XXII Zambrów Open 2020

2020/06/05

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/32 finału Brzozowski Łukasz Jaworowski Jan 4/6 6/3 10:4 Brzozowski Łukasz 4/6 6/3 10:4
2 1/32 finału Twardowski Marcin Rutkowska Wiktoria 2/6 2/6 Rutkowska Wiktoria 6/2 6/2
3 1/32 finału Cichocki Mateusz Krasowski Artur 2/6 2/6 Krasowski Artur 6/2 6/2
4 1/32 finału Burta Krzysztof Bułkowski Krzysztof 2/6 3/6 Bułkowski Krzysztof 6/2 6/3
5 1/32 finału Okuła Ryszard Czapski Jordan walkower Okuła Ryszard walkower
6 1/32 finału Sokołowski Piotr Sowa Maciej 2/6 7/6 10:6 Sokołowski Piotr 2/6 7/6 10:6
7 1/32 finału Sokół Tomasz Zajkowski Sławomir 6/2 6/3 Sokół Tomasz 6/2 6/3
8 1/32 finału Czerniszewski Jacek Iwanowski Karol 6/2 6/2 Czerniszewski Jacek 6/2 6/2
9 1/32 finału Wajdemajer Jan Siwik Tadeusz 6/3 6/2 Wajdemajer Jan 6/3 6/2
10 1/32 finału Lemański Waldemar Śmietana Damian 6/3 6/3 Lemański Waldemar 6/3 6/3
11 1/32 finału Soroka Piotr Aronowicz Rafał 6/2 6/3 Soroka Piotr 6/2 6/3
12 1/32 finału Kraszewki Albert Kazberuk Łukasz 3/6 4/6 Kazberuk Łukasz 6/3 6/4
13 1/32 finału Misztalewski Mirosław Podedworny Piotr 6/2 6/4 Misztalewski Mirosław 6/2 6/4
14 1/32 finału Pecht Łukasz Wyszyński Marek 7/6 4/6 10:6 Pecht Łukasz 7/6 4/6 10:6
15 1/16 finału Dzikiewicz Paweł Brzozowski Łukasz 6/2 6/2 Dzikiewicz Paweł 6/2 6/2
16 1/16 finału Rutkowska Wiktoria Murach Bartosz 6/7 6/3 10:8 Rutkowska Wiktoria 6/7 6/3 10:8
17 1/16 finału Szabłowski Tomasz Krasowski Artur 4/6 4/6 Krasowski Artur 6/4 6/4
18 1/16 finału Bułkowski Krzysztof Godlewski Piotr 3/6 4/6 Godlewski Piotr 6/3 6/4
19 1/16 finału Lutkowski Wojciech Dmochowski Rafał 6/2 6/3 Lutkowski Wojciech 6/2 6/3
20 1/16 finału Okuła Ryszard Sierzputowski Mariusz 4/6 4/6 Sierzputowski Mariusz 6/4 6/4
21 1/16 finału Orliński Antoni Sokołowski Piotr 6/2 6/2 Orliński Antoni 6/2 6/2
22 1/16 finału Sokół Tomasz Wrzesień Leszek 3/6 3/6 Wrzesień Leszek 6/3 6/3
23 1/16 finału Kosowski Wiktor Czapski Konrad walkower Kosowski Wiktor walkower
24 1/16 finału Czerniszewski Jacek Brzozowski Wojciech 6/2 6/2 Czerniszewski Jacek 6/2 6/2
25 1/16 finału Styła Adam Wajdemajer Jan 2/6 3/6 Wajdemajer Jan 6/2 6/3
26 1/16 finału Lemański Waldemar Moczek Tomasz 2/6 2/6 Moczek Tomasz 6/2 6/2
27 1/16 finału Rajski Maciej Soroka Piotr 6/2 6/2 Rajski Maciej 6/2 6/2
28 1/16 finału Kazberuk Łukasz Gomulinski Adam 3/6 6/3 10:8 Kazberuk Łukasz 3/6 6/3 10:8
29 1/16 finału Szarko Patryk Misztalewski Mirosław 2/6 3/6 Misztalewski Mirosław 6/2 6/3
30 1/16 finału Pecht Łukasz Dzikiewicz Piotr 2/6 2/6 Dzikiewicz Piotr 6/2 6/2
31 1/8 finału Dzikiewicz Paweł Rutkowska Wiktoria 6/2 6/2 Dzikiewicz Paweł 6/2 6/2
32 1/8 finału Krasowski Artur Godlewski Piotr 4/6 4/6 Godlewski Piotr 6/4 6/4
33 1/8 finału Lutkowski Wojciech Sierzputowski Mariusz 6/2 6/2 Lutkowski Wojciech 6/2 6/2
34 1/8 finału Orliński Antoni Wrzesień Leszek 6/2 6/4 Orliński Antoni 6/2 6/4
35 1/8 finału Kosowski Wiktor Czerniszewski Jacek 6/2 4/6 10:2 Kosowski Wiktor 6/2 4/6 10:2
36 1/8 finału Wajdemajer Jan Moczek Tomasz 4/6 2/6 Moczek Tomasz 6/4 6/2
37 1/8 finału Rajski Maciej Kazberuk Łukasz 6/2 6/2 Rajski Maciej 6/2 6/2
38 1/8 finału Misztalewski Mirosław Dzikiewicz Piotr 2/6 2/6 Dzikiewicz Piotr 6/2 6/2
39 1/4 finału Dzikiewicz Paweł Godlewski Piotr Dzikiewicz Paweł
40 1/4 finału Lutkowski Wojciech Orliński Antoni 6/2 6/7 3/6 Orliński Antoni 2/6 7/6 6/3
41 1/4 finału Kosowski Wiktor Moczek Tomasz 1/6 1/6 Moczek Tomasz 6/1 6/1
42 1/4 finału Rajski Maciej Dzikiewicz Piotr 7/6 6/0 Rajski Maciej 7/6 6/0
43 1/2 finału Dzikiewicz Paweł Orliński Antoni 3/6 6/3 6:10 Orliński Antoni 6/3 3/6 10:6
44 1/2 finału Moczek Tomasz Rajski Maciej 2/6 3/6 Rajski Maciej 6/2 6/3
45 Finał Orliński Antoni Rajski Maciej 2/6 3/6 Rajski Maciej 6/2 6/3