BIELANY CUP ZIMA 2020/2021

2020/11/28

DEBEL
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Baryłowski Krzysztof
Ciszkowski Mariusz
9/4 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 9/4
2 Kolejka 2 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Bartłomiej
Baryłowski Krzysztof
Ciszkowski Mariusz
9/4 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Bartłomiej 9/4
3 Kolejka 3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Bartłomiej
9/6 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 9/6
Grupa B
4 Kolejka 1 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca
Otręba Tomasz
Szymczykiewicz Michał
9/2 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca 9/2
5 Kolejka 2 Kowalski Michał
Zakolski Sławomir
Otręba Tomasz
Szymczykiewicz Michał
9/3 Kowalski Michał
Zakolski Sławomir 9/3
6 Kolejka 3 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca
Kowalski Michał
Zakolski Sławomir
9/6 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca 9/6
Grupa C
7 Kolejka 1 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
Jasieński Ryszard
Jasieński Maciej
8/9 Jasieński Ryszard
Jasieński Maciej 9/8
8 Kolejka 2 Lutkowski Radosław
Piorun Mariusz
Jasieński Ryszard
Jasieński Maciej
9/5 Lutkowski Radosław
Piorun Mariusz 9/5
9 Kolejka 3 Jaczewski Jacek
Pośnik Ryszard
Lutkowski Radosław
Piorun Mariusz
8/9 Lutkowski Radosław
Piorun Mariusz 9/8
Grupa D
10 Kolejka 1 Parczewski Patryk
Hinz Krzysztof
Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
6/9 Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik 9/6
11 Kolejka 2 Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław
Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
4/9 Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik 9/4
12 Kolejka 3 Parczewski Patryk
Hinz Krzysztof
Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław
6/9 Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław 9/6
Drabinka finałowa
13 1/4 finału Terreno Simone
Tacconelli Gianluca
Maya Oscar
Sidorkiewicz Jarosław
6/2 6/2 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca 6/2 6/2
14 1/4 finału Piotrowski Aleksander
Witeszczak Bartłomiej
Lutkowski Radosław
Piorun Mariusz
6/7 6/4 10/8 Piotrowski Aleksander
Witeszczak Bartłomiej 6/7 6/4 10/8
15 1/4 finału Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Jasieński Ryszard
Jasieński Maciej
7/5 6/3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 7/5 6/3
16 1/4 finału Kowalski Michał
Zakolski Sławomir
Kalinowski Łukasz
Metelski Dominik
2/6 6/2 11/9 Kowalski Michał
Zakolski Sławomir 2/6 6/2 11/9
17 1/2 finału Terreno Simone
Tacconelli Gianluca
Piotrowski Aleksander
Witeszczak Bartłomiej
6/4 6/4 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca 6/4 6/4
18 1/2 finału Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
Kowalski Michał
Zakolski Sławomir
6/4 6/3 Soszka Grzegorz
Rosiak Marek 6/4 6/3
19 Finał Terreno Simone
Tacconelli Gianluca
Soszka Grzegorz
Rosiak Marek
6/3 6/2 Terreno Simone
Tacconelli Gianluca 6/3 6/2