Mikst 40+ Wars Ballon Cup '20/21

2020/12/20

DEBEL MIKST +40
# Runda Gracz 1 Gracz 2 Wynik Wygrany
Grupa A
1 Kolejka 1 Lutkowska Małgorzata
Rosiak Marek
Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir
1/6 Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir 6/1
2 Kolejka 1 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
Wach Miłosława
Niewiadomski Marek
6/1 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/1
3 Kolejka 2 Lutkowska Małgorzata
Rosiak Marek
Wach Miłosława
Niewiadomski Marek
7/5 Lutkowska Małgorzata
Rosiak Marek 7/5
4 Kolejka 2 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir
6/4 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/4
5 Kolejka 3 Lutkowska Małgorzata
Rosiak Marek
Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
1/6 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/1
6 Kolejka 3 Wach Miłosława
Niewiadomski Marek
Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir
2/6 Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir 6/2
Grupa B
7 Kolejka 1 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Jabłońska Joanna
Jędrych Leszek
6/2 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/2
8 Kolejka 1 Borowy Beata
Lutkowski Radosław
Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
6/3 Borowy Beata
Lutkowski Radosław 6/3
9 Kolejka 2 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
6/3 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/3
10 Kolejka 2 Borowy Beata
Lutkowski Radosław
Jabłońska Joanna
Jędrych Leszek
6/4 Borowy Beata
Lutkowski Radosław 6/4
11 Kolejka 3 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
Borowy Beata
Lutkowski Radosław
6/4 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/4
12 Kolejka 3 Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
Jabłońska Joanna
Jędrych Leszek
6/4 Saczuk Anna
Jaczewski Jacek 6/4
Grupa C
13 Kolejka 1 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
6/2 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert 6/2
14 Kolejka 1 Kołodziejczyk Ewa
Piorun Mariusz
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
6/3 Kołodziejczyk Ewa
Piorun Mariusz 6/3
15 Kolejka 2 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert
Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
6/0 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert 6/0
16 Kolejka 2 Kołodziejczyk Ewa
Piorun Mariusz
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
5/7 Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian 7/5
17 Kolejka 3 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert
Kołodziejczyk Ewa
Piorun Mariusz
6/4 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert 6/4
18 Kolejka 3 Chojnacka Iza
Saczuk Piotr
Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
2/6 Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian 6/2
Drabinka finałowa
19 1/4 finału Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert
Borowy Beata
Lutkowski Radosław
6/1 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert 6/1
20 1/4 finału Saczuk Anna
Jaczewski Jacek
Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
0/6 Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz 6/0
21 1/4 finału Neumann De Spallart Joanna
Lainer Christian
Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir
3/6 Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir 6/3
22 1/4 finału Kołodziejczyk Ewa
Piorun Mariusz
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
0/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/0
23 1/2 finału Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert
Lipińska Katarzyna
Lewandowski Dariusz
6/1 Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert 6/1
24 1/2 finału Lewandowska Karolina
Mróz Sławomir
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
3/6 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 6/3
25 Finał Kowalczyk Katarzyna
Laskowski Robert
Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł
5/7 Wojciuk Agata
Mielcarz Paweł 7/5