Mikst 40+ Wars Ballon Cup\'20/21

2020/11/22

DEBEL MIKST +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Kieraj Alicja
Laskowski Robert
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
6/2 Kieraj Alicja
Laskowski Robert 6/2
2 Kolejka 1 Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław
Jankowska Aneta
Jankowski Robert
6/1 Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław 6/1
3 Kolejka 2 Kieraj Alicja
Laskowski Robert
Jankowska Aneta
Jankowski Robert
6/4 Kieraj Alicja
Laskowski Robert 6/4
4 Kolejka 2 Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
4/6 Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian 6/4
5 Kolejka 3 Kieraj Alicja
Laskowski Robert
Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław
6/2 Kieraj Alicja
Laskowski Robert 6/2
6 Kolejka 3 Jankowska Aneta
Jankowski Robert
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
1/6 Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian 6/1
Grupa B
7 Kolejka 1 Borowy Beata
Rosiak Marek
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
6/3 Borowy Beata
Rosiak Marek 6/3
8 Kolejka 1 Kołodziejczyk Ewa
Jurek Wojciech
Lainer Esther
Piorun Mariusz
7/5 Kołodziejczyk Ewa
Jurek Wojciech 7/5
9 Kolejka 2 Borowy Beata
Rosiak Marek
Lainer Esther
Piorun Mariusz
7/5 Borowy Beata
Rosiak Marek 7/5
10 Kolejka 2 Kołodziejczyk Ewa
Jurek Wojciech
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
6/7 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr 7/6
11 Kolejka 3 Borowy Beata
Rosiak Marek
Kołodziejczyk Ewa
Jurek Wojciech
6/1 Borowy Beata
Rosiak Marek 6/1
12 Kolejka 3 Lainer Esther
Piorun Mariusz
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
0/6 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr 6/0
Grupa C
13 Kolejka 1 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
6/3 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur 6/3
14 Kolejka 1 Kowalczyk Katarzyna
Krajewski Zbigniew
Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
2/6 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/2
15 Kolejka 2 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
4/6 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/4
16 Kolejka 2 Kowalczyk Katarzyna
Krajewski Zbigniew
Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
6/3 Kowalczyk Katarzyna
Krajewski Zbigniew 6/3
17 Kolejka 3 Rajtar-Klepuszewska Anna
Klepuszewski Artur
Kowalczyk Katarzyna
Krajewski Zbigniew
1/6 Kowalczyk Katarzyna
Krajewski Zbigniew 6/1
18 Kolejka 3 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
4/6 Saczuk Anna
Jaczewski Jacek 6/4
Drabinka finałowa
19 1/4 finału Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
6/2 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/2
20 1/4 finału Kołodziejczyk Ewa
Jurek Wojciech
Kieraj Alicja
Laskowski Robert
1/6 Kieraj Alicja
Laskowski Robert 6/1
21 1/4 finału Kowalczyk Katarzyna
Krajewski Zbigniew
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
1/6 Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian 6/1
22 1/4 finału Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław
Borowy Beata
Rosiak Marek
7/5 Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław 7/5
23 1/2 finału Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
Kieraj Alicja
Laskowski Robert
6/1 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/1
24 1/2 finału Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław
1/6 Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław 6/1
25 Finał Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
Lutkowska Małgorzata
Lutkowski Radosław
6/3 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/3