowski Marcin Dziurda Waldemar 3/6 5/7 Dziurda Waldemar 6/3 7/5
21 1/4 finału Ancewicz Kamil Niewiadomski Michał walkower Niewiadomski Michał walkower
22 1/4 finału Pogłód Franciszek Olszewski Bartosz 2/6 0/6 Olszewski Bartosz 6/2 6/0
23 1/2 finału Dmoch Andrzej Dziurda Waldemar 6/0 6/3 Dmoch Andrzej 6/0 6/3
24 1/2 finału Niewiadomski Michał Olszewski Bartosz 1/6 1/6 Olszewski Bartosz 6/1 6/1
25 Finał Dmoch Andrzej Olszewski Bartosz 6/4 6/2 Dmoch Andrzej 6/4 6/2
Drabinka główna (pocieszenie)
26 1/8 finału Olejniczak Kamil Tarapata Zbigniew 6/3 Olejniczak Kamil 6/3
27 1/8 finału Gilewska Katarzyna Strutyńska Aneta 6/3 Gilewska Katarzyna 6/3
28 1/4 finału Łapiński Wojciech Sikorski Damian 6/1 Łapiński Wojciech 6/1
29 1/4 finału Olejniczak Kamil Stosio Mariusz 6/0 Olejniczak Kamil 6/0
30 1/4 finału Szymański Bernard Stosio Mateusz walkower Stosio Mateusz walkower
31 1/4 finału Dębiec Roman Gilewska Katarzyna walkower Dębiec Roman walkower
32 1/2 finału Łapiński Wojciech Olejniczak Kamil walkower Olejniczak Kamil walkower
33 1/2 finału Stosio Mateusz Dębiec Roman 2/6 Dębiec Roman 6/2
34 Finał Olejniczak Kamil Dębiec Roman 0/6 Dębiec Roman 6/0