Turniej Singlowy

2020/09/04 - 2020/09/06

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Turek Mirosław Kondraciuk Kamil 4/0 4/0 Turek Mirosław 4/0 4/0
2 Kolejka 2 Czerniszewski Jacek Kondraciuk Kamil 4/0 4/0 Czerniszewski Jacek 4/0 4/0
3 Kolejka 3 Czerniszewski Jacek Turek Mirosław 4/0 4/0 Czerniszewski Jacek 4/0 4/0
Grupa B
4 Kolejka 1 Dąbrowski Artur Kraszewski Konrad 2/4 1/4 Kraszewski Konrad 4/2 4/1
5 Kolejka 2 Kazberuk Łukasz Kraszewski Konrad 4/2 4/1 Kazberuk Łukasz 4/2 4/1
6 Kolejka 3 Kazberuk Łukasz Dąbrowski Artur 4/2 3/4 10:6 Kazberuk Łukasz 4/2 3/4 10:6
Grupa C
7 Kolejka 1 Czembrowski Piotr Markiewicz Andrzej 3/4 4/1 14:12 Czembrowski Piotr 3/4 4/1 14:12
8 Kolejka 2 Lemański Waldemar Markiewicz Andrzej 4/1 4/2 Lemański Waldemar 4/1 4/2
9 Kolejka 3 Lemański Waldemar Czembrowski Piotr 4/0 4/1 Lemański Waldemar 4/0 4/1
Grupa D
10 Kolejka 1 Matyczak Mateusz Rutkowski Leszek 4/3 4/0 Matyczak Mateusz 4/3 4/0
11 Kolejka 2 Waszkiewicz Jarosław Rutkowski Leszek 4/0 4/1 Waszkiewicz Jarosław 4/0 4/1
12 Kolejka 3 Waszkiewicz Jarosław Matyczak Mateusz 1/4 1/4 Matyczak Mateusz 4/1 4/1
Grupa E
13 Kolejka 1 Baranowski Artur Pająk Kacper 4/0 4/0 Baranowski Artur 4/0 4/0
14 Kolejka 2 Tarasewicz Krzysztof Pająk Kacper 4/1 4/0 Tarasewicz Krzysztof 4/1 4/0
15 Kolejka 3 Tarasewicz Krzysztof Baranowski Artur 3/4 4/3 7/10 Baranowski Artur 4/3 3/4 10/7
Grupa F
16 Kolejka 1 Czembrowski Paweł Topczewski Jan 2/4 4/1 8:10 Topczewski Jan 4/2 1/4 10:8
17 Kolejka 2 Krasowski Artur Topczewski Jan 4/0 4/1 Krasowski Artur 4/0 4/1
18 Kolejka 3 Krasowski Artur Czembrowski Paweł 4/1 4/2 Krasowski Artur 4/1 4/2
Grupa G
19 Kolejka 1 Jabłonowski Kamil Ziętkowski Kacper 4/0 4/1 Jabłonowski Kamil 4/0 4/1
20 Kolejka 1 Gryc Bartłomiej Bołtuć Piotr 4/2 4/2 Gryc Bartłomiej 4/2 4/2
21 Kolejka 2 Jabłonowski Kamil Bołtuć Piotr 4/1 4/0 Jabłonowski Kamil 4/1 4/0
22 Kolejka 2 Gryc Bartłomiej Ziętkowski Kacper 4/2 4/1 Gryc Bartłomiej 4/2 4/1
23 Kolejka 3 Jabłonowski Kamil Gryc Bartłomiej 4/3 4/0 Jabłonowski Kamil 4/3 4/0
24 Kolejka 3 Bołtuć Piotr Ziętkowski Kacper 4/1 3/4 10:5 Bołtuć Piotr 4/1 3/4 10:5
Grupa H
25 Kolejka 1 Galas Daniel Misztalewski Mirosław 3/4 4/3 10/7 Galas Daniel 3/4 4/3 10/7
26 Kolejka 1 Niesterowicz Tadeusz Dmochowski Rafał 3/4 2/4 Dmochowski Rafał 4/3 4/2
27 Kolejka 2 Galas Daniel Dmochowski Rafał 4/0 4/0 Galas Daniel 4/0 4/0
28 Kolejka 3 Galas Daniel Niesterowicz Tadeusz 4/0 4/1 Galas Daniel 4/0 4/1
Drabinka finałowa
29 1/8 finału Czerniszewski Jacek Gryc Bartłomiej 4/0 4/1 Czerniszewski Jacek 4/0 4/1
30 1/8 finału Galas Daniel Kraszewski Konrad 4/0 4/1 Galas Daniel 4/0 4/1
31 1/8 finału Baranowski Artur Czembrowski Piotr 4/1 2/4 10:5 Baranowski Artur 4/1 2/4 10:5
32 1/8 finału Matyczak Mateusz Topczewski Jan 4/2 4/1 Matyczak Mateusz 4/2 4/1
33 1/8 finału Lemański Waldemar Tarasewicz Krzysztof 4/3 3/4 10:8 Lemański Waldemar 4/3 3/4 10:8
34 1/8 finału Krasowski Artur Waszkiewicz Jarosław Waszkiewicz Jarosław
35 1/8 finału Jabłonowski Kamil Turek Mirosław 4/0 4/2 Jabłonowski Kamil 4/0 4/2
36 1/8 finału Kazberuk Łukasz Misztalewski Mirosław 4/1 4/2 Kazberuk Łukasz 4/1 4/2
37 1/4 finału Czerniszewski Jacek Galas Daniel 3/4 4/1 10:2 Czerniszewski Jacek 3/4 4/1 10:2
38 1/4 finału Baranowski Artur Matyczak Mateusz 0/4 1/4 Matyczak Mateusz 4/0 4/1
39 1/4 finału Lemański Waldemar Waszkiewicz Jarosław 1/4 1/4 Waszkiewicz Jarosław 4/1 4/1
40 1/4 finału Jabłonowski Kamil Kazberuk Łukasz 1/4 4/3 6:10 Kazberuk Łukasz 4/1 3/4 10:6
41 1/2 finału Czerniszewski Jacek Matyczak Mateusz 4/1 4/2 Czerniszewski Jacek 4/1 4/2
42 1/2 finału Waszkiewicz Jarosław Kazberuk Łukasz 4/1 4/2 Waszkiewicz Jarosław 4/1 4/2
43 Finał Czerniszewski Jacek Waszkiewicz Jarosław 4/0 4/0 Czerniszewski Jacek 4/0 4/0