Mikst 40+ Wars Summer Cup'20

2020/08/23

DEBEL MIKST +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Lutkowska Małgorzata
Krajewski Zbigniew
Sykulak Lidia
Schejbal Marek
6/0 Lutkowska Małgorzata
Krajewski Zbigniew 6/0
2 Kolejka 2 Kołodziejczyk Ewa
Jaczewski Jacek
Sykulak Lidia
Schejbal Marek
6/3 Kołodziejczyk Ewa
Jaczewski Jacek 6/3
3 Kolejka 3 Lutkowska Małgorzata
Krajewski Zbigniew
Kołodziejczyk Ewa
Jaczewski Jacek
6/3 Lutkowska Małgorzata
Krajewski Zbigniew 6/3
Grupa B
4 Kolejka 1 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
6/1 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/1
5 Kolejka 2 Chodkiewicz Paulina
Filip Wojciechowski
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
0/6 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/0
6 Kolejka 3 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Chodkiewicz Paulina
Filip Wojciechowski
6/1 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/1
Grupa C
7 Kolejka 1 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Sobczyk Anna
Goś Piotr
6/0 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur 6/0
8 Kolejka 1 Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz
Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej
1/6 Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej 6/1
9 Kolejka 2 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej
0/6 Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej 6/0
10 Kolejka 2 Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz
Sobczyk Anna
Goś Piotr
6/1 Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz 6/1
11 Kolejka 3 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz
6/2 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur 6/2
12 Kolejka 3 Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej
Sobczyk Anna
Goś Piotr
6/2 Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej 6/2
Grupa finałowa A
13 Kolejka 1 Lutkowska Małgorzata
Krajewski Zbigniew
Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej
1/6 Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej 6/1
14 Kolejka 2 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej
4/6 Perzyńska Elżbieta
Zabłotniak Andrzej 6/4
15 Kolejka 3 Lutkowska Małgorzata
Krajewski Zbigniew
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
2/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/2
Grupa finałowa B
16 Kolejka 1 Kołodziejczyk Ewa
Jaczewski Jacek
Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
3/6 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur 6/3
17 Kolejka 2 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
6/3 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
18 Kolejka 3 Kołodziejczyk Ewa
Jaczewski Jacek
Mokrzecka Marzena
Terreno Simone
3/6 Mokrzecka Marzena
Terreno Simone 6/3
Grupa finałowa C
19 Kolejka 1 Sykulak Lidia
Schejbal Marek
Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz
7/6 Sykulak Lidia
Schejbal Marek 7/6
20 Kolejka 2 Chodkiewicz Paulina
Filip Wojciechowski
Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz
0/6 Pągowska Anna
Kaczmarski Grzegorz 6/0
21 Kolejka 3 Sykulak Lidia
Schejbal Marek
Chodkiewicz Paulina
Filip Wojciechowski
6/2 Sykulak Lidia
Schejbal Marek 6/2