Mikst 40+ Wars Summer Cup'20

2020/06/28

DEBEL MIKST +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Jabłońska Joanna
Lainer Christian
Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew
5/7 Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew 7/5
2 Kolejka 1 Konstantynowicz Beata
Niewiadomski Marek
Sykulak Lidia
Majchrzak Piotr
7/5 Konstantynowicz Beata
Niewiadomski Marek 7/5
3 Kolejka 2 Jabłońska Joanna
Lainer Christian
Sykulak Lidia
Majchrzak Piotr
6/2 Jabłońska Joanna
Lainer Christian 6/2
4 Kolejka 2 Konstantynowicz Beata
Niewiadomski Marek
Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew
4/6 Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew 6/4
5 Kolejka 3 Jabłońska Joanna
Lainer Christian
Konstantynowicz Beata
Niewiadomski Marek
6/4 Jabłońska Joanna
Lainer Christian 6/4
6 Kolejka 3 Sykulak Lidia
Majchrzak Piotr
Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew
0/6 Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew 6/0
Grupa B
7 Kolejka 1 Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar
Krauze Agnieszka
Goławski Cezary
5/7 Krauze Agnieszka
Goławski Cezary 7/5
8 Kolejka 1 Pągowska Anna
Rosiak Marek
Borowy Beata
Saczuk Piotr
3/6 Borowy Beata
Saczuk Piotr 6/3
9 Kolejka 2 Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar
Borowy Beata
Saczuk Piotr
6/3 Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar 6/3
10 Kolejka 2 Pągowska Anna
Rosiak Marek
Krauze Agnieszka
Goławski Cezary
1/6 Krauze Agnieszka
Goławski Cezary 6/1
11 Kolejka 3 Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar
Pągowska Anna
Rosiak Marek
4/6 Pągowska Anna
Rosiak Marek 6/4
12 Kolejka 3 Borowy Beata
Saczuk Piotr
Krauze Agnieszka
Goławski Cezary
1/6 Krauze Agnieszka
Goławski Cezary 6/1
Grupa C
13 Kolejka 1 Lutkowska Małgorzata
Batorski Stanisław
Trawińska-Wilk Ewa
Ignaczak Jerzy
7/9 Trawińska-Wilk Ewa
Ignaczak Jerzy 9/7
14 Kolejka 2 Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir
Trawińska-Wilk Ewa
Ignaczak Jerzy
9/2 Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir 9/2
15 Kolejka 3 Lutkowska Małgorzata
Batorski Stanisław
Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir
9/2 Lutkowska Małgorzata
Batorski Stanisław 9/2
Drabinka finałowa
16 1/4 finału Lutkowska Małgorzata
Batorski Stanisław
Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar
5/7 Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar 7/5
17 1/4 finału Borowy Beata
Saczuk Piotr
Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew
4/6 Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew 6/4
18 1/4 finału Kubisiak Małgosia
Kubisiak Sławomir
Jabłońska Joanna
Lainer Christian
0/6 Jabłońska Joanna
Lainer Christian 6/0
19 1/4 finału Konstantynowicz Beata
Niewiadomski Marek
Krauze Agnieszka
Goławski Cezary
3/6 Krauze Agnieszka
Goławski Cezary 6/3
20 1/2 finału Rajtar-Klepuszewska Anna
Świerzbiński Waldemar
Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew
0/6 Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew 6/0
21 1/2 finału Jabłońska Joanna
Lainer Christian
Krauze Agnieszka
Goławski Cezary
2/6 Krauze Agnieszka
Goławski Cezary 6/2
22 Finał Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew
Krauze Agnieszka
Goławski Cezary
6/3 Wąsacz Aleksandra
Więcław Zbigniew 6/3