BIELAŃSKI DEBEL

2020/08/02

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Grabiński Adam
Kowalski Michał
Magiera Igor
Liepelt Artur
6/9 Magiera Igor
Liepelt Artur 9/6
2 Kolejka 2 Lee Richard
Brabin Philip
Magiera Igor
Liepelt Artur
9/2 Lee Richard
Brabin Philip 9/2
3 Kolejka 3 Grabiński Adam
Kowalski Michał
Lee Richard
Brabin Philip
1/9 Lee Richard
Brabin Philip 9/1
Grupa B
4 Kolejka 1 Pytel Cezary
Szałowski Tomasz
Szmidt Mariusz
Baryłowski Krzysztof
6/2 6/3 Pytel Cezary
Szałowski Tomasz 6/2 6/3
5 Kolejka 1 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
Naskręcki Leszek
Naskręcki Szymon
6/3 5/7 8/10 Naskręcki Leszek
Naskręcki Szymon 3/6 7/5 10/8
6 Kolejka 2 Pytel Cezary
Szałowski Tomasz
Naskręcki Leszek
Naskręcki Szymon
5/7 6/3 11/9 Pytel Cezary
Szałowski Tomasz 5/7 6/3 11/9
7 Kolejka 2 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
Szmidt Mariusz
Baryłowski Krzysztof
6/2 6/2 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur 6/2 6/2
8 Kolejka 3 Pytel Cezary
Szałowski Tomasz
Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
4/6 6/3 6/10 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur 6/4 3/6 10/6
9 Kolejka 3 Naskręcki Leszek
Naskręcki Szymon
Szmidt Mariusz
Baryłowski Krzysztof
6/2 7/5 Naskręcki Leszek
Naskręcki Szymon 6/2 7/5
Grupa C
10 Kolejka 1 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin
Szachewicz Aleksandra
Dąbrowska-Salik Olga
6/2 6/2 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin 6/2 6/2
11 Kolejka 1 Maya Oscar
Jaczewski Jacek
Matejko Krzysztof
Ostrowski Piotr
6/2 6/3 Maya Oscar
Jaczewski Jacek 6/2 6/3
12 Kolejka 2 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin
Matejko Krzysztof
Ostrowski Piotr
6/3 6/2 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin 6/3 6/2
13 Kolejka 2 Maya Oscar
Jaczewski Jacek
Szachewicz Aleksandra
Dąbrowska-Salik Olga
6/2 6/2 Maya Oscar
Jaczewski Jacek 6/2 6/2
14 Kolejka 3 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin
Maya Oscar
Jaczewski Jacek
6/2 6/3 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin 6/2 6/3
15 Kolejka 3 Matejko Krzysztof
Ostrowski Piotr
Szachewicz Aleksandra
Dąbrowska-Salik Olga
6/3 6/3 Matejko Krzysztof
Ostrowski Piotr 6/3 6/3
Drabinka finałowa
16 1/4 finału Lee Richard
Brabin Philip
Matejko Krzysztof
Ostrowski Piotr
6/3 6/4 Lee Richard
Brabin Philip 6/3 6/4
17 1/4 finału Pytel Cezary
Szałowski Tomasz
Maya Oscar
Jaczewski Jacek
3/6 5/7 Maya Oscar
Jaczewski Jacek 6/3 7/5
18 1/4 finału Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
Magiera Igor
Liepelt Artur
4/6 7/5 10/7 Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur 4/6 7/5 10/7
19 1/4 finału Grabiński Adam
Kowalski Michał
Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin
4/6 4/6 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin 6/4 6/4
20 1/2 finału Lee Richard
Brabin Philip
Maya Oscar
Jaczewski Jacek
6/2 6/3 Lee Richard
Brabin Philip 6/2 6/3
21 1/2 finału Zakolski Sławomir
Paluszewski Artur
Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin
2/6 4/6 Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin 6/2 6/4
22 Finał Lee Richard
Brabin Philip
Stefaniak Grzegorz
Barwikowski Marcin
6/2 7/5 Lee Richard
Brabin Philip 6/2 7/5