1 Letnie Grand Prix Włocławka

2020/05/31

DEBEL (GPWŁ)
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek
6/2 6/4 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/2 6/4
2 Kolejka 1 Jaszczak Adam
Lewandowski Paweł
Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew
2/6 2/6 Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew 6/2 6/2
3 Kolejka 2 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew
5/7 6/2 8:10 Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew 7/5 2/6 10:8
4 Kolejka 2 Jaszczak Adam
Lewandowski Paweł
Witczak Krzysztof
Borowicz Robert
3/6 5/7 Witczak Krzysztof
Borowicz Robert 6/3 7/5
5 Kolejka 3 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Witczak Krzysztof
Borowicz Robert
6/3 6/2 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/3 6/2
6 Kolejka 3 Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew
Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek
6/4 3/6 10:7 Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew 6/4 3/6 10:7
7 Kolejka 4 Jaszczak Adam
Lewandowski Paweł
Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek
5/7 2/6 Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek 7/5 6/2
8 Kolejka 4 Witczak Krzysztof
Borowicz Robert
Grzelak Marek
Strzębkowski Zbigniew
6/3 6/3 Witczak Krzysztof
Borowicz Robert 6/3 6/3
9 Kolejka 5 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Jaszczak Adam
Lewandowski Paweł
6/3 6/3 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/3 6/3
10 Kolejka 5 Witczak Krzysztof
Borowicz Robert
Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek
5/7 6/4 10:8 Witczak Krzysztof
Borowicz Robert 5/7 6/4 10:8
Grupa B
11 Kolejka 1 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł
Kottas Sebastian
Zwierchowski Mariusz
6/2 6/2 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł 6/2 6/2
12 Kolejka 1 Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold
Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
3/6 7/6(5) 10:5 Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold 3/6 7/6(5) 10:5
13 Kolejka 2 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł
Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
4/6 6/3 10:5 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł 4/6 6/3 10:5
14 Kolejka 2 Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold
Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
6/4 6/4 Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold 6/4 6/4
15 Kolejka 3 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł
Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
4/6 7/5 10:7 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł 4/6 7/5 10:7
16 Kolejka 3 Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
Kottas Sebastian
Zwierchowski Mariusz
6/3 6/2 Kowalski Roger
Lasoń Tomasz 6/3 6/2
17 Kolejka 4 Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold
Kottas Sebastian
Zwierchowski Mariusz
6/2 6/4 Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold 6/2 6/4
18 Kolejka 4 Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
4/6 4/6 Kowalski Roger
Lasoń Tomasz 6/4 6/4
19 Kolejka 5 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł
Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold
6/2 7/5 Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł 6/2 7/5
20 Kolejka 5 Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
Kottas Sebastian
Zwierchowski Mariusz
6/2 6/2 Jabłoński Jacek
Suszek Jacek 6/2 6/2
Drabinka finałowa
21 1/2 finału Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Gałązkiewicz Artur
Gałązkiewicz Witold
6/3 6/2 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 6/3 6/2
22 1/2 finału Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł
Witczak Krzysztof
Borowicz Robert
6/4 7/6(4) Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł 6/4 7/6(4)
23 Finał Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz
Michałkiewicz Karol
Szmalc Paweł
7/6(9) 3/6 10:6 Dembek Jarosław
Lipigórski Tomasz 7/6(9) 3/6 10:6
Drabinka główna (pocieszenie)
24 1/4 finału Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
Jaszczak Adam
Lewandowski Paweł
Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
25 1/4 finału Kottas Sebastian
Zwierchowski Mariusz
Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
26 1/2 finału Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
Kowalski Roger
Lasoń Tomasz
Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
27 Finał Jabłoński Jacek
Suszek Jacek
Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek
Sobieraj Radosław
Drozdowski Marek