Letnie Mistrzostwa Warszawy

2020/09/11 - 2020/09/13

# Gracz Etap
1 Leśniewski Przemysław Zwycięzca
2 Dzikiewicz Piotr Finalista
3 Grela Sebastian Półfinalista
3 Dzikiewicz Paweł Półfinalista
5 Pietrasiak Karol 1/4 finału
5 Łuczak Maciej 1/4 finału
5 Zdeb Adam 1/4 finału
5 Stempień Krzysztof 1/4 finału
9 Wysocki Maciej Daniel 1/8 finału
9 Hlubiński Radosław 1/8 finału
9 Podleśny Michał 1/8 finału
9 Gosik Mariusz 1/8 finału
9 Sitarz Rafał 1/8 finału
9 Czerniszewski Jacek 1/8 finału
9 Paliński Rafał 1/8 finału
9 Górka Ireneusz 1/8 finału
17 Tacconelli Gianluca 1/16 finału
17 Laskowski Robert 1/16 finału
17 Michalik Maciej 1/16 finału
17 Trębicki Jerzy 1/16 finału
17 Szuniewicz Marcin 1/16 finału
17 Sadowski Patryk 1/16 finału
17 Potępa Jan 1/16 finału
17 Hys Bartek 1/16 finału
17 Kotwica Dawid 1/16 finału
17 Gluskin Jack 1/16 finału
17 Wiśniewski Łukasz 1/16 finału
17 Maszczyk Michał 1/16 finału
17 Pociej Piotr 1/16 finału
17 Morawski Andrzej 1/16 finału
17 Duchnowski Jan 1/16 finału
17 Niedziela Artur 1/16 finału
33 Kucinski Andrzej 1/32 finału
33 Juncewicz Przemysław 1/32 finału
33 Terreno Simone 1/32 finału
33 Kłos Kacper 1/32 finału
33 Laskowski Piotr 1/32 finału
33 Lewandowski Dariusz 1/32 finału
33 Ancewicz Kamil 1/32 finału
33 Urbanowicz Jakub 1/32 finału
33 Kossakowski Kajetan 1/32 finału
33 Szymczak Jan 1/32 finału
33 Kosy Krzysztof 1/32 finału
33 Różański Roman 1/32 finału
33 Olszewski Bartosz 1/32 finału
33 Osak Adrian 1/32 finału
33 Pieczyrak Paweł 1/32 finału
33 Piekarski Adam 1/32 finału
33 Ciszewski Jacek 1/32 finału
33 Kociszewski Sławomir 1/32 finału
33 Wojciechowski Jakub 1/32 finału
33 Szałowski Tomasz 1/32 finału
33 Polit Mateusz 1/32 finału
33 Domaszewicz Jędrzej 1/32 finału
33 Szajna Janusz 1/32 finału
33 Tyniec Paweł 1/32 finału
33 Soroka Piotr 1/32 finału
33 Popławski Piotr 1/32 finału
33 Praszałek Jacek 1/32 finału
33 Liepelt Artur 1/32 finału
33 Liszkiewicz Marek 1/32 finału
33 Zbyrasz Krzysztof 1/32 finału
33 Zalewski Marek 1/32 finału
33 Kamiński Łukasz 1/32 finału
65 Gorloff Filip 1/64 finału
65 Iwaniuk Hubert 1/64 finału
65 Florek Kacper 1/64 finału
65 Rydygier Jan 1/64 finału
65 Osadca Filip 1/64 finału
65 Fruń Tomasz 1/64 finału
65 Ciok Marcin 1/64 finału
65 Jasieński Maciej 1/64 finału
65 Chmieliński Mariusz 1/64 finału
65 Kaczmarski Grzegorz 1/64 finału
65 Kriese Jacek 1/64 finału
65 Kowalski Jan Tomasz 1/64 finału
65 Świstelnicki Robert 1/64 finału
65 Barwikowski Marcin 1/64 finału
65 Błaszczyk Hubert 1/64 finału
65 Drabik Mikołaj 1/64 finału
65 Kłos Franciszek 1/64 finału