Letnie Mistrzostwa Warszawy

2020/09/11 - 2020/09/13

Zapisy ONLINE

Organizator udostępnił możliwość zapisywania się ONLINE. Wybierz kategorię, do której chciałbyś się zapisać:

OPEN KOBIETY OPEN KOBIETY +40 SENIORZY +35 SENIORZY +40 SENIORZY +45 SENIORZY +50 SENIORZY +55 SENIORZY +60 SENIORZY +65 SENIORZY +70 SENIORZY +75 SENIORZY +80

Lista uczestników OPEN 87

1.

Wysocki Maciej Daniel

Warszawa
2.

Kucinski Andrzej

Warszawa
3.

Pietrasiak Karol

4.

Juncewicz Przemysław

Warszawa
5.

Terreno Simone

6.

Kłos Kacper

Warszawa
7.

Tacconelli Gianluca

8.

Gorloff Filip

9.

Laskowski Piotr

Warszawa
10.

Iwaniuk Hubert

11.

Łuczak Maciej

12.

Florek Kacper

13.

Rydygier Jan

Warszawa
14.

Laskowski Robert

Warszawa
15.

Lewandowski Dariusz

Warszawa
16.

Michalik Maciej

Warszawa
17.

Osadca Filip

Michałowice
18.

Trębicki Jerzy

19.

Zdeb Adam

Warszawa
20.

Hlubiński Radosław

21.

Ancewicz Kamil

22.

Urbanowicz Jakub

23.

Kossakowski Kajetan

Stanisławów
24.

Szymczak Jan

25.

Fruń Tomasz

26.

Kosy Krzysztof

Warszawa
27.

Różański Roman

Warszawa
28.

Szuniewicz Marcin

29.

Sadowski Patryk

30.

Podleśny Michał

Warszawa
31.

Olszewski Bartosz

32.

Ciok Marcin

Warszawa
33.

Potępa Jan

Warszawa
34.

Osak Adrian

Warszawa
35.

Pieczyrak Paweł

36.

Hys Bartek

Warszawa
37.

Jasieński Maciej

Warszawa
38.

Dzikiewicz Piotr

39.

Kotwica Dawid

40.

Gosik Mariusz

41.

Piekarski Adam

42.

Leśniewski Przemysław

43.

Ciszewski Jacek

44.

Gluskin Jack

Warszawa
45.

Chmieliński Mariusz

46.

Kociszewski Sławomir

Warszawa
47.

Wojciechowski Jakub

48.

Szałowski Tomasz

49.

Sitarz Rafał

50.

Polit Mateusz

51.

Kaczmarski Grzegorz

52.

Kriese Jacek

Dziekanów Leśny
53.

Stempień Krzysztof

Warszawa / Łódź
54.

Domaszewicz Jędrzej

55.

Czerniszewski Jacek

56.

Kowalski Jan Tomasz

Warszawa
57.

Wiśniewski Łukasz

Warszawa
58.

Świstelnicki Robert

59.

Szajna Janusz

Warszawa
60.

Paliński Rafał

Łomża
61.

Tyniec Paweł

Ożarów Maz.
62.

Soroka Piotr

63.

Barwikowski Marcin

64.

Popławski Piotr

65.

Błaszczyk Hubert

66.

Maszczyk Michał

67.

Pociej Piotr

68.

Grela Sebastian

69.

Praszałek Jacek

70.

Morawski Andrzej

71.

Górka Ireneusz

72.

Duchnowski Jan

Warszawa
73.

Liepelt Artur

74.

Drabik Mikołaj

75.

Niedziela Artur

76.

Liszkiewicz Marek

77.

Zbyrasz Krzysztof

78.

Kłos Franciszek

Jabłonna
79.

Dzikiewicz Paweł

80.

Zalewski Marek

81.

Kamiński Łukasz

82.

Jędrzejczak Bartłomiej

83.

Baranowski Dawid

84.

Florek Kacper

85.

Mikulski Łukasz

Warszawa
86.

Petri Maksymilian

87.

Sadowski Bartosz

88.

Drabik Mikołaj

89.

Maszczyk Michał

90.

Jankowski Karol

Warszawa
91.

Gniazdowski Franciszek

Lista uczestników KOBIETY OPEN 23

Lista uczestników KOBIETY +40 8

1.

Łuczyńska Anna

Warszawa
2.

Neumann De Spallart Joanna

3.

Sobieszek Małgorzata

Warszawa
4.

Mokrzecka Marzena

5.

Piotrowska Magdalena

6.

Chołuj Małgorzata

Nowa Iwiczna
7.

Biniewicz Agata

8.

Byczkowska Katarzyna

9.

Byczkowska Katarzyna

Lista uczestników SENIORZY +35 17

Lista uczestników SENIORZY +40 14

Lista uczestników SENIORZY +45 22

1.

Szałowski Tomasz

2.

Terreno Simone

3.

Jednacz Dariusz

4.

Marek Grzegorz

5.

Szymczak Jan

6.

Salak Marek

7.

Rządkowski Jacek

Warszawa
8.

Siekierka Albert

9.

Piasta Mariusz

Radom
10.

Kałużny Adam

11.

Maya Oscar

Warszawa
12.

Piotrowski Aleksander

Wałbrzych
13.

Sikorski Waldemar

14.

Niedziela Artur

15.

Krajewski Zbigniew

Warszawa
16.

Pałka Tomasz

17.

Wiśniewski Łukasz

Warszawa
18.

Kamecki Rafał

19.

Cieciera Rafał

20.

Gniazdowski Bartłomiej

21.

Fijałkowski Wojciech

22.

Salak Marek

23.

Sikorski Waldemar

24.

Pałka Tomasz

25.

Fijałkowski Wojciech

26.

Soroka Piotr

Lista uczestników SENIORZY +50 10

Lista uczestników SENIORZY +55 9

Lista uczestników SENIORZY +60 3

1.

Sobolewski Piotr

Izabelin
2.

Mincewicz Sławomir

Warszawa
3.

Świerzbiński Waldemar

Józefosław

Lista uczestników SENIORZY +65 7

1.

Dąbrowski Mirosław

2.

Kaliniak Janusz

3.

Jasieński Ryszard

4.

Iwiński Piotr

5.

Furmaniak Marek

6.

Rataj Marek

Warszawa
7.

Kalinowski Paweł

8.

Iwiński Piotr

9.

Furmaniak Marek

Lista uczestników SENIORZY +70 6

Lista uczestników SENIORZY +75 7

Lista uczestników SENIORZY +80 10

1.

Leszek Stanisław

2.

Nowak Jędrzej

Ostrołęka
3.

Wróblewski Ksawery

4.

Podobas Jan

5.

Frendler Robert

6.

Budzicki Janusz

7.

Olszewski Aleksander

8.

Wieczorek Henryk

9.

Kościelski Zdzisław

10.

Karczewski Andrzej

11.

Frendler Robert

12.

Olszewski Aleksander

13.

Wieczorek Henryk

14.

Karczewski Andrzej