Turniej klubowy CT Zwierzyniec

2020/06/20 - 2020/06/21

OPEN

Grupa A (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 2 2 4:0 16:2
2. HOŚCIŁOWICZ Piotr 2 1 2:3 18:12
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 0 1:4 5:25
1.2.3.
1. CZERNISZEWSKI Jacek x 4/1 4/0  4/0 4/1 
2. HOŚCIŁOWICZ Piotr 1/4 0/4 x 4/0 3/4 10/0 
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 0/4 1/4 0/4 4/3 0/10 x

Grupa B (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2
(2)
1
(1)
3:2
(3:2)
23:19
(23:19)
2. CZEMBROWSKI Paweł 2
(2)
1
(1)
3:3
(3:3)
27:30
(27:30)
3. CZEMBROWSKI Piotr 2
(2)
1
(1)
2:3
(2:3)
17:18
(17:18)
1.2.3.
1. LISEK Wojciech x 4/2 2/4 9/11  4/0 4/2 
2. CZEMBROWSKI Paweł 2/4 4/2 11/9 x 4/1 3/4 3/10 
3. CZEMBROWSKI Piotr 0/4 2/4 1/4 4/3 10/3 x

Grupa C (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:0 16:4
2. TOPCZEWSKI Jan 2 1 2:3 20:18
3. BUTRUK Jacek 2 0 1:4 10:24
1.2.3.
1. KRASOWSKI Artur x 4/1 4/3  4/0 4/0 
2. TOPCZEWSKI Jan 1/4 3/4 x 2/4 4/2 10/4 
3. BUTRUK Jacek 0/4 0/4 4/2 2/4 4/10 x

Grupa D (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 2 2 4:0 16:2
2. MAKAL Marek 2 1 2:2 10:10
3. BIELSKI Rafał 2 0 0:4 2:16
1.2.3.
1. WASZKIEWICZ Jarosław x 4/2 4/0  4/0 4/0 
2. MAKAL Marek 2/4 0/4 x 4/1 4/1 
3. BIELSKI Rafał 0/4 0/4 1/4 1/4 x

Grupa E (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZPAKOWICZ Paweł 2 2 4:0 16:6
2. SOKOŁOWSKI Szymon 2 1 2:2 11:8
3. DYSZKIEWICZ Karol 2 0 0:4 3:16
1.2.3.
1. SZPAKOWICZ Paweł x 4/1 4/2  4/2 4/1 
2. SOKOŁOWSKI Szymon 1/4 2/4 x 4/0 4/0 w/o 
3. DYSZKIEWICZ Karol 2/4 1/4 0/4 0/4 w/o x

Grupa F (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 2 2 4:0 16:4
2. BOŁTUĆ Piotr 1 0 0:2 3:8
3. IGNACIUK Paweł 1 0 0:2 1:8
1.2.3.
1. GALAS Daniel x 4/2 4/1  4/0 4/1 
2. BOŁTUĆ Piotr 2/4 1/4 x
3. IGNACIUK Paweł 0/4 1/4 x

Grupa G (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TARASEWICZ Krzysztof 2 2 4:0 16:3
2. ABRAMOWICZ Szymon 2 1 2:2 11:10
3. GŁOWACKI Daniel 2 0 0:4 2:16
1.2.3.
1. TARASEWICZ Krzysztof x 4/0 4/0  4/2 4/1 
2. GŁOWACKI Daniel 0/4 0/4 x 0/4 2/4 
3. ABRAMOWICZ Szymon 2/4 1/4 4/0 4/2 x

Grupa H (OPEN)

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TICHONIUK Wiesław 3 3 6:0 24:3
2. GRYC Bartłomiej 3 2 4:2 18:10
3. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 0 1:4 4:17
4. LEWCZUK Natalia 3 0 0:5 2:18
1.2.3.4.
1. GRYC Bartłomiej x 4/1 4/0  2/4 0/4  4/1 4/0 
2. LEWCZUK Natalia 1/4 0/4 x 0/4 0/4 w/o  1/2 krecz 
3. TICHONIUK Wiesław 4/2 4/0 4/0 4/0 w/o x 4/1 4/0 
4. ZIĘTKOWSKI Kacper 1/4 0/4 2/1 krecz 1/4 0/4 x

Drabinka finałowa (OPEN)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/0 4/0 
4/1 1/4 10/6 
4/1 4/2 
4/2 4/2 
4/3 4/1 
4/0 4/3 
4/2 1/4 10/8 
4/1 4/3 
        
4/0 4/1 
4/0 4/0 
4/0 4/3 
4/0 4/1 
        
4/0 4/0 
2/4 4/1 10/8