Strefa Tenisa Cup

2020/11/07

OPEN
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Drabinka główna
1 1/16 finału Donica Michał Stańczuk Jakub 0/6 Stańczuk Jakub 6/0
2 1/16 finału Targowski Filip Wilczyński Filip 6/3 Targowski Filip 6/3
3 1/16 finału Gawryszewska Julia Żórawiński Tomasz 0/6 Żórawiński Tomasz 6/0
4 1/16 finału Metelski Dominik Ryszewski Patryk 6/3 Metelski Dominik 6/3
5 1/16 finału Rajnik Marcin Cader Tomasz 0/6 Cader Tomasz 6/0
6 1/16 finału Postek Arkadiusz Senderowicz Julia 6/2 Postek Arkadiusz 6/2
7 1/16 finału Jakubowicz Jacek Zaręba Maciej 3/6 Zaręba Maciej 6/3
8 1/16 finału Woźniak Tomasz Kroczewski Piotr 0/6 Kroczewski Piotr 6/0
9 1/8 finału Kociszewski Sławomir Stańczuk Jakub 6/3 Kociszewski Sławomir 6/3
10 1/8 finału Targowski Filip Detko Adam 2/6 Detko Adam 6/2
11 1/8 finału Fruń Tomasz Żórawiński Tomasz 1/6 Żórawiński Tomasz 6/1
12 1/8 finału Metelski Dominik Ciszewski Jacek 3/6 Ciszewski Jacek 6/3
13 1/8 finału Wójcik Anna Cader Tomasz 2/6 Cader Tomasz 6/2
14 1/8 finału Postek Arkadiusz Soroka Piotr 5/7 Soroka Piotr 7/5
15 1/8 finału Trębicki Jerzy Zaręba Maciej 1/6 Zaręba Maciej 6/1
16 1/8 finału Kroczewski Piotr Chmieliński Mariusz 6/1 Kroczewski Piotr 6/1
17 1/4 finału Kociszewski Sławomir Detko Adam 5/9 Detko Adam 9/5
18 1/4 finału Żórawiński Tomasz Ciszewski Jacek 4/9 Ciszewski Jacek 9/4
19 1/4 finału Cader Tomasz Soroka Piotr 9/5 Cader Tomasz 9/5
20 1/4 finału Zaręba Maciej Kroczewski Piotr 5/9 Kroczewski Piotr 9/5
21 1/2 finału Detko Adam Ciszewski Jacek 3/9 Ciszewski Jacek 9/3
22 1/2 finału Cader Tomasz Kroczewski Piotr 5/9 Kroczewski Piotr 9/5
23 Finał Ciszewski Jacek Kroczewski Piotr 2/9 Kroczewski Piotr 9/2
Drabinka główna (pocieszenie)
24 1/4 finału Wilczyński Filip Ryszewski Patryk 3/6 Ryszewski Patryk 6/3
25 1/4 finału Rajnik Marcin Woźniak Tomasz 6/3 Rajnik Marcin 6/3
26 1/4 finału Fruń Tomasz Trębicki Jerzy 2/6 Trębicki Jerzy 6/2
27 1/4 finału Wójcik Anna Chmieliński Mariusz 3/6 Chmieliński Mariusz 6/3
28 1/2 finału Ryszewski Patryk Rajnik Marcin 6/4 Ryszewski Patryk 6/4
29 1/2 finału Trębicki Jerzy Chmieliński Mariusz 3/6 Chmieliński Mariusz 6/3
30 Finał Ryszewski Patryk Chmieliński Mariusz 6/7 Chmieliński Mariusz 7/6