Deblowe Mistrzostwa Warszawy GPW 2020

2020/10/16

# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/32 finału Stech Michał
Detko Adam
Piotrowski Aleksander
Mróz Sławomir
4/6 2/6 Piotrowski Aleksander
Mróz Sławomir 6/4 6/2
2 1/32 finału Kaczmarczyk Łukasz
Gromaszek Dominik
Liepelt Artur
Osiak #1 Mariusz
6/7 4/6 Liepelt Artur
Osiak #1 Mariusz 7/6 6/4
3 1/32 finału Rudnicki Mariusz
Boski Marcin
Urbanowicz Jakub
Bess Damian
4/6 1/6 Urbanowicz Jakub
Bess Damian 6/4 6/1
4 1/16 finału Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał
Piotrowski Aleksander
Mróz Sławomir
6/7 6/4 10:1 Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał 6/7 6/4 10:1
5 1/16 finału Partyga Aleksander
Gorloff Filip
Brabin Philip
Lee Richard
7/5 4/6 11:9 Partyga Aleksander
Gorloff Filip 7/5 4/6 11:9
6 1/16 finału Liepelt Artur
Osiak #1 Mariusz
Gosik Mariusz
Borkowski Maciej
1/6 1/6 Gosik Mariusz
Borkowski Maciej 6/1 6/1
7 1/16 finału Vu Piotr
Staśkowiak Filip
Wysocki Maciej Daniel
Morawski Andrzej
2/6 4/6 Wysocki Maciej Daniel
Morawski Andrzej 6/2 6/4
8 1/16 finału Grela Sebastian
Duchnowski Jan
Kiełbasa Krystian
Leśniewski Michał
walkower Grela Sebastian
Duchnowski Jan walkower
9 1/16 finału Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław
Osadca Filip
Kowalski Maciej
6/3 6/2 Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław 6/3 6/2
10 1/16 finału Niedziela Artur
Kałużny Adam
Laskowski Piotr
Płatos Michał
0/6 1/6 Laskowski Piotr
Płatos Michał 6/0 6/1
11 1/16 finału Wojtynski Marcin
Antczak Bartłomiej
Malendowicz Paweł
Siperek Marcin
0/6 4/6 Malendowicz Paweł
Siperek Marcin 6/0 6/4
12 1/16 finału Soszka #1 Grzegorz
Rosiak Marek
Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał
1/6 3/6 Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał 6/1 6/3
13 1/16 finału Ciałkowski Piotr
Jasielski Piotr
Galik Łukasz
Wojciechowski Rafael
0/6 0/6 w/o Galik Łukasz
Wojciechowski Rafael walkower
14 1/16 finału Szajna Janusz
Łopuszyński Maciej
Sypniewski Maciej
Bartosiewicz Krzysztof
6/3 2/6 4:10 Sypniewski Maciej
Bartosiewicz Krzysztof 3/6 6/2 10:4
15 1/16 finału Mołdawa Jan
Kuźmiński Mikołaj
Kosy Krzysztof
Dębiec Roman
5/7 1/6 Kosy Krzysztof
Dębiec Roman 7/5 6/1
16 1/16 finału Klukowski Bartosz
Sochoń Jan
Grabiński Adam
Jasieński Maciej
6/1 6/2 Klukowski Bartosz
Sochoń Jan 6/1 6/2
17 1/16 finału Wojciechowski Jakub
Grzegorzewski Artur
Świstelnicki Robert
Rominkiewicz Konrad
5/7 3/6 Świstelnicki Robert
Rominkiewicz Konrad 7/5 6/3
18 1/16 finału Urbanowicz Jakub
Bess Damian
Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz
6/7 2/6 Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz 7/6 6/2
19 1/16 finału Gembarowski Piotr
Gumuliński Jakub
Barwikowski Marcin
Kaczmarek Tymoteusz
3/6 4/6 Barwikowski Marcin
Kaczmarek Tymoteusz 6/3 6/4
20 1/8 finału Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał
Partyga Aleksander
Gorloff Filip
6/0 6/1 Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał 6/0 6/1
21 1/8 finału Gosik Mariusz
Borkowski Maciej
Wysocki Maciej Daniel
Morawski Andrzej
7/6 6/2 Gosik Mariusz
Borkowski Maciej 7/6 6/2
22 1/8 finału Grela Sebastian
Duchnowski Jan
Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław
6/0 6/3 Grela Sebastian
Duchnowski Jan 6/0 6/3
23 1/8 finału Laskowski Piotr
Płatos Michał
Malendowicz Paweł
Siperek Marcin
6/4 6/1 Laskowski Piotr
Płatos Michał 6/4 6/1
24 1/8 finału Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał
Galik Łukasz
Wojciechowski Rafael
walkower Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał walkower
25 1/8 finału Sypniewski Maciej
Bartosiewicz Krzysztof
Kosy Krzysztof
Dębiec Roman
6/0 6/0 Sypniewski Maciej
Bartosiewicz Krzysztof 6/0 6/0
26 1/8 finału Klukowski Bartosz
Sochoń Jan
Świstelnicki Robert
Rominkiewicz Konrad
6/0 6/1 Klukowski Bartosz
Sochoń Jan 6/0 6/1
27 1/8 finału Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz
Barwikowski Marcin
Kaczmarek Tymoteusz
6/2 6/4 Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz 6/2 6/4
28 1/4 finału Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał
Gosik Mariusz
Borkowski Maciej
6/4 6/1 Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał 6/4 6/1
29 1/4 finału Grela Sebastian
Duchnowski Jan
Laskowski Piotr
Płatos Michał
2/6 4/6 Laskowski Piotr
Płatos Michał 6/2 6/4
30 1/4 finału Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał
Sypniewski Maciej
Bartosiewicz Krzysztof
6/4 4/6 10:7 Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał 6/4 4/6 10:7
31 1/4 finału Klukowski Bartosz
Sochoń Jan
Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz
4/6 6/2 8:10 Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz 6/4 2/6 10:8
32 1/2 finału Lipiński Mateusz
Kabulski Rafał
Laskowski Piotr
Płatos Michał
3/6 6/7 Laskowski Piotr
Płatos Michał 6/3 7/6
33 1/2 finału Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał
Pietras Krzysztof
Wójtowicz Tomasz
6/1 6/2 Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał 6/1 6/2
34 Finał Laskowski Piotr
Płatos Michał
Maszczyk Marcin
Maszczyk Michał
6/4 6/3 Laskowski Piotr
Płatos Michał 6/4 6/3