Bitwa Tenisowa: Trójmiasto vs Mazury i Podlasie

2020/08/22

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Gryc Bartłomiej Kmiecik Marcin 6/1 Gryc Bartłomiej 6/1
2 1/16 finału Topczewski Jan Dubienicki Krzysztof 6/3 Topczewski Jan 6/3
3 1/16 finału Chromiński Rafał Tarlecki Karol 2/6 Tarlecki Karol 6/2
4 1/16 finału Małolepszy Paweł Nesterowicz Tadeusz 6/3 Małolepszy Paweł 6/3
5 1/16 finału Nartowicz Lukasz Kremen Jacek 6/4 Nartowicz Lukasz 6/4
6 1/16 finału Tymiński Michał Lisek Wojciech 2/6 Lisek Wojciech 6/2
7 1/8 finału Gryc Bartłomiej Chałko Paweł 2/6 Chałko Paweł 6/2
8 1/8 finału Cąkała Adam Stegienta Marek 6/4 Cąkała Adam 6/4
9 1/8 finału Topczewski Jan Szyszkowski Tomasz 3/6 Szyszkowski Tomasz 6/3
10 1/8 finału Adamek Wojciech Tarlecki Karol 6/2 Adamek Wojciech 6/2
11 1/8 finału Małolepszy Paweł Kazberuk Łukasz 1/6 Kazberuk Łukasz 6/1
12 1/8 finału Nartowicz Lukasz Lisek Wojciech 2/6 Lisek Wojciech 6/2
13 1/4 finału Soroka Michał Chałko Paweł 9/4 Soroka Michał 9/4
14 1/4 finału Cąkała Adam Szyszkowski Tomasz 9/5 Cąkała Adam 9/5
15 1/4 finału Adamek Wojciech Kazberuk Łukasz 9/8 Adamek Wojciech 9/8
16 1/4 finału Lisek Wojciech Wach Kuba 9/8 Lisek Wojciech 9/8
17 1/2 finału Soroka Michał Cąkała Adam 9/5 Soroka Michał 9/5
18 1/2 finału Adamek Wojciech Lisek Wojciech 9/0 Adamek Wojciech 9/0
19 Finał Soroka Michał Adamek Wojciech 4/6 4/6 Adamek Wojciech 6/4 6/4
Drabinka do tyłu
20 1/128 finału Kmiecik Marcin Stegienta Marek 1/6 Stegienta Marek 6/1
21 1/128 finału Kremen Jacek Tymiński Michał 6/1 Kremen Jacek 6/1
22 1/64 finału Stegienta Marek Topczewski Jan 2/6 Topczewski Jan 6/2
23 1/64 finału Dubienicki Krzysztof Gryc Bartłomiej 6/1 Dubienicki Krzysztof 6/1
24 1/64 finału Chromiński Rafał Nartowicz Lukasz 3/6 Nartowicz Lukasz 6/3
25 1/64 finału Kremen Jacek Tarlecki Karol 4/6 Tarlecki Karol 6/4
26 1/32 finału Tarlecki Karol Małolepszy Paweł 2/6 Małolepszy Paweł 6/2
27 1/16 finału Kazberuk Łukasz Topczewski Jan 6/2 Kazberuk Łukasz 6/2
28 1/16 finału Wach Kuba Dubienicki Krzysztof 6/3 Wach Kuba 6/3
29 1/16 finału Chałko Paweł Nartowicz Lukasz 4/6 Nartowicz Lukasz 6/4
30 1/16 finału Szyszkowski Tomasz Małolepszy Paweł 6/4 Szyszkowski Tomasz 6/4
31 1/8 finału Kazberuk Łukasz Wach Kuba 6/1 Kazberuk Łukasz 6/1
32 1/8 finału Nartowicz Lukasz Szyszkowski Tomasz 1/6 Szyszkowski Tomasz 6/1
33 1/4 finału Kazberuk Łukasz Cąkała Adam 6/0 Kazberuk Łukasz 6/0
34 1/4 finału Szyszkowski Tomasz Lisek Wojciech 0/6 Lisek Wojciech 6/0
35 1/2 finału Kazberuk Łukasz Lisek Wojciech 6/0 Kazberuk Łukasz 6/0