9design Cup

2020/10/11

KOBIETY OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Zakrzewska Zuzanna Skupin Kaja 1/6 Skupin Kaja 6/1
2 1/16 finału Szymańczyk-Łukasiak Karolina Czyżycka Elżbieta 2/6 Czyżycka Elżbieta 6/2
3 1/16 finału Makowska-Janiak Sylwia Chołuj Małgorzata 2/6 Chołuj Małgorzata 6/2
4 1/16 finału Ptak Magda Salak Anna 6/2 Ptak Magda 6/2
5 1/16 finału Kozimor Magdalena Madej Iwona 6/2 Kozimor Magdalena 6/2
6 1/16 finału Zabłocka Joanna Gawryszewska Julia v/o Gawryszewska Julia walkower
7 1/16 finału Gotkiewicz Dorota Kowalczyk Katarzyna 1/6 Kowalczyk Katarzyna 6/1
8 1/16 finału Morawska Magda Bujnowska Agnieszka walkower Morawska Magda walkower
9 1/16 finału Chojecka Ewa Zemaitis Agnieszka 6/0 Chojecka Ewa 6/0
10 1/16 finału Koniecka Katarzyna Sobieszek Małgorzata 0/6 Sobieszek Małgorzata 6/0
11 1/16 finału Skubis Dorota Wróblewska Zuzanna 1/6 Wróblewska Zuzanna 6/1
12 1/16 finału Wilk Sylwia Grybska Agnieszka walkower Wilk Sylwia walkower
13 1/16 finału Piotrowska Magdalena Górska-Niwińska Małgorzata 4/6 Górska-Niwińska Małgorzata 6/4
14 1/16 finału Zielińska Dana Żywiecka Monika 4/6 Żywiecka Monika 6/4
15 1/16 finału Paczoska Małgorzata Jaworska Monika 2/6 Jaworska Monika 6/2
16 1/8 finału Neumann De Spallart Joanna Skupin Kaja 6/1 Neumann De Spallart Joanna 6/1
17 1/8 finału Czyżycka Elżbieta Chołuj Małgorzata 0/6 Chołuj Małgorzata 6/0
18 1/8 finału Ptak Magda Kozimor Magdalena 6/2 Ptak Magda 6/2
19 1/8 finału Gawryszewska Julia Kowalczyk Katarzyna 0/6 Kowalczyk Katarzyna 6/0
20 1/8 finału Morawska Magda Chojecka Ewa 6/0 Morawska Magda 6/0
21 1/8 finału Sobieszek Małgorzata Wróblewska Zuzanna 0/6 Wróblewska Zuzanna 6/0
22 1/8 finału Wilk Sylwia Górska-Niwińska Małgorzata 6/2 Wilk Sylwia 6/2
23 1/8 finału Żywiecka Monika Jaworska Monika 2/6 Jaworska Monika 6/2
24 1/4 finału Neumann De Spallart Joanna Chołuj Małgorzata 6/2 Neumann De Spallart Joanna 6/2
25 1/4 finału Ptak Magda Kowalczyk Katarzyna 7/5 Ptak Magda 7/5
26 1/4 finału Morawska Magda Wróblewska Zuzanna 6/1 Morawska Magda 6/1
27 1/4 finału Wilk Sylwia Jaworska Monika 6/2 Wilk Sylwia 6/2
28 1/2 finału Neumann De Spallart Joanna Ptak Magda 7/5 Neumann De Spallart Joanna 7/5
29 1/2 finału Morawska Magda Wilk Sylwia 6/1 Morawska Magda 6/1
30 Finał Neumann De Spallart Joanna Morawska Magda 7/6 Neumann De Spallart Joanna 7/6
Drabinka główna (pocieszenie)
31 1/8 finału Chojecka Ewa Salak Anna 3/6 Salak Anna 6/3
32 1/8 finału Zielińska Dana Zakrzewska Zuzanna 6/2 Zielińska Dana 6/2
33 1/8 finału Szymańczyk-Łukasiak Karolina Gawryszewska Julia 2/6 Gawryszewska Julia 6/2
34 1/4 finału Paczoska Małgorzata Salak Anna 6/3 Paczoska Małgorzata 6/3
35 1/4 finału Makowska-Janiak Sylwia Zielińska Dana 6/8 Zielińska Dana 8/6
36 1/4 finału Skubis Dorota Gotkiewicz Dorota 4/6 Gotkiewicz Dorota 6/4
37 1/4 finału Gawryszewska Julia Zemaitis Agnieszka 6/1 Gawryszewska Julia 6/1
38 1/2 finału Paczoska Małgorzata Zielińska Dana 6/3 Paczoska Małgorzata 6/3
39 1/2 finału Gotkiewicz Dorota Gawryszewska Julia 6/0 Gotkiewicz Dorota 6/0
40 Finał Paczoska Małgorzata Gotkiewicz Dorota 4/6 Gotkiewicz Dorota 6/4