Letnie Mistrzostwa Warszawy

2020/09/11 - 2020/09/13

# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/64 finału Leśniewski Przemysław Świstelnicki Robert 6/1 6/0 Leśniewski Przemysław 6/1 6/0
2 1/64 finału Ciok Marcin Michalik Maciej 0/6 2/6 Michalik Maciej 6/0 6/2
3 1/64 finału Chmieliński Mariusz Pietrasiak Karol 2/6 2/6 Pietrasiak Karol 6/2 6/2
4 1/64 finału Iwaniuk Hubert Gosik Mariusz 0/6 1/6 Gosik Mariusz 6/0 6/1
5 1/64 finału Maszczyk Michał Osadca Filip 6/1 6/2 Maszczyk Michał 6/1 6/2
6 1/64 finału Liepelt Artur Fruń Tomasz 6/0 6/0 Liepelt Artur 6/0 6/0
7 1/64 finału Rydygier Jan Hlubiński Radosław 0/6 0/6 Hlubiński Radosław 6/0 6/0
8 1/64 finału Morawski Andrzej Błaszczyk Hubert 6/2 6/0 Morawski Andrzej 6/2 6/0
9 1/64 finału Sadowski Patryk Kaczmarski Grzegorz 6/1 6/4 Sadowski Patryk 6/1 6/4
10 1/64 finału Barwikowski Marcin Laskowski Robert 4/6 4/6 Laskowski Robert 6/4 6/4
11 1/64 finału Górka Ireneusz Kłos Franciszek 6/4 6/1 Górka Ireneusz 6/4 6/1
12 1/64 finału Jasieński Maciej Podleśny Michał 0/6 6/2 5:10 Podleśny Michał 6/0 2/6 10:5
13 1/64 finału Florek Kacper Kosy Krzysztof 0/6 0/6 Kosy Krzysztof 6/0 6/0
14 1/64 finału Urbanowicz Jakub Kowalski Jan Tomasz 6/1 6/2 Urbanowicz Jakub 6/1 6/2
15 1/64 finału Drabik Mikołaj Kłos Kacper 0/6 2/6 Kłos Kacper 6/0 6/2
16 1/64 finału Kamiński Łukasz Kriese Jacek 6/3 6/1 Kamiński Łukasz 6/3 6/1
17 1/64 finału Gorloff Filip Domaszewicz Jędrzej 3/6 6/0 8:10 Domaszewicz Jędrzej 6/3 0/6 10:8
18 1/32 finału Wysocki Maciej Daniel Zalewski Marek 6/0 4/0 krecz/1 Wysocki Maciej Daniel 6/0 4/0 krecz/1
19 1/32 finału Ancewicz Kamil Kotwica Dawid 3/6 5/7 Kotwica Dawid 6/3 7/5
20 1/32 finału Kociszewski Sławomir Leśniewski Przemysław 0/6 1/6 Leśniewski Przemysław 6/0 6/1
21 1/32 finału Michalik Maciej Zbyrasz Krzysztof 6/3 6/4 Michalik Maciej 6/3 6/4
22 1/32 finału Szajna Janusz Gluskin Jack 0/6 0/6 walkower Gluskin Jack walkower
23 1/32 finału Kossakowski Kajetan Pietrasiak Karol 7/6 2/6 6:10 Pietrasiak Karol 6/7 6/2 10:6
24 1/32 finału Piekarski Adam Tacconelli Gianluca 2/6 2/6 Tacconelli Gianluca 6/2 6/2
25 1/32 finału Gosik Mariusz Laskowski Piotr 6/3 6/4 Gosik Mariusz 6/3 6/4
26 1/32 finału Juncewicz Przemysław Maszczyk Michał 6/4 6/7(6) 5:10 Maszczyk Michał 4/6 7/6(6) 10:5
27 1/32 finału Liepelt Artur Hlubiński Radosław 6/7(3) 1/6 Hlubiński Radosław 7/6(3) 6/1
28 1/32 finału Wiśniewski Łukasz Praszałek Jacek 6/0 6/2 Wiśniewski Łukasz 6/0 6/2
29 1/32 finału Pieczyrak Paweł Dzikiewicz Paweł 0/6 3/6 Dzikiewicz Paweł 6/0 6/3
30 1/32 finału Terreno Simone Łuczak Maciej 0/6 0/6 Łuczak Maciej 6/0 6/0
31 1/32 finału Wojciechowski Jakub Morawski Andrzej 1/6 1/6 Morawski Andrzej 6/1 6/1
32 1/32 finału Różański Roman Sadowski Patryk 4/6 1/6 Sadowski Patryk 6/4 6/1
33 1/32 finału Ciszewski Jacek Sitarz Rafał 0/6 0/3 krecz/2 Sitarz Rafał 6/0 3/0 krecz/1
34 1/32 finału Stempień Krzysztof Lewandowski Dariusz 6/0 6/2 Stempień Krzysztof 6/0 6/2
35 1/32 finału Laskowski Robert Polit Mateusz 6/1 6/1 Laskowski Robert 6/1 6/1
36 1/32 finału Duchnowski Jan Soroka Piotr 6/0 6/0 Duchnowski Jan 6/0 6/0
37 1/32 finału Paliński Rafał Olszewski Bartosz 6/2 6/3 Paliński Rafał 6/2 6/3
38 1/32 finału Osak Adrian Górka Ireneusz 1/6 2/6 Górka Ireneusz 6/1 6/2
39 1/32 finału Szuniewicz Marcin Liszkiewicz Marek 6/1 6/1 Szuniewicz Marcin 6/1 6/1
40 1/32 finału Kucinski Andrzej Trębicki Jerzy 2/6 2/6 Trębicki Jerzy 6/2 6/2
41 1/32 finału Szałowski Tomasz Dzikiewicz Piotr 0/6 1/6 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/1
42 1/32 finału Grela Sebastian Tyniec Paweł 6/3 6/1 Grela Sebastian 6/3 6/1
43 1/32 finału Szymczak Jan Pociej Piotr 3/6 0/6 Pociej Piotr 6/3 6/0
44 1/32 finału Podleśny Michał Kosy Krzysztof 6/0 6/0 Podleśny Michał 6/0 6/0
45 1/32 finału Urbanowicz Jakub Niedziela Artur 4/6 5/7 Niedziela Artur 6/4 7/5
46 1/32 finału Hys Bartek Kłos Kacper 6/1 6/4 Hys Bartek 6/1 6/4
47 1/32 finału Kamiński Łukasz Czerniszewski Jacek 2/6 3/6 Czerniszewski Jacek 6/2 6/3
48 1/32 finału Potępa Jan Domaszewicz Jędrzej walkower Potępa Jan walkower
49 1/32 finału Popławski Piotr Zdeb Adam 2/6 3/6 Zdeb Adam 6/2 6/3
50 1/16 finału Wysocki Maciej Daniel Kotwica Dawid 6/2 6/7(5) 10:8 Wysocki Maciej Daniel 6/2 6/7(5) 10:8
51 1/16 finału Leśniewski Przemysław Michalik Maciej walkower Leśniewski Przemysław walkower
52 1/16 finału Gluskin Jack Pietrasiak Karol 4/6 2/6 Pietrasiak Karol 6/4 6/2
53 1/16 finału Tacconelli Gianluca Gosik Mariusz 2/6 0/6 Gosik Mariusz 6/2 6/0
54 1/16 finału Maszczyk Michał Hlubiński Radosław 2/6 3/3 krecz/2 Hlubiński Radosław 6/2 3/3 krecz/1
55 1/16 finału Wiśniewski Łukasz Dzikiewicz Paweł 0/6 0/6 Dzikiewicz Paweł 6/0 6/0
56 1/16 finału Łuczak Maciej Morawski Andrzej 6/1 6/0 Łuczak Maciej 6/1 6/0
57 1/16 finału Sadowski Patryk Sitarz Rafał 4/6 1/6 Sitarz Rafał 6/4 6/1
58 1/16 finału Stempień Krzysztof Laskowski Robert 6/3 6/3 Stempień Krzysztof 6/3 6/3
59 1/16 finału Duchnowski Jan Paliński Rafał 5/7 6/3 10:12 Paliński Rafał 7/5 3/6 12:10
60 1/16 finału Górka Ireneusz Szuniewicz Marcin 6/1 6/1 Górka Ireneusz 6/1 6/1
61 1/16 finału Trębicki Jerzy Dzikiewicz Piotr 0/6 0/6 walkower Dzikiewicz Piotr walkower
62 1/16 finału Grela Sebastian Pociej Piotr 6/1 7/5 Grela Sebastian 6/1 7/5
63 1/16 finału Podleśny Michał Niedziela Artur 6/1 1/0 krecz/1 Podleśny Michał 6/1 1/0 krecz/1
64 1/16 finału Hys Bartek Czerniszewski Jacek 0/6 0/6 walkower Czerniszewski Jacek walkower
65 1/16 finału Potępa Jan Zdeb Adam 0/6 0/6 walkower Zdeb Adam walkower
66 1/8 finału Wysocki Maciej Daniel Leśniewski Przemysław 0/6 3/6 Leśniewski Przemysław 6/0 6/3
67 1/8 finału Pietrasiak Karol Gosik Mariusz 6/4 2/6 10:6 Pietrasiak Karol 6/4 2/6 10:6
68 1/8 finału Hlubiński Radosław Dzikiewicz Paweł 3/6 0/6 Dzikiewicz Paweł 6/3 6/0
69 1/8 finału Łuczak Maciej Sitarz Rafał 6/2 6/2 Łuczak Maciej 6/2 6/2
70 1/8 finału Stempień Krzysztof Paliński Rafał 6/4 6/1 Stempień Krzysztof 6/4 6/1
71 1/8 finału Górka Ireneusz Dzikiewicz Piotr 0/6 1/6 Dzikiewicz Piotr 6/0 6/1
72 1/8 finału Grela Sebastian Podleśny Michał 6/2 7/5 Grela Sebastian 6/2 7/5
73 1/8 finału Czerniszewski Jacek Zdeb Adam 2/6 6/2 4:10 Zdeb Adam 6/2 2/6 10:4
74 1/4 finału Leśniewski Przemysław Pietrasiak Karol 7/5 6/2 Leśniewski Przemysław 7/5 6/2
75 1/4 finału Dzikiewicz Paweł Łuczak Maciej 6/4 6/1 Dzikiewicz Paweł 6/4 6/1
76 1/4 finału Stempień Krzysztof Dzikiewicz Piotr 4/6 3/6 Dzikiewicz Piotr 6/4 6/3
77 1/4 finału Grela Sebastian Zdeb Adam 6/1 6/4 Grela Sebastian 6/1 6/4
78 1/2 finału Leśniewski Przemysław Dzikiewicz Paweł 6/3 6/3 Leśniewski Przemysław 6/3 6/3
79 1/2 finału Dzikiewicz Piotr Grela Sebastian 6/1 6/3 Dzikiewicz Piotr 6/1 6/3
80 Finał Leśniewski Przemysław Dzikiewicz Piotr 6/3 6/2 Leśniewski Przemysław 6/3 6/2