1 Wars Balloon Cup’20

2020/10/04

DEBEL KOBIETY +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Lutkowska Małgorzata
Kołodziejczyk Ewa
Borowy Beata
Pawłowska Dorota
5/9 Borowy Beata
Pawłowska Dorota 9/5
2 Kolejka 2 Dyderska Agnieszka
Madej Iwona
Borowy Beata
Pawłowska Dorota
1/9 Borowy Beata
Pawłowska Dorota 9/1
3 Kolejka 3 Lutkowska Małgorzata
Kołodziejczyk Ewa
Dyderska Agnieszka
Madej Iwona
9/2 Lutkowska Małgorzata
Kołodziejczyk Ewa 9/2
Grupa B
4 Kolejka 1 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka
Chodkiewicz Paulina
Żak Edyta
6/0 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka 6/0
5 Kolejka 1 Kowalczyk Beata
Zdanowicz Iwona
Sobczyk Anna
Wnuk-Czerniej Katarzyna
6/0 Kowalczyk Beata
Zdanowicz Iwona 6/0
6 Kolejka 2 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka
Sobczyk Anna
Wnuk-Czerniej Katarzyna
6/1 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka 6/1
7 Kolejka 2 Kowalczyk Beata
Zdanowicz Iwona
Chodkiewicz Paulina
Żak Edyta
6/0 Kowalczyk Beata
Zdanowicz Iwona 6/0
8 Kolejka 3 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka
Kowalczyk Beata
Zdanowicz Iwona
6/3 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka 6/3
9 Kolejka 3 Sobczyk Anna
Wnuk-Czerniej Katarzyna
Chodkiewicz Paulina
Żak Edyta
6/4 Sobczyk Anna
Wnuk-Czerniej Katarzyna 6/4
Grupa C
10 Kolejka 1 Saczuk Anna
Jabłońska Joanna
Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika
3/6 Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika 6/3
11 Kolejka 1 Szybalska Marta
Pągowska Anna
Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta
0/6 Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta 6/0
12 Kolejka 2 Saczuk Anna
Jabłońska Joanna
Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta
2/6 Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta 6/2
13 Kolejka 2 Szybalska Marta
Pągowska Anna
Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika
1/6 Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika 6/1
14 Kolejka 3 Saczuk Anna
Jabłońska Joanna
Szybalska Marta
Pągowska Anna
4/6 Szybalska Marta
Pągowska Anna 6/4
15 Kolejka 3 Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta
Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika
6/1 Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta 6/1
Drabinka finałowa
16 1/4 finału Borowy Beata
Pawłowska Dorota
Sobczyk Anna
Wnuk-Czerniej Katarzyna
6/0 Borowy Beata
Pawłowska Dorota 6/0
17 1/4 finału Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika
Kowalczyk Beata
Zdanowicz Iwona
6/1 Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika 6/1
18 1/4 finału Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta
Lutkowska Małgorzata
Kołodziejczyk Ewa
6/2 Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta 6/2
19 1/4 finału Szybalska Marta
Pągowska Anna
Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka
1/6 Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka 6/1
20 1/2 finału Borowy Beata
Pawłowska Dorota
Liepelt Agnieszka
Żywiecka Monika
6/0 Borowy Beata
Pawłowska Dorota 6/0
21 1/2 finału Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta
Urbańska Marta
Kabulska Agnieszka
6/1 Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta 6/1
22 Finał Borowy Beata
Pawłowska Dorota
Neumann De Spallart Joanna
Perzyńska Elżbieta
6/3 Borowy Beata
Pawłowska Dorota 6/3