Strefa Tenisa Cup

2020/08/08 - 2020/08/09

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Stempień Krzysztof Kośka Piotr 4/3 4/1 Stempień Krzysztof 4/3 4/1
2 Kolejka 2 Radecki Michał Kośka Piotr 4/2 4/0 Radecki Michał 4/2 4/0
3 Kolejka 3 Stempień Krzysztof Radecki Michał 4/3 4/0 Stempień Krzysztof 4/3 4/0
Grupa B
4 Kolejka 1 Wysocki Maciej Daniel Żebrowski Marcin 4/0 4/2 Wysocki Maciej Daniel 4/0 4/2
5 Kolejka 2 Górka Oskar Żebrowski Marcin 4/0 4/1 Górka Oskar 4/0 4/1
6 Kolejka 3 Wysocki Maciej Daniel Górka Oskar 2/4 0/4 Górka Oskar 4/2 4/0
Grupa C
7 Kolejka 1 Szajna Janusz Wrzesień Leszek 1/4 2/4 Wrzesień Leszek 4/1 4/2
8 Kolejka 2 Gadomski Piotr Wrzesień Leszek 4/1 4/2 Gadomski Piotr 4/1 4/2
9 Kolejka 3 Szajna Janusz Gadomski Piotr 0/4 2/4 Gadomski Piotr 4/0 4/2
Grupa D
10 Kolejka 1 Juncewicz Przemysław Górka Ireneusz 2/4 4/0 3:10 Górka Ireneusz 4/2 0/4 10:3
11 Kolejka 2 Staśkowiak Filip Górka Ireneusz 4/1 4/3 Staśkowiak Filip 4/1 4/3
12 Kolejka 3 Juncewicz Przemysław Staśkowiak Filip 3/4 0/4 Staśkowiak Filip 4/3 4/0
Grupa E
13 Kolejka 1 Kałużny Adam Samojłowicz Maksymilian 0/4 0/4 Samojłowicz Maksymilian 4/0 4/0
14 Kolejka 2 Miękus Jakub Samojłowicz Maksymilian 3/4 2/4 Samojłowicz Maksymilian 4/3 4/2
15 Kolejka 3 Kałużny Adam Miękus Jakub 4/3 1/4 11:13 Miękus Jakub 3/4 4/1 13:11
Grupa F
16 Kolejka 1 Grela Sebastian Lewandowski Dariusz 3/4 4/1 10:4 Grela Sebastian 3/4 4/1 10:4
17 Kolejka 2 Grela Jarosław Lewandowski Dariusz 4/2 4/2 Grela Jarosław 4/2 4/2
18 Kolejka 3 Grela Sebastian Grela Jarosław 4/1 4/1 Grela Sebastian 4/1 4/1
Grupa G
19 Kolejka 1 Zychowicz Andrzej Niedziela Artur 4/0 4/0 Zychowicz Andrzej 4/0 4/0
20 Kolejka 2 Kurek Michał Niedziela Artur 4/1 4/2 Kurek Michał 4/1 4/2
21 Kolejka 3 Zychowicz Andrzej Kurek Michał 4/0 4/0 Zychowicz Andrzej 4/0 4/0
Drabinka finałowa
22 1/4 finału Stempień Krzysztof Grela Sebastian 3/4 4/3 9:11 Grela Sebastian 4/3 3/4 11:9
23 1/4 finału Samojłowicz Maksymilian Staśkowiak Filip 4/0 2/4 5:10 Staśkowiak Filip 0/4 4/2 10:5
24 1/4 finału Gadomski Piotr Radecki Michał 4/1 4/2 Gadomski Piotr 4/1 4/2
25 1/4 finału Zychowicz Andrzej Górka Oskar 0/4 4/2 9:11 Górka Oskar 4/0 2/4 11:9
26 1/2 finału Grela Sebastian Staśkowiak Filip 2/4 2/4 Staśkowiak Filip 4/2 4/2
27 1/2 finału Gadomski Piotr Górka Oskar 4/1 3/4 10:7 Gadomski Piotr 4/1 3/4 10:7
28 Finał Staśkowiak Filip Gadomski Piotr 0/4 3/4 Gadomski Piotr 4/0 4/3